Кращі ігри з висновком реальних грошей (з балами і без балів) і заробіток на них!

 1. Ігри з висновком реальних грошей з балами і без балів, ніж вони один від одного відрізняються
 2. Кращі і стабільно платять гри з висновком реальних грошей з балами
 3. Перевірені і надійні гри з висновком реальних грошей без балів
 4. Нові ігри з висновком реальних грошей

Найцікавішим (у всіх сенсах) способом заробітку в інтернеті, є заробіток на іграх з висновком реальних грошей

Найцікавішим (у всіх сенсах) способом заробітку в інтернеті, є заробіток на іграх з висновком реальних грошей. Він, як ніхто інший спосіб заробітку , Поєднує в собі приємне з корисним. Приємність, полягає в грі, тобто роботі, яка буде приносити задоволення, а корисність, в заробіток реальних грошей. Виходячи з цього, можна з повною впевненістю стверджувати, що такий вид заробітку припаде до душі абсолютно всім.

Організувати, вот такой вот досить цікавий заробіток, можна за допомогою спеціальних ігрових проектів, які в свою чергу, можна розділити на 2 типи:

 1. Ігри з висновком реальних грошей з балами ;
 2. Ігри з висновком реальних грошей без балів .

У чому їх суть, і чим вони відрізняються один від одного, саме це зараз і розберемо. Відразу зазначу, що в даній статті будуть зібрані і представлені тільки кращі ігри з висновком реальних грошей, як з балами, так і без балів, які реально платять і стабільно працюють уже тривалий час, а також зовсім нові ігрові проекти, які не менш ефективно можна буде використовувати для заробітку. Більш того, всі ігри мною постійно моніторяться (перевіряються) на виплати і в разі виявлення проблем будуть негайно видалятися зі поста. Це означає, що в будь-яку гру, ви можете без будь-яких побоювань вкласти гроші і отримувати дохід на повному пасиві. Але, в будь-якому випадку, перш ніж щось вкладати в ту чи іншу гру, завжди ознайомлюються з відгуками на її рахунок на топових форумах, наприклад, на MMGP.

Важливо! Ні в якому разі не потрібно вкладати в подібні ігри свої останні гроші, тому як будь-яка гра з виведенням грошей, наскільки надійна вона не була б, вона все одно рано чи пізно може соскаміться, тобто перестати платити. Тому завжди намагайтеся вкладати рівно стільки грошей, скільки вам в результаті не шкода буде втратити.

Ігри з висновком реальних грошей з балами і без балів, ніж вони один від одного відрізняються

Ігри з висновком реальних грошей з балами і без балів, ніж вони один від одного відрізняються

Всі ігри з виведенням грошей в більшості випадків, схожі між собою не тільки алгоритмом гри, але навіть скриптом, за допомогою якого реалізується управління ігровим процесом. Повірте, досить часто таке зустрічається, що в певному сенсі, є навіть плюсом. Адже в такому випадку набагато простіше буде розібратися в самій грі і навіть можна буде розробити свою стратегію гри, дотримуючись якої, можна буде в найкоротші терміни відбивати вкладені в гру гроші. Отже, в будь-який схожою грі, можна буде швидше виходити на чистий прибуток.

Головною відмінністю всіх ігор з виведенням грошей, є їх тематика, і не більше, процес же, завжди залишається один і той же, і полягає в наступному:

 • Купівля ігрових предметів, в ролі яких можуть виступати: персонажі, споруди, техніка і т.д .;
 • Збір продукції з куплених ігрових предметів;
 • Обмін продукції на гроші;
 • Висновок (отриманих після обміну продукції) грошей з гри на будь-який електронний гаманець, банківську карту і навіть, мобільний телефон.

Отже, з ігровим процесом розібралися, тепер саме час дати відповідь на питання, чим відрізняються гри з балами від ігор без балів.

Перш за все, поясню, що таке взагалі «бали» в іграх з виведенням грошей. Бали - це якась одиниця з окремим рахунком у грі, яка дозволяє виводити з гри гроші. Тобто якщо у вас не буде балів, то ви не зможете виводити з гри гроші. Самі ж бали, нараховуються наступним чином:

 1. За особисті поповнення (не більше 40% від суми поповнення);
 2. За поповнення рефералів від 25 і до 40% від їх поповнень, причому реферальная система може бути кількарівневого;
 3. За рахунок обміну ігрових грошей на бали;
 4. Заробляючи їх або виграючи в лотерею.

