Як заробити гроші - Берг

 1. Передмова
 2. Що ви дізнаєтеся зі статті
 3. недоліки підприємництва
 4. Важливість правильного мислення
 5. Важливість знань і умінь для заробітку
 6. Загальна схема дій
 7. Бізнес-концепт
 8. Чітка измеримая мета
 9. Чіткий план дій
 10. вкладення
 11. вкладення заробленого
 12. пасивний дохід
 13. Висновки і висновок

У статті детально описані кроки для початку свого бізнесу для того, щоб заробити гроші.

Щоб заробити гроші треба придумати корисне і затребуване справа, поставити цілі, скласти план, вкладати гроші і час і продовжувати вкладати зароблені прибутки, поки мета не буде досягнута. У вас це займе місяці, але результат змінить ваше життя.

Передмова

Мушу зауважити читачам перед тим, як ви підете далі за статтею, що цей посібник із заробляння грошей є загальним планом дій. Стаття є їжею для вашого розуму. Я не буду вам чітко вказувати, що і як треба зробити, щоб відразу заробити гроші. Замість цього, я вам розповім, які загальні дії і кроки вам необхідно зробити, щоб досягти бажаних фінансових результатів.

Читайте також Розрахунок фінансів для виходу на пенсію Необхідно вже зараз вирішувати, коли виходити на пенсію і скільки вам потрібно буде для цього грошей. Щоб відчувати себе фінансово захищеним в старий ...

Також мушу зауважити, що цей посібник із заробляння грошей не грунтується на діяльності на фінансових ринках . У зв'язку з цим, наведені нижче поради трохи контрастують із загальною тематикою сайту (тобто з інвестуванням в цінні папери). Але я подумав, що поради із заробляння грошей поза фінансових ринків теж можуть бути актуальними для читачів журналу.

Але я подумав, що поради із заробляння грошей поза фінансових ринків теж можуть бути актуальними для читачів журналу

Що ви дізнаєтеся зі статті

У статті зачіпаються основні необхідні кроки для заробляння грошей. Ми пройдемося по таким важливим моментам як:

 • важливість правильного мислення
 • побудова чіткого плану дій
 • розрахунок необхідних витрат
 • важливість рішучих дій і т.п.

Також варто відзначити, що стаття націлена на те, щоб розповісти вам як почати свою справу. Визнаємо, що працювати на себе набагато приємніше, ніж працювати на когось. Краще переслідувати свої цілі, ніж бути інструментом для реалізації цілей інших людей. Тому, розповідь буде присвячений тому, як розпочати свій бізнес, який буде вам заробляти гроші.

недоліки підприємництва

Перед тим, як почати керівництво я обмовлюся, щоб ви розуміли, на що йдете. У підприємництва є свої мінуси, як і плюси. Велика кількість переваг підприємництва (тобто своєї справи) обмовляти, думаю, не варто. Але варто відзначити негативні моменти, щоб ви були до них готові. Серед найважливіших варто відзначити наступні недоліки:

 • відносна нестабільність
 • залежність від обставин
 • фінансова обмеженість

Оскільки ви будете безпосередньо працювати з клієнтами, а не сидіти на ставці, ваші доходи будуть прямо залежати від кількості замовлень, яке за визначенням не може бути стабільним. Завжди буде якийсь сумнів, навіть якщо ви будете приблизно знати межі розкиду.

Також варто пам'ятати, що спочатку ви будете працювати самі, що робить ваша справа залежним від вас. Якщо ви захворієте, або у вас з'являться непередбачені сімейні обставини, що вимагають вашої уваги, то треба буде призупинити роботу, що тягне за собою відповідні наслідки.

Читайте також Як навчити дітей фінансової грамотності Ви можете приготувати ваших дітей до грамотного поводження з грошима, дотримуючись порад з цієї статті. Даний посібник зроблено, щоб допомогти батькам ...

Не будемо приховувати, що потенційні фінансові можливості однієї людини менше, ніж у групи людей або великої компанії. Суми, які ви зможете вкласти в ваша справа прямо залежать від ваших фінансових можливостей. І ці можливості, як правило, лімітовані. Зрештою, ідея почати заробляти гроші виникає від того, що грошей не вистачає. Тоді зрозуміло, що сума, заготовлена ​​для вкладення, відповідна, тобто відносно невелика. Ви, звичайно, можете вдатися до послуг фінансових організацій і позичити грошей у банку, але це окрема тема . Нагадаю лише, що фін. організації будуть дуже вимогливі до вас в плані формулювання вашої бізнес ідеї.

Отже, приступимо власне до розповіді про те, як заробити гроші.

Важливість правильного мислення

Найважливішим аспектом для заробітку грошей є правильне мислення. Для того, щоб заробити мільйон, треба думати як мільйонер . Нагадаю, що, коли роботяга залишається ні з чим, він думає про те, як знову влаштуватися на роботу. А коли багатий залишається ні з чим, він думає про те, як знову розбагатіти. Тобто обидва вигаданих героя починають все з нуля і знаходяться в однакових умовах, тільки різниця є суттєва в цілях, які собі ставлять ці два персонажа. Відповідно, дії і результати цих дій будуть дуже відрізнятися у наших героїв: один влаштується на роботу, а другий буде багатіти.

Ліричний відступ
Всім відомі випадки, коли люди стають багатими за збігом обставин. Дійсно, є відносно багато людей, які стали багатими через випадок, або сукупності вдалих випадкових подій ( «але, випадковості не випадкові», говорить голос за кадром). Взяти хоча б студентів, які в комп'ютерних класах університету зробили начерки системи BackRub. Надалі, вони зустрічалися випадково з потрібними людьми в потрібний час, і виросли до гігантської всесвітньої корпорації, практично монополізувала пошук в мережі. Мова йде про Google . Але для простоти і ефективності даного керівництва про те, як заробити гроші, ми нехтуємо цими випадками, тому що ймовірність потрапити в ту жменьку людей, які заробили гроші швидко і удачливо дуже мала.

Отже, ми відкидаємо ймовірність швидкого і нетрудомісткого заробітку, і приймаємо довгий і наполеглива праця як єдино вірний спосіб заробити гроші. Також мушу зазначити, що я не буду вам обіцяти, що, прочитавши статтю, ви заробите гроші вже через годину, день або тиждень. Ні. Я не хочу образити ваш інтелект. Давайте мислити реально: для того, щоб заробити достатньо грошей, вам треба буде витрачати місяці, якщо не роки. І якщо ви будете слідувати всім інструкції, наведені в керівництві, то поступово, через час, ви відчуєте довгостроковий і істотний результат.

Отже, вам необхідно почати мислити не "як знайти роботу», а «як заробити достатньо грошей, щоб не працювати» абощо. Також вам треба буде переглянути ваші витрати і бути готовим до економії для подальшого успіху. У зв'язку з цим, настійно рекомендую прочитати окрему статтю про те, як мислять мільйонери .

Важливість знань і умінь для заробітку

Читайте також Перший Інвестиційний Клуб (ПІК) на допомогу підприємцю Перший Інвестиційний Клуб допоможе підприємцю залучити інвестиції, налагодити контакти та отримати підтримку. Інформація не актуальна! ...

Перед тим як ви навчитеся заробляти гроші, вам треба мати фундамент, тобто знання. Іншими словами, вам треба знати, як заробляти гроші, вести бізнес. Мені доводилося неодноразово спостерігати сумну картину, коли людина, яка взагалі поняття не має як робиться бізнес, і що не має належної освіти, намагається почати свою справу, і терпить крах в здогадах про те, що його викликало.

Для того, щоб уникнути помилки, що не відбулися підприємців, треба розуміти ази ведення бізнесу. Що таке дослідження ринку? Що таке демографічний і психологічний портрет цільової аудиторії? Що таке фіксовані і змінні витрати? Як вести бухгалтерський облік діяльності? Що таке очікувана норма прибутковості? і т.д. Відповіді на ці та на інші питання необхідно знати перед тим, як починати свою справу.

Короткий огляд Інтернет-ресурсів на допомогу тим, хто не знає відповіді на ці питання, виявив такі сайти, на яких є корисна інформація по темі:

Загальна схема дій

Для того, щоб заробити гроші вам треба пройти через такі узагальнені етапи:

 1. визначити ідею, концепт вашої справи
 2. поставити чіткі вимірні цілі
 3. скласти план дій і витрат
 4. знайти і вкласти кошти
 5. продовжувати вкладати зароблені кошти
 6. забезпечити пасивний дохід

Тепер більш детально обговоримо кожен з цих етапів.

Бізнес-концепт

Для того, щоб почати заробляти гроші самостійно, треба придумати, що ви будете робити. Зрозуміло, що відразу побудувати завод - неможливо, тому варто відштовхуватися від того, що ви можете собі дозволити. Це може бути майстерня по ремонту взуття, юридичне консультування, Інтернет-магазин, перукарня, ремонт обладнання або що-завгодно, що не вимагає великих вкладень.

Як правило, ідея вашого бізнесу буде прямо залежати від того, що ви знаєте і вмієте. Якщо ви вмієте робити рихтування литих дисків, то не варто відкривати рекламне агентство, і якщо ви розумієте в фінансах, то не варто лізти в виробництво плетених меблів. Тобто робіть те, що ви вмієте і знаєте.

Відразу ставати питання про те, що ж ви вмієте і знаєте? Якщо немає нічого, що ви можете продати і перетворити на гроші, то варто серйозно задуматися про своє життя. Але будемо сподіватися, що ви все-таки щось вмієте і знаєте, що може принести результат, і що затребуване (хоча б потенційно).

При завершенні першого кроку вам треба буде мати чітке уявлення про те, що буде робити ваш бізнес, і як, власне, він вам буде приносити гроші. Формулюванням буде не більше 2 пропозицій, на кшталт «надавати користувачам можливість інтерактивного перегляду спортивних подій через Інтернет, з можливістю управління кутами і ракурсами перегляду, повторами і т.п. для надання повного контролю перегляду події ». Дана ідея вигадана, але дає уявлення про те, як повинна бути сформульована бізнес ідея, бізнес-концепт.

Чітка измеримая мета

Є такий термін в бізнесі як бачення (англ. Vision). Бачення описує те, що очікується від підприємства в довгостроковому періоді. Ви можете поставити собі за мету, наприклад, «стати визнаним лідером ринку периферійних пристроїв для комп'ютера». Не залежно від того, чим ви будете займатися, ви повинні бачити, чого ви досягнете за 1, 2, 5 і більше років.

Але вище наведений більш абстрактний приклад мети, ніж вимірний. На відміну від загальної ідеї про те, що ви станете визнаним лідером вашої ніші, вам ще треба чітко визначити, що це буде для вас значить в матеріальному сенсі. Ваша мета може бути «забезпечення пасивного доходу мінімум в 10 тис у.о. в місяць »або« споруда власного будинку фітнес-центру ». Кожна з наведених цілей чітко вимірна.

Коли измеримая мета сформульована, у міру розвитку вашого бізнесу ви повинні періодично перевіряти, наскільки ви наближаєтеся до вашої мети. Якщо ви помічаєте наближення, то все йде за планом. А якщо ні, то варто проаналізувати, що йде не так, і скорегувати дії так, щоб ви таки почали наближатися до мети.

Важливо також пам'ятати, що після того, як ви поставили за мету, ви вже не маєте права цю мету змінити. Тобто якщо вам буде важко досягти цієї мети, і ви будете помічати, що ви до неї не наближаєтеся, то вже буде пізно для себе озвучувати виправдання і знижувати цільову планку. В екстрених випадках, звичайно, ви можете змінити мету, але значення нової мети повинно бути не нижче старої. Тобто, якщо справи йдуть не так, не можна перекреслити мета про будівництво свого будинку і придумати нову мету про оренду 100-метрового приміщення. Треба намагатися досягти початкової мети. Ну а якщо ви бачите, що справи йдуть добре, то можна поставити собі за мету побудову 2-х або більше будівель, щоб прагнути до більшого.

Чіткий план дій

Після того як у вас є ідея і мета, треба написати чіткий план дій. Це не обов'язково повинен бути повний бізнес-план (який у вас зажадають кредитори, якщо ви до них втечете), а покроковий план дій для вас.

В цей план повинні входити розгорнуті відповіді на наступні питання:

 • хто є цільовою аудиторією?
 • яка конкуренція на ринку?
 • який прогноз попиту на ваші товари / послуги?
 • який очікуваний оборот?
 • які витрати потрібні для старту?
 • які будуть фіксовані витрати і які - змінні?
 • яка оптимальна ціна за послуги?
 • як рекламуватися? як люди про вас дізнаються?
 • які будуть витрати на рекламу?
 • які юридичні питання треба закрити?
 • по чому буде вимірюватися продуктивність роботи?
 • які і скільки людей потрібно в допомогу?

Всі ці та інші питання повинні бути чітко описані в вашому плані.

Для того, щоб було зрозуміліше, подумки спробуйте собі уявити, як буде протікати робота до найдрібніших подробиць. Спробуйте визначити ключові моменти, які можуть вам перешкоджати. Проаналізуйте всі можливі шляхи вирішення цих потенційних проблем. Іншими словами, продумайте, що і як ви будете робити.

Багато хто з читачів, вважаю, можуть недооцінити важливість побудови чіткого плану дій і подумати, що можна не витрачати на нього багато часу. Але мушу вас запевнити, що, коли ви будете обдумувати кожну деталь вашої справи і записувати необхідні дії, ви обов'язково зіткнетеся з тим, що ви б упустили, якщо утрималися від формулювання такого плану.

Важливо зауважити, що на даному етапі, багатьох може збентежити і демотивувати обсяг роботи, який належить виконати. Дійсно, коли ви сформулюєте на папері в деталях все, що потрібно зробити, вам може здатися, що це не в ваших силах: «навіщо стільки роботи? щоб потім невідомо коли був якийсь результат? », Можуть подумати багато. Але тут я повинен вас підстьобнути: якщо не хочете, - не робіть, і продовжуйте бути нічого не значущим планктоном в океані життя. Інші люди, які чогось досягли, мали це мужність, щоб йти до цілей через труднощі. Якщо це не для вас, то викиньте ідею про заробляння грошей і припиніть читати цю статтю. Повертайтеся до минулого життя і продовжуйте скаржитися на державу, роботодавців, долю, зірки і т.п. Але пам'ятайте, що ви самі робите вибір. Але я сподіваюся, що ви знайдете в собі сили йти далі до своєї фінансової мети і здійсніть намічений план в реальність.

вкладення

Обов'язковим етапом для початку своєї справи є вкладення ресурсів. Ви обов'язково щось будете вкладати в ваше нову справу. Як правило, ви будете витрачати гроші і час. Вам потрібно буде купити обладнання, або орендувати приміщення, або замовити розробку сайту, або купити рекламу. Завжди знайдеться, куди витратити гроші при старті бізнесу.

Але тут треба буде оптимізувати ваші витрати, і спробувати витратити якомога менше при тому, щоб придбані активи були достатніми для початку справи. Іншими словами, почати ательє без швейної машинки не реально, але можна обійтися на перших порах без рекламної брошури або ремонту приміщення. Можна навіть обладнання орендувати, і витратити ще менше на старті. Іншими словами, подумайте як витратити менше, але тільки так, щоб бізнес не постраждав.

Якщо вам не вистачає коштів на покриття основних витрат, то тут вже ставати питання про залучення грошей ззовні. Оскільки ви не є великою компанією, ви не зможете випустити акції або облігації , Але ви зате зможете зробити їх аналоги. Тобто ви можете залучити інвестора в ваша справа, який буде отримувати певний відсоток від прибутку. Ви також можете просто позичити у знайомих або у банку грошей на ваші потреби, але за користування цими грошима вам треба буде платити відсотками. Взагалі, дані розділ вартий окремої статті, але ми не будемо його покривати в деталях і припустимо для простоти, що коштів вам вистачає.

вкладення заробленого

Багато разів я зустрічав молодих підприємців, які не проходили життєвий тест на гроші. Це означає, що, як тільки їхня справа починало приносити перші суттєві гроші, вони відразу «ловили зірку» і забували про свої цілі, а в найгірших випадках - і про людські етичні норми і цінності.

На цьому етапі головне - не почати рано радіти, а продовжувати економити і вкладати в бізнес. З перших зароблених грошей, витрачайте лише невеликий відсоток на життя, а левову частку продовжуйте вкладати в справу: замовте ту рекламну брошуру, купите нове обладнання, замовте якісні матеріали, купите якісний сайт. Розширюйте бізнес.

Мушу зауважити важливість цього етапу подальшого вкладення. Якщо бізнес не розширюється, то бізнес не є здоровий. Тобто за визначенням, здоровий бізнес повинен збільшуватися, і приносити все більше прибутку. Якщо цього не відбувається, то бізнес не здоровий. Невдачливі підприємці «проїдають» прибуток, і не збільшують її. А розумні підприємці вкладають все більше і більше, поки не перетворять своє підприємство у велику фінансову машину або поки не досягнуть поставленої заздалегідь мети.

Для того, щоб уникнути такої помилки, визначте якийсь відсоток прибутку, який ви будете залишати собі. Решта треба вкладати назад в справу. Наприклад, ви можете залишити на життя лише 20% від чистого прибутку на життя, або половину. Ви навіть можете виділити лише 10% від прибутку на вкладення в справу, але тільки важливо, щоб ви дійсно продовжували вкладати в свою справу ще й ще.

У міру того, як вторинні інвестиції будуть приносити більше прибутку, ви будете вкладати все більше і більше, і впевнено йти до своєї наміченої мети.

Варто пам'ятати, що розумні люди витрачають менше, ніж заробляють; вони живуть на рівень нижче, ніж вони можуть собі дозволити. Це не легко почати робити, але результат приголомшливий.

пасивний дохід

Якщо ви дійдете в бізнесі до цього етапу, то це буде означати, що ви домоглися успіху. Пасивний дохід - це такий дохід, який існує без вашої участі. Тобто вам вже не треба витрачати свої сили, нерви і час на ваше діло, і в той же час воно вам приносить гроші саме.

Досягнення пасивного доходу - мета практично будь-якого підприємництва. Вам треба домогтися того, щоб у вас був грошовий потік, який приносить вам гроші під час того, як ви їздите по світу, читаєте книги по фінансовій освіті, проводите час з сім'єю і т.п.

Якщо ж вам треба докладати зусиль для заробітку, то ви прямо залежите від різних факторів (здоров'я, сім'я і т.п.). Але коли вам вже не треба докладати зусиль, і гроші самі йдуть до вас у кишеню, то це і є та фінансова незалежність. До цього треба прагнути.

Висновки і висновок

Отже, тепер ви маєте уявлення про те, як заробити гроші. Вам треба всього лише знайти в собі сили зробити вибір і змінити своє життя. Проаналізуйте свої знання і вміння, подумайте про те, що ви можете запропонувати, придумайте переваги, які зроблять вас конкурентноспроможними, поставте собі цілі, напишіть план, не впадайте у відчай великого обсягу майбутньої роботи, вкладайте гроші, продовжуйте вкладати зароблене і йдіть до пасивного доходу. Маючи написану в статті їжу для розуму, вибір тепер стоїть за вами. Що ви будете робити: продовжувати шукати в інтернеті поради про те, як заробити гроші, або діяти. Перед вами весь світ. Ви будете продовжувати бути планктоном, або будете змінювати своє життя? Вибір - ваш!

Читайте також

Що таке дослідження ринку?
Що таке демографічний і психологічний портрет цільової аудиторії?
Що таке фіксовані і змінні витрати?
Як вести бухгалтерський облік діяльності?
Що таке очікувана норма прибутковості?
Відразу ставати питання про те, що ж ви вмієте і знаєте?
Ка конкуренція на ринку?
Кий прогноз попиту на ваші товари / послуги?
Кий очікуваний оборот?
Кі витрати потрібні для старту?