Як вивести гроші з Ківі-гаманця (QIWI) готівкою: всі способи

 1. Чи можна отримати кошти готівкою з QIWI
 2. Які умови виведення і комісії за зняття
 3. На мапу
 4. На банківський рахунок
 5. Через систему грошових переказів
 6. Як зняти в банкоматі

Служби електронної комерції користуються великою популярністю і не дивно, адже користуватися ними зручно, а кошти надійно захищені.

За допомогою QIWI гаманець можна зробити велику кількість операцій: оплатити різні послуги і товари , Отримати і перевести гроші, оплачувати кредити. Цей сервіс зручний і простий в управлінні. Якщо ж ви вирішите перевести в готівку свої фінанси, то на сервісі існує кілька способів для здійснення цієї операції.

З нашої статті ви дізнаєтеся, як вивести гроші з Ківі гаманця , Чи можна отримати кошти через банкомат без комісії, а також про інші способи зняття готівки з QIWI.

до змісту ↑

Чи можна отримати кошти готівкою з QIWI

Варто відразу зазначити, що будь-яка операція з отримання фінансів на увазі комісію сервісу. Однак, користувачам пропонується кілька способів, якими вони можуть скористатися для виведення грошей.

А також варто згадати, що зареєстрований користувач може мати 3 статусу ідентифікації:

 • анонімний,
 • стандартний,
 • максимальний.

Залежно від ступеня пройденої ідентифікації особистості, користувачеві доступні різні суми для виводу готівкою. Так для тарифу анонімний ліміт на зняття готівки становить 5 000 р. в день і 20 000 р. у місяць. Для тарифу стандартний - 5 000 р. в день і вже 40 000 р. у місяць. При тарифі максимальний - 200 000 р. в день і стільки ж на місяць.

Для проходження спрощеної ідентифікації людині досить на сайті ввести свої особисті дані (П.І.Б., серію і номер паспорта, дату народження і СНІЛС). Для проходження повної ідентифікації необхідно буде підійти або в офіс компанії, або в будь-який салон «Евросеть».

З собою вам буде потрібно тільки паспорт. Проходження процедури в офісі безкоштовне, проте представництва є не у всіх містах РФ. У салонах «Евросети» вам доведеться заплатити 50 р.

На сторінках нашого сайту ви також дізнаєтеся, як перевести гроші з Webmoney на Ківі гаманець. Ми підготували для вас докладну інструкцію!

У наступному огляді шукайте кілька способів того, як поповнити рахунок в платіжній системі РayРal через QIWI!

А ви знаєте, як взяти позику на Ківі гаманець? Про умови надання грошових коштів читайте ось тут: https://cursinfo.com/zajm-na-qiwi-bez-otkaza/ .

до змісту ↑

Які умови виведення і комісії за зняття

QIWI гаманець стягує комісію за переведення в готівку коштів будь-яким доступним способом. Списання відрізняються в залежності від того, куди саме ви виводите фінанси. Також існують обмеження по сумі, яку одноразово можна вивести з рахунку в сервісі.

Умови за переведення в готівку коштів є наступні:

 • При виведенні грошей на банківську карту, випущену в РФ, служба електронної комерції стягує комісію в розмірі 2% від суми + 50 р. За переведення в готівку коштів на карту, випущену в іншій країні, розмір списання складе 2% + 100 р.

  Обмеження за розміром перекладів в Росію дорівнює 600 000 р. В інші країни можна здійснити не більше 5 платежів на добу, а загальний платіж за кожні 7 днів не повинен перевищувати 150 000 р.

 • Якщо ви перераховуєте гроші на банківський рахунок, то комісія складе 1,6%, а розмір платежу не повинен перевищувати 15 000 р. Існує ще і терміновий переклад, який передбачає підвищення комісії. До вказаних 1,6% додасться ще 25 р., Проте загальна сума списань не повинна бути менше 125 р. Залежно від банку, куди здійснюється платіж, загальна сума ліміту за 7 днів може відрізнятися. А також можуть змінитися і умови комісії, проте не суттєво. Якщо ж вам потрібно з банківської карти поповнити ківі-гаманець, то це можна дізнатися тут .
 • Якщо ви вирішили перевести в готівку гроші за допомогою системи грошових переказів, то розмір комісії буде залежить безпосередньо від обраної компанії. Ліміти разового платежу також відрізняються. Більш точні дані можна подивитися на офіційному порталі QIWI гаманця.
 • При знятті готівки в банкоматі за допомогою пластикової карти, яка прив'язана до вашого QIWI гаманцю, розміри лімітів відрізняються в залежності від виду випущеної пластикової карти. В основному максимальна сума для зняття в день дорівнює 5 000 р., А максимальна сума для зняття протягом місяця - не більше 20 000 р.

  Комісію вам також доведеться заплатити, проте її вже буде знімати той банк, банкоматом якого ви скористаєтеся.

до змісту ↑

На мапу

Для того щоб вивести кошти на банківську карту , Досить просто ввести її номер. На головній сторінці QIWI гаманця відразу під рядком пошуку розташовані основні розділи меню. Для переведення в готівку коштів необхідно натиснути на пункт «Вивести».

У цьому розділі меню з'явиться перелік всіх доступних способів. Необхідно вибрати пункт «На банківську карту».

Після відкриється поле введення для номера.

Після введення номера сервіс в автоматичному режимі перевірить дійсність карти, і відкриється вікно для введення суми переказу. А також з'явиться опис умов. Термін зарахування коштів може скласти від декількох хвилин до декількох днів (в залежності від банку-емітента).

Після цього вам необхідно буде підтвердити платіж за допомогою коду, який прийде в смс-повідомленні на телефон. Вся історія платежів відбивається в однойменному розділі.

На нашому сайті ви також дізнаєтеся все про кредитну карті Ощадбанку Моментум ! Розповімо про тарифні ставки та умови отримання.

А з цієї статті ви дізнаєтеся про основні переваги Золотий кредитної картки Ощадбанку, і вартості її річного обслуговування.

Про те, як оформити Молодіжну карту Ощадбанку, а також наскільки вигідні її умови для клієнтів банку, читайте ось тут: https://cursinfo.com/molodezhnaya-karta-sberbanka/ .

до змісту ↑

На банківський рахунок

При переході в розділ «Вивести на банківський рахунок» розкривається довгий список з іконками різних банків. Необхідно вибрати потрібний. Щоб не перегортати сторінку в пошуках свого банку, можна назва фінансової організації ввести в рядок пошуку.

При виборі банку вам залишиться тільки ввести номер рахунку та суму. Реквізити банку заповнюються в автоматичному режимі. При переказі грошей на рахунок в деякі банки QIWI гаманець попросить вас заповнити ще й БИК і прізвище, ім'я, по батькові одержувача.

Далі потрібно буде підтвердити платіж шляхом введення спеціального коду. Він в автоматичному режимі відправляється на номер телефону у вигляді смс-повідомлення.

Термін зарахування фінансів може доходити до 7 робочих днів.

до змісту ↑

Через систему грошових переказів

Служба електронної комерції пропонує велику кількість систем грошових переказів для здійснення фінансових операцій.

У кожної системи є свої умови переведення, в тому числі вам можуть знадобитися зовсім різні дані. Сервіс в автоматичному режимі формує таблицю для введення інформації в залежності від того, яку саме систему переказів ви вибрали.

В обов'язковому порядку зазначаються всі умови переведення, а також розмір комісії сервісу за здійснення операції. Платіж також підтверджує паролем, який приходить у вигляді смс-повідомлення на телефон.

до змісту ↑

Як зняти в банкоматі

QIWI гаманець пропонує своїм користувачам випустити 3 види різних пластикових карт. Їх можна використовувати в будь-якому банкоматі. Ви можете навіть випустити кілька штук, прив'язаних до одного рахунку і поповнювати їх на різні суми. Це зручно, якщо в сім'ї є дитина або ви хочете перераховувати гроші родичам.

Для отримання можливості користуватися спеціальною картою сервісу електронної комерції, вам потрібно вибрати для себе найбільш підходящу і замовити на сайті сервісу. Обслуговування є безкоштовним, а термін дії складає 2 роки.

Служба електронної комерції QIWI гаманець є одним з найбільших в Росії. Він пропонує своїм користувачам великий спектр послуг, в тому числі і широкі можливості по виведенню своїх фінансів. Варто зазначити, що компанії Visa і QIWI в 2012 році уклали альянс, тому у сервісу є великий вибір пластикових карт, які може замовити користувач.


А ви знаєте, як взяти позику на Ківі гаманець?