З одного боку, бали будуть заважати виводити гроші з гри, тому начебто як доцільно буде використовувати для заробітку, ігри без балів. Але це не зовсім правильне твердження, зараз поясню чому.

По-перше, ігри без балів, довго не живуть, а якщо і живуть, то в кінцевому підсумку, через час, теж змушені вводити балловой систему, щоб не впасти. По-друге, в іграх без балів залишаються в плюсі, в більшості випадків, ті, хто на початковому етапі вкінет (інвестує) велику суму грошей в гру, а потім, буде стабільно витягувати резерв з неї. Ті ж, хто буде дрібні суми вкладати, залишаться в підсумку з носом. Але в будь-якому випадку, до кожного типу таких ігор можна пристосуватися, і заробляти стабільно , Причому без втрати коштів. Головне, розібратися в грі, і по можливості, визначити для себе джерела, які допоможуть залучити рефералів в гру.

Більшість ігор з виведенням грошей, так само, надають бонус за реєстрацію, у вигляді n-й суми грошей на баланс для покупок, або ж, будь-якого ігрового предмета, який буде приносити дохід. За рахунок цього бонусу можна буде почати грати навіть без власних вкладень. Найчастіше, такі бонуси, видаються для того, щоб ми могли ознайомитися з грою ближче. Тому, розраховувати на якусь надприбуток з цього бонусу не варто.

Яким типом ігор для заробітку скористатися, з балами або без них, вирішувати вам, я ж, представлю і ті і інші, щоб вам було простіше зробити вибір.

Кращі і стабільно платять гри з висновком реальних грошей з балами

Кращі і стабільно платять гри з висновком реальних грошей з балами

1. Cosmogame - новітня і унікальна в своєму роді економічна гра з висновком реальних грошей. У цій грі ви зможете створити свою власну галактику, яка цілодобово вам буде добувати реальні гроші. Все що для заробітку від вас вимагатиметься, це, купувати планети (на вибір буде запропоновано 8 типів планет для покупки, а перші 2 планети типу «Меркурій» вам будуть дані проектом абсолютно безкоштовно за реєстрацію в грі) і збирати видобуту ними прибуток в будь-який зручне для себе час.

Гроші з гри у вас буде існувати можливість вивести на наступні електронні гаманці: Qiwi, Payeer або Яндекс.Деньги.

У грі є й додаткові способи заробітку, які полягають в самостійному залученні рефералів або підключенні функції «Автореферал», серфінгу сайтів, зборі бонусів та участі в миттєвої лотереї.

2.

Jungle Game (СЬКАМ) - вельми цікавий економічний ігровий симулятор, в якому у кожного бажаючого є можливість заробити реальні гроші. Щоб почати заробляти необхідно купувати тварин (всього для покупки доступна 6 видів тварин - одного папугу ж, вартістю 10 рублів, усі зареєстровані облікові записи отримують абсолютно безкоштовно за реєстрацію в грі), збирати з них прибуток, яку вони необмежений час будуть приносити у вигляді монет, і обмінювати їх на срібло, яке потім можна буде вивести з гри реальними грошима на наступні електронні гаманці: Payeer, Qiwi і ндекс.Деньгі.

3. Golden Mine - непогана гра з висновком реальних грошей, вся суть заробітку в якій залежить від купівлі шахт видобувних мінерали, зборі цих мінералів і продажу їх за срібло. Срібло ж, в будь-який момент обмінюється на реальні гроші (курс обміну при цьому наступний: 100 срібла = 1 рубль) і виводиться з гри на наступні платіжки: Payeer, Qiwi і Яндекс гаманець.

У грі також є серфінг сайтів, партнерська програма і бонуси, які дозволяють значно збільшити свій дохід.

У грі також є серфінг сайтів, партнерська програма і бонуси, які дозволяють значно збільшити свій дохід

4.

Woodman Game (СЬКАМ) - нова і досить простенька гра з висновком, в якій вам належить запрошувати (наймати) на роботу лісорубів для розвитку свого дереводобивающего підприємства. Всі найняті вами лісоруби, а наймати їх в даній грі можна необмежену кількість, будуть добувати для вас дрова, які вам потрібно буде збирати і продавати в обмін на срібло. Що стосується вирученого з продажу дров срібла, то його у вас буде існувати можливість обміняти на реальні гроші і вивести будь-яким зручним для себе способом. Для виведення коштів з гри доступно 3 платіжних системи: Payeer, Qiwi, Яндекс.Деньги.

5. Cosmo Sfera - ще одна стабільно яка сплачує гра з виведенням грошей. Купуйте в ній сфери в будь-якій кількості, збирайте з них прибуток і обмінюйте її на срібло, яке потім зможете обміняти на реальні гроші і вивести їх з гри будь-яким зручним для себе способом, наприклад, на Qiwi, Payeer або Яндекс гаманець.

6. Money Banks - якісна гра з висновком реальних грошей, що дозволяє всім своїм гравцям заробляти на покупку банків. Перші 2 банку типу «Стандарт» загальною вартістю 20 рублів, кожен гравець отримує абсолютно безкоштовно за реєстрацію в грі. Кожен куплений банк в свою чергу, буде приносити прибуток у вигляді дивідендів, яку потім можна буде обмінювати на реальні гроші за курсом 100 дивідендів = 1 рубль, і виводити їх з гри на наступні платіжні системи: Payeer, Qiwi, Яндекс.Деньги, а також на банківські карти і мобільний рахунок.

7. Taxi-Money - в цій грі вам належить купувати таксі (в будь-якій кількості) і влаштовувати їх в місто на роботу. Далі, вам потрібно буде виконувати замовлення в місті, тобто розвозити клієнтів, за що ви і будете отримувати реальні гроші.

Дана гра має «Пасажирський рахунок«, тобто бали, але це не є її мінус, тому як бали цілком просто заробляються, як в «Місті«, так і в розділі «Кликс«. Загалом, це найкраща гра з виведенням грошей, що працює і стабільно сплачує своїм гравцям гроші вже більше 4-х років.

Загалом, це найкраща гра з виведенням грошей, що працює і стабільно сплачує своїм гравцям гроші вже більше 4-х років

8. Golden Mines RUB - тут все дуже просто, наймаєте гномів, вони будуть добувати вам руду. Далі, видобуту гномами руду, потрібно буде переробляти. За переробку руди, ви будите отримувати золоті, які зможете вивести з гри. Проект справно платить уже понад 4-х років.

9. Golden Mines USD - це доларова версія гри Golden Mines. Процес гри такий же, тільки всі взаєморозрахунки проводяться в доларах. Платить так само справно, як і рублева версія гри.

10. Успішний Торговець - непогана гра, яка з'явилася зовсім недавно. Гра дуже проста, потрібно купувати магазини і періодично збирати з них прибуток. Прибуток же, потім, можна без будь-яких проблем вивести з гри. Додатково, є можливість заробити на серфінгу.

11. Russia-Invest (з 30.01.2019 в грі введені бали у вигляді «Ощадного рахунку») - барвиста і цікава гра з унікальним дизайном і ексклюзивним процесом заробітку грошей граючи. Заробляти в ній дуже просто, потрібно буде спершу, купити компанію (бонусом за регу дають демо компанію - «Вуличний торговець»), яка буде вам так сказати по кишені. При цьому, чим дорожче ви зможете придбати компанію, тим більше прибутку вона буде приносити. Далі, після покупки, потрібно буде вибрати, з яким активом буде працювати компанія (всього є 3 види активів), від якого і залежатиме дохід вашої компанії. Плюс до всього, дохід буде залежати ще і від капіталу компанії, який в грі є можливість підвищувати. У кожної компанії є свій верхній боковий вівтар (ліміт) підвищення капіталу. Так наприклад, для компанії «Вуличний торговець» він дорівнює 300 руб. Тобто якщо капітал вашої компанії дорівнює 49 руб., а по активу передбачена прибуток 5% в день, то ви будете отримувати 5% на добу саме від 49 руб.

Простіше кажучи, чим вище буде капітал у вашій компанії і відсоток по активу, тим більше грошей ви будете заробляти в цій грі.

Як тільки ваша компанія принесе вам перший прибуток, ви зможете її зібрати, за допомогою виклику інкасації. Такий збір, триватиме 1 годину, після чого, зібрані гроші будуть доступні для виведення. Всю одержуваний прибуток, далі вже, в будь-який момент можна вивести з гри практично на всі популярні електронні платіжки, банківські картки та на мобільний.

12. Elven Gold - купуйте будови (всього їх є 10 видів), вони вам будуть добувати монети. Монети ж, продаються за золото, яке потім можна вивести з гри. Елементарна гра, що дає бонус 50 руб. за реєстрацію.

13. Money Birds - гра, в якій потрібно буде купувати птахів для виробництва яєць. Яйця потім продаються, а срібло, виручає з продажу, виводиться на гаманець.

14. Golden Birds - заробіток в цій грі повністю схожий з Money Birds. Тому розібратися буде не складно. Працює вже більше року, тому в надійності не сумнівайтеся.

15. Golden Oligarch - суть цієї гри наступна: потрібно наймати золотошукачів (першого буде можливість найняти за бонусні 1000 золота) для видобутку руди, потім, збирати її в будь-який час і обмінювати на золото. Саме золото потім, залишиться тільки обмінювати на реальні гроші, за курсом: 100 золота = 1 рубль, і виводити з гри на відповідну вам платіжну систему. Гра стабільно платить більше року.

16. GoldenTea - це гра, що має на увазі покупку кущів чаю, з яких потім потрібно буде збирати чайне листя, і продавати їх. Виручає гроші з продажу листя, можна виводити з гри або ж купувати ще кущі.

17. Robot Cash - ще одна довгоживуча і стабільно яка сплачує гра від надійного адміна таких ігрових проектів, як: Golden Mines RUB, Golden Mines USD і Golden Birds. У цій грі, вам доведеться купувати роботів, і збирати в «ангарі», вироблену ними енергію. При цьому, чим вище версію робота ви купите, тим більше він буде виробляти енергії, а отже і більше прибутку вам буде приносити. Потім, всю зібрану енергію вам потрібно буде продавати на «ринку» в обмін на гроші, після чого, виручені з продажу енергії гроші, ви зможете вивести на наступні електронні гаманці: Qiwi, Payeer, Яндекс.Деньги і WebMoney.

18. Golden Farm - унікальна в своєму роді гра, в якій можна заробити реальні гроші, добуваючи за допомогою пташок яйця. Цікава гра ще й тим, що дозволяє почати заробляти навіть без вкладень (першу «Зелену пташку» +300 срібла, яка буде приносити по 120 срібла в день, ви отримаєте за реєстрацію в грі абсолютно безкоштовно), але як і в будь-який інший грі, щоб серйозно заробляти, все ж доведеться вкладатися, а не сподіватися на безкоштовні можливості. З виведенням грошей в грі проблем немає, але є бали. Виведення грошей з гри проводиться на наступні платіжні системи: Payeer, WebMoney, Qiwi, OKPAY, Яндекс.Деньги, AdvCash, BitCoin, а також на банківську карту і мобільний телефон.

19. Cash-Birds.pro - стабільно яка сплачує гра з виведення грошей, яка своїм геймплеєм дуже нагадує всім вже знайомі і надійні гри про яйця і пташок Money Birds, Golden Birds, Golden Farm, Rich Birds, Chikens Farm, Profit Birds. Заробити в цій грі дуже просто. Все що для цього потрібно буде зробити, це, купити одну або кілька (в залежності від можливостей) ANGRY птицю, і періодично збирати з них прибуток у вигляді яєць.

За реєстрацію в грі ви отримаєте 10000 срібла, за які зможете абсолютно без будь-яких вкладень купити собі свою першу «ANGRY ПТИЦЮ 1-го LVL'а».

Яйця ж, ви потім зможете продати за срібло, яке рівноправно буде розподілятися по 2-м рахунках: 50% срібла буде йти на рахунок покупок і 50% на рахунок виведення. Все виручене з продажу яєць срібло, яке буде знаходитися на рахунку виведення, ви зможете вивести з гри реальними грошима (для виведення знадобляться ще і кеш поінти, які є в цій грі свого роду балами, і заробляються на реферальних і власних поповненнях), ну а , срібло знаходиться на рахунку покупок, зможете витрачати на розвиток своєї, так би мовити, пташиної ферми, тобто на покупку додаткових ANGRY птахів.

Гроші з гри виводяться на Payeer , Яндекс.Деньги і Qiwi гаманець . Мінімалка при цьому дорівнює 100 срібла, що в перекладі на рублі дорівнює 1 рублю.

Мінімалка при цьому дорівнює 100 срібла, що в перекладі на рублі дорівнює 1 рублю

20. Money Gnomes RUB і Money Gnomes USD - дві надійних гри з виведенням грошей про гномів, яких потрібно буде наймати, щоб вони добували руду. Руду потім, потрібно буде обмінювати на срібло, а срібло в свою чергу, можна буде обміняти на реальні гроші (в першій - на рублі, у другій - на долари) і вивести з гри на такі платіжні системи як Payeer, Яндекс.Деньги і Qiwi .

21. CriptoMoneY - чергова надійна і стабільно яка сплачує гра з виведенням грошей від перевіреного адміна. Щоб заробити в ній, вам потрібно буде купувати майнінговие ферми, збирати з них кріптовалютную прибуток і обмінювати її на реальні гроші, або докуповувати за неї ще ферми, щоб заробляти більше. Гроші з гри можна вивести, як на всі популярні електронні платіжні системи, так і на банківські карти і навіть, на рахунок мобільного телефону.

22. Money Robot - реально яка сплачує вже довгий час гра з виведенням грошей. Ваше завдання в цій грі буде полягати в наступному: покупці роботів, збір та продажу видобутої ними енергії. Всього в грі передбачено для покупки 5 версій роботів, кожна версія при цьому, відрізняється, як вартістю, так і прибутковістю. Гроші ж, виручені з продажу енергії, можна вивести з гри реальними грошима на наступні електронні гаманці: Payeer, Яндекс.Деньги і Qiwi.

У грі також є хороша 3-х рівнева партнерська програма з наступними партнерськими відрахуваннями: 25% -15% -5%, яка і дозволяє заробляти бали необхідні для виведення грошей з гри.

У грі також є хороша 3-х рівнева партнерська програма з наступними партнерськими відрахуваннями: 25% -15% -5%, яка і дозволяє заробляти бали необхідні для виведення грошей з гри

23. Farm Berry - найпростіша онлайн гра з Виведення реальних грошей, виконан в стилі ягідної ферми. Заробіток в цій грі буде полягати в купівлі насіння ягід і в зборі ягід, які ці насіння будуть приносити. Самі ягоди ж, потім потрібно буде продавати в торговельній крамниці, а виручені з продажу ягід гроші, можна буде або вивести з гри, або витратити на покупку насіння, з метою розвитку ферми і підвищення заробітку.

24. Super-Birds - нова гра з виведенням грошей. Щоб заробити, потрібно буде як завжди, купувати пташок і збирати з них дохід, який відразу ж і в повному розмірі, можна вивести на електронні платіжки, банківські картки або мобільний.

25. КОЛХОЗ - простенька іграшка, що дозволяє заробити реальні гроші на розвиток свого господарства. Говорячи простою мовою, все що потрібно буде робити для заробітку - це, купувати різних тварин (всього в грі є 5 видів тварин різної вартості: Курка, Коза, Свиня, Корова і Вівця), які в свою чергу, будуть приносити сировину. Сировина ж, потім, потрібно буде в «Торгової лавці» продавати, в результаті чого, ви будете отримувати монети, які можна буде обмінювати на реальні гроші (рублі) і виводити їх потім, на свій гаманець. При цьому, чим дорожче будуть у вас тварини або чим більше їх у вас буде, тим більше ви будете заробляти.

26. Online город - нова гра з виведенням грошей, як я зрозумів, від творців таких популярних і стабільно платять проектів, як: Колгосп і Super Birds. Суть цієї гри і заробітку в ній дуже проста: потрібно купувати овочеві грядки, які в свою чергу і будуть приносити вам стабільний дохід. Першу свою овочеву грядку у кожного нового гравця є можливість купити за бонусні гроші (1000 срібла), які даються за реєстрацію.

27. Rich Birds - ще одна гра, в якій потрібно купувати птахів, для того щоб потім збирати з них яйця для продажу. Гроші виводяться без проблем, до того ж, гра стабільно працює вже 1.5 року.

28. Bitcoin Farm - простенька гра з виведенням грошей, купуючи майнінговие ферми в якій, і збираючи з них прибуток, ви і будете заробляти гроші. Всім новим користувачам вона дарує подарунок у вигляді 2-х ферм типу X1. У грі також є оплачувана серфінг, постійно збільшується автоматичний бонус за відвідування аккаунта і щоденний бонус. Гроші з гри виводяться на безліч платіжних систем, в тому числі і на банківські карти і мобільний рахунок.

29. Rich-Town - нова гра з виведенням грошей, що є практично копією вже всім знайомої гри GoldenTea. Тільки тут замість кущів чаю, потрібно буде купувати будівлі, які власне і будуть приносити прибуток.

30. Chikens Farm - цікава куряча ферма, хоч і з балами, зате платить справно вже довгий час. Грати в неї дуже просто. Простіше кажучи, потрібно буде купувати курей, потім збирати яйця, які вони будуть нести і обмінювати їх на срібло. Срібло ж, можна обміняти на реальні гроші і вивести їх з гри.

31. Profit Birds - нова гра з виведенням грошей, в якій потрібно буде купувати пташок і продавати принесені ними яца за срібло. Срібло ж, в кінцевому підсумку, безпроблемно виводиться з гри.

Перевірені і надійні гри з висновком реальних грошей без балів

Перевірені і надійні гри з висновком реальних грошей без балів

1. NinjaMoney - новітня безбалловая гра з виведенням грошей від перевірених адмінів. У цій грі від вас вимагатиметься наймати (купувати) черепашок нінзя (до покупки буде пропонуватися 4 їх виду) і час від часу збирати з них принесену ними прибуток. Після чого весь прибуток, яка буде знаходитися у вас на рахунку виведення, ви безперешкодно і в будь-який момент зможете вивести з гри на свій Payeer гаманець.

2. Cool Planes - якісна гра від перевірених адмінів, які знають толк в іграх з виведенням грошей. Заробіток в цій грі побудований навколо літаків, які потрібно буде купувати і коли буде зручно збирати з них прибуток. Вся зібрана прибуток повністю йде на рахунок виведення, а гроші з гри виводяться без будь-яких балів і проблем на всі популярні платіжки і мобільний рахунок. Прибутковість в грі в повній мірі залежить від типу літаків або їх кількості, які ви купите, тобто чим дорожче ви зможете дозволити собі купити літаки, тим більше будете заробляти. Мінімальна вартість літака - 10 рублів, максимальна - 20 тис. Рублів. Так само в грі присутні оплачувану серфінг, щоденний бонус, міні ігри та конкурси.

3. FAST Racing - унікальна і в функціональному плані цілком непогана гра з висновком реальних грошей. Щоб в ній заробити, потрібно буде купувати різного роду гоночні машинки, які в залежності від вартості за один і той же час будуть приносити різний прибуток. Всього в грі доступно для покупки 12 видів машинок вартістю від 10 до 2 тис. Рублів і прибутковістю від 20 до 45% в місяць. Вивести зароблені гроші з гри можна на всі популярні платіжні системи: AdvCash, Payeer, Perfect Money, Qiwi, Яндекс.Деньги. Також в грі є додаткові способи заробітку, в їх числі серфінг, бонуси, конкурси та партнерська програма.

4. Funny Locomotive - якісна онлайн гра з виведенням грошей, в якій вся суть заробітку побудована навколо локомотива і його вагонів. Купуючи різного роду вагони, вони почнуть приносити вам цілодобово дохід, який потрібно буде в будь-який час збирати, автоматом обмінювати на реальні рублі і відразу ж виводити на свій електронний гаманець. Висновок зароблених в грі грошей при цьому можливий на такі електронні платіжки: AdvCash, Payeer, Perfect Money, Qiwi, Яндекс Гроші. Балів в грі немає і ніяких активацій виплат теж.

До всього іншого, в цій грі ви зможете абсолютно без вкладення заробляти гроші на серфінгу, зборі щоденного бонусу і, звичайно ж, беручи участь в партнерській програмі, тобто залучаючи нових гравців в цю гру.

До всього іншого, в цій грі ви зможете абсолютно без вкладення заробляти гроші на серфінгу, зборі щоденного бонусу і, звичайно ж, беручи участь в партнерській програмі, тобто залучаючи нових гравців в цю гру

5. Eldorado і Вспиш - пара надійних сезонних ігор з висновком від одного адміністратора. У першій грі для реалізації заробітку від вас вимагатиметься купувати різні глечики, а в другій - персонажів, які до всього іншого можна купувати в будь-якій кількості для підвищення доходу. Збирати прибуток можна в будь-який час, хоч раз в місяць, тому що вона не згорає, і що найголовніше, вся зібрана прибуток в 100% -м обсязі буде надходити на рахунок виведення.

Урізноманітнити і підвищити заробіток в грі вам допоможуть оплачувану серфінг, щоденний бонус і конкурси. Самі ж гроші з ігор у вас буде існувати можливість вивести тільки на електронний гаманець Payeer.

Самі ж гроші з ігор у вас буде існувати можливість вивести тільки на електронний гаманець Payeer

6. FruitMoney (c 27.09.2019 запущений старт нового сезону) - надійна гра з виведенням грошей, заробіток в якій заснований на покупці фруктових дерев, збір та продажу фруктів. Прибутковість дерев при цьому, залежить від їх типу і може варіюватися від 15 до 40% в місяць. Кожному новому гравцеві даний проект абсолютно безкоштовно дарує одне Яблуневе дерево, яке відразу ж після реєстрації буде приносити дохід навіть без вкладень. Додаткові гроші в грі можна заробити, переглядаючи сайти в серфінгу, беручи участь в конкурсах і збираючи щоденний бонус. Зароблені гроші є можливість вивести з гри на будь-яку з наступних платіжних систем: Payeer, Qiwi, Яндекс.Деньги, WebMoney.

7. Office Money - новітня гра з висновком реальних грошей, в якій кожен бажаючий може спробувати себе в ролі власника бізнесу. Реєструйтеся, отримуйте бонусного менеджера 1-го рівня і заробляйте реальні гроші граючи. Розвиваючись в цій грі, тобто прокачивая свій віртуальний офіс, наймаючи в штат співробітників і підвищуючи їх рівень, ви будете заробляти реальні гроші, які потім зможете в будь-який момент вивести з гри. Всі виплати в грі, причому без вкладень, виробляються на електронний гаманець платіжної системи Payeer , Qiwi і Яндекс Гроші.

8. New Birds - відмінна безбалловая онлайн гра, в якій основний заробіток буде полягати в покупці птахів (першу «Зелену птицю» ви отримаєте в подарунок за реєстрацію), і в зборі та продажу яєць. Виручене з продажу яєць срібло, можна буде обміняти на реальні гроші і відразу ж вивести на електронний гаманець. Чим крутіше птицю зможете собі дозволити придбати, тим більше вона вам буде приносити грошей. У грі є й додаткові способи заробітку, такі як: партнерська програма, щоденний бонус і ігрова зона.

9. Ферма Сусіди - одна з найстаріших ігор в Рунеті, зовсім недавно їй виповнилося 6 років. Являє собою реальну ферму, де вам потрібно вирощувати тварин, переробляти продукцію за допомогою фабрик, створюючи іншу дорожчу продукцію і продавати її. Гроші можна вивести майже що, на будь-яку платіжку. Не дивлячись на те, що ця гра без балів, це не заважає їй стабільно працювати ось уже як 5 років, і виплатити більше 250 млн. Рублів своїм гравцям. Загалом, можливостей заробітку в даній грі маса, все і не опишеш в двох словах. Реєструйтеся, і переконайтеся у всьому самі.

10. Gold Eggs - гра, яка своїм геймплеєм дуже нагадує всім відомі ігри про яйця і пташок, тобто щоб почати в ній заробляти, потрібно буде купувати курочок, що приносять певний прибуток, який буде вказана в їх описі. Ну, а якщо захочете заробляти більше, то потрібно буде купувати більше курочок або активувати ігровий режим «ТУРБО Курочка». Ніяких обмежень в грі немає і балів теж. Зароблені гроші в грі, можна вивести на наступні платіжки: Payeer, Qiwi, Yandex, WebMoney та ін.

11. Best Fiends - новітня гра з виведенням грошей, заробіток в якій побудований на покупку комашок і зборі з них прибутку. Всього в грі для покупки доступно 9 видів комашок, кожна з яких відрізняється не тільки ціною, але і прибутковістю. Простіше кажучи, чим дорожче купите себе комашку, тим більше вона буде приносити прибутку.

Першу свою комашку «Бріттл», ви отримаєте абсолютно безкоштовно за реєстрацію в грі.

До всього іншого, в грі є серфінг і 3-х рівнева партнерська програма, скориставшись якими ви зможете ще більше заробляти в цій грі.

Всі зароблені гроші в грі можна вивести на наступні електронні гаманці Qiwi, Payeer або ЯД. З виплатами проблем в грі немає. Всі зароблені гроші в грі можна вивести на наступні електронні гаманці Qiwi, Payeer або ЯД

12. World of Farmer - досить таки перспективна онлайн ферма з виведенням грошей. До речі, за типом розвитку і заробітку в цілому, дуже схожа на всім відому «Ферму сусіди». Хто грає в неї, з цієї фермою зможе швидко розібратися і розвинутися. Загалом, якщо вам цікаві ферми, то ця вам точно припаде до душі.

13. Money-birds.com - чергова гра про пташок, в якій потрібно буде купувати пташок, збирати і продавати їх яйця, а отриману з продажу яєць прибуток виводити з гри. Дана гра цікава, перш за все, тим, що в ній немає балів і лімітів на висновок.

14. Бізнес Інвестор - надійна посезонно гра з виведенням грошей, з якою ви зможете відчути себе реальним інвестором. Купивши здавалося б звичайний офіс, кафе, ресторан і інший бізнес, ви зможете гарантовано отримувати з них прибуток, а якщо прибуток вам здасться маленькою, то підвищити її, ви зможете декількома способами: купивши бізнес серйозніше, прокачавши рівень того чи іншого бізнесу, або ж , купивши ще кілька таких бізнесів, які у вас вже будуть. Балів в грі немає.

До цікавинок цієї гри і іншим способам заробітку можна віднести, наявність оплачуваних листів і серфінгу, а також браузерного розширення , За допомогою якого можна заробляти гроші на перегляді банерної (тізерній) реклами .

Нові ігри з висновком реальних грошей

На додаток до всіх вище перерахованих ігор, нижче, в спеціальній таблиці, я перерахую ще й ті, які з'явилися зовсім недавно, тобто так звані, нові ігри з висновком реальних грошей, що працюють і стабільно платять менше 6 місяців. При цьому, якщо якась із них проявить себе з кращого боку, тобто буде працювати і платити стабільно більше 6 місяців, то я її, природно, приберу з таблиці і переміщені в відповідний їй перерахований вище підрозділ ігор з балами або без них.

Все вище представлені гри працюють в більшості випадків c Qiwi и Payeer гаманцями, тому вони у вас повинні бути в наявності.

Заробіток на іграх з висновком реальних грошей, може дозволити собі кожен. Навіть з незначними вкладеннями, можна домогтися гарних результатів. Головне, що потрібно буде зробити, це:

 • Вибрати гру і зареєструватися;
 • Ввести в неї n-ю суму грошей для покупки чогось, що в підсумку буде приносити дохід;
 • Грати, отримуючи стабільний дохід і виводити його;
 • Для підвищення доходу в грі, можна зайнятися залученням рефералів.

Заробляти граючи цілком реально, і в цьому вже переконалися сотні тисяч людей. Спробуйте і ви так заробляти, адже все-таки, це цікавіше, ніж в порожню вбивати час в соціальних мережах або іграх, що не приносять дохід.