Як перевести гроші з QIWI гаманця на карту Ощадбанку онлайн

 1. Виведення коштів на карту Ощадбанку через сайт QIWI
 2. Переклад з QIWI на карту Ощадбанку за номером картки
 3. Переклад з QIWI на карту Ощадбанку за реквізитами
 4. Виведення грошей на карту Ощадбанку через QIWI Термінал
 5. Як перевести гроші з QIWI гаманця на карту Ощадбанку через обмінник

Ні секрет, що платіжна система QIWI використовується не тільки для оплати послуг і рахунків, а й з метою отримання платежів

Ні секрет, що платіжна система QIWI використовується не тільки для оплати послуг і рахунків, а й з метою отримання платежів. Якщо на Ваш електронний гаманець регулярно надходять кошти, то дуже скоро Ви замислюєтеся над тим, як зняти гроші з Ківі . На даний момент для учасників системи QIWI є кілька способів виведення коштів. Ви можете вивести кошти зі свого гаманця через пункти грошових переказів, за допомогою банкомату (при наявності карти QIWI Visa Plastic ), Банківським переказом або на пластикову карту. Найбільше популярністю користується останній варіант. Переклад можливий на картку будь-якого банку, однак багатьох цікавить, як перевести гроші з QIWI гаманця на карту Ощадбанку. Провести цю операцію можна декількома способами.

Переказати гроші з Ківі Гаманця на карту Ощадбанку можна:

 • За номером карти;
 • За реквізитами;
 • Через QIWI Термінал;
 • Через обмінні пункти.

Це все актуальні на сьогоднішній день способи виведення грошей з QIWI на карту Ощадбанку. Складно сказати, який з наведених варіантів є кращим. Кожен спосіб передбачає індивідуальні особливості, тому слід ознайомитися з усіма варіантами. Тільки так Ви зможете визначитися, як перевести гроші з Ківі гаманця на карту Ощадбанку.

 • важливо
 • Для анонімних користувачів, які не пройшли ідентифікацію QIWI Гаманця не передбачена можливість виведення коштів з системи.

Виведення коштів на карту Ощадбанку через сайт QIWI

найзручніше  вивести гроші з QIWI Гаманця на карту  безпосередньо через сайт платіжної системи
найзручніше вивести гроші з QIWI Гаманця на карту безпосередньо через сайт платіжної системи. Доступно два варіанти. Ви можете зробити переклад за номером картки або за реквізитами. В чому різниця? Перш завжди в розмірі комісії. Якщо Ви відправите гроші на банківський рахунок, то комісія буде трохи менше. Також є й інші відмінності, наприклад, час обробки платежу в другому випадