Як заробити гроші: чоловічі правила

Як заробити гроші? Відповідь на це питання шукає будь-який чоловік. Навіть якщо ти не обтяжений сім'єю і дітьми, тобі хочеться їздити на крутій тачці, дружити з красивими моделями і добре одягатися. Все це вимагає пристойних доходів.

Сьогодні на запитання «як заробити гроші» відповість відомий фінансовий експерт з Росії, директор і співвласник Центру фінансової культури і Центру продюсування тренерів, автор курсу підготовки фінансових консультантів для Університету Мінфіну РФ Роман Аргашоков.

Отже, багато хто хоче збільшити свої доходи, але й гадки не мають, як це зробити. Дотримуючись ряд принципів, можна подвоїти свій заробіток в термін від 1 до 3 місяців. Це працює для інженерів, вчителів, - для всіх. Як це зробити?

Рівень доходів залежить від 5 факторів:

1. Наскільки твоя праця необхідний людям?

Дохід - зворотний зв'язок від людей, які отримують певну вигоду від людини, товар або послугу. Важливо відшукати, які потреби відчуває суспільство, на що є платоспроможний попит.

Багато хлопців роблять помилку, створюючи будь-які товари і послуги без оцінки їх актуальності. Потім усіма правдами і неправдами намагаються її втюхнуть світу, причому тим активніше, ніж менш цікава послуга споживачам.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: ТОП-5 способів навчитися відкладати гроші

Дій навпаки! Чи не кожна людина готова змінити сферу діяльності, навіть щоб дізнатися, як заробити гроші. Але в будь-якій сфері є окремі області, ніші, більш актуальні. Важливо їх відшукати і створити привабливу пропозицію.

Важливо їх відшукати і створити привабливу пропозицію

Джерело: shutterstock.com

Передбачити реакцію ринку заздалегідь практично неможливо. Тому спочатку робиться тестовий прийом замовлень. Або за допомогою односторінкового сайту з формою замовлення, або шляхом опитування знайомих. Якщо замовлень досить, значить, напрямок вибрано правильно і можна більш активно пропонувати товар або послугу.

2. Чи достатньо ти впевнений в собі?

Деякі люди вже дають достатню цінність клієнтам, але соромляться попросити адекватну оплату за свою працю. Це наслідок недостатньої впевненості в собі. Таку людину дуже легко «протиснути» на необґрунтовані знижки.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: ТОП-10 найефектніших банкнот

Покупець майже завжди невпевнений у правильності покупки, оскільки ризикує втратити гроші. Відсутність твоєї впевненості в собі змушує його сумніватися ще більше. Це виливається в бажання знизити ціну до мінімуму.

Будь абсолютно впевнений в можливості знайти свого клієнта за встановленою ціною, щоб не піддатися будь-яких маніпуляцій покупців. Нехай вивчають ринок, порівнюють пропозиції конкурентів - і повертаються до тебе.

3. Чи знає тебе достатню кількість покупців?

Клієнти можуть бути в захваті від твоїх послуг, із задоволенням рекомендують тебе своїм знайомим. Але їх дуже мало, сарафанне радіо не дає можливості заробити достатньо. Таких прикладів безліч.

Таких прикладів безліч

Джерело: shutterstock.com

Про тебе повинні знати. В інформаційному столітті існує безліч способів заявити про себе світові, причому багато безкоштовні або недорогі. Розміщення оголошень на сайтах, відвідування виставок і простий обмін візитками з потенційними клієнтами, виступи на конференціях та інших заходах, де можуть бути твої замовники, безліч інших способів доступні будь-якій людині.

Спробуй і аналізуй, що ефективніше, де краще співвідношення витрачених зусиль і грошей до результату.

4. Наскільки ти унікальний?

Більшість людей роблять одне і те ж. У них величезна конкуренція з боку один одного. Їм не потрібно платити багато грошей, так як завжди знайдеться хтось, хто зробить дешевше.

Хоча в будь-якій сфері можна піти в нішу - знайти більш вузьку область і стати одним з кращих саме в ній. Наприклад, в світі є пожежний, який спеціалізується на гасінні пожеж на нафтовидобувних вишках у відкритому морі. Він став кращим в цій сфері. Його клієнтам завжди простіше звернутися до лідера ринку, це знімає невпевненість отримання неякісної послуги.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: ТОП-10 найбагатших людей в світі

Шкільний учитель може вибрати певну нішу, наприклад, старшокласники з рівнем IQ нижче 100 балів. Потім розробити для їх батьків унікальна торгова пропозиція, наприклад, підготовка до іспиту ЄДІ в термін за 1 місяць з результатом від 60 балів.

Чим складніше буде завдання, тим більш унікальним ти будеш. Поки хто-небудь інший в вашому регіоні вийде з подібною пропозицією, ти встигнеш зайняти місце № 1 в цій ніші в головах споживачів.

5. Куди нести гроші?

Уяви, що ти виступив на якійсь виставці, конференції, зборах потенційних клієнтів. Все в захваті. Хочуть до тебе звернутися. Питають, скільки коштує, куди приїхати, як зв'язатися, як буде виглядати кінцевий товар або послуга.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: ТОП-10 найдорожчих горілок в світі

Начебто, це дрібниці. Але нерозуміння таких дрібниць змушує сумнівається клієнта так і не почати з тобою працювати. Елементарний лише однієї сторінки сайт з номером телефону, електронною поштою, формою заявки, найпростіший каталог на 4 сторінки з описом товару або послуги, варіантами оплати, термінами і місцем надання послуги дозволять клієнтам швидше прийняти рішення і звернутися до тебе.

Чому ти зараз стільки заробляєш?

По кожному розглянутому фактору постав суб'єктивну оцінку від 1 до 10 балів, наскільки добре у тебе це опрацьовано. З 50 балів вийде, скажімо, 24. Рівномірно чи розподіл балів або якийсь один або два елементи сильно просідають?

Якщо всі фактори отримали схожі оцінки, то знадобиться близько 3-х місяців, щоб наростити кожен з них. При просідання одного або двох елементів на тлі інших досить одного місяця, щоб подвоїти дохід.

Досить це терпіти!

Чи не мирися з низькими доходами. Вони свідчать про низьку цінності, яку ти даєш людям - тому і недоотримує від них. Оціни свою ситуацію, зрозумій, де потрібно додати в активності, пропрацюй ці питання і виведи обмін цінністю на більш високий рівень.

Як заробити гроші?
Як це зробити?
1. Наскільки твоя праця необхідний людям?
2. Чи достатньо ти впевнений в собі?
3. Чи знає тебе достатню кількість покупців?
4. Наскільки ти унікальний?
5. Куди нести гроші?
Чому ти зараз стільки заробляєш?
24. Рівномірно чи розподіл балів або якийсь один або два елементи сильно просідають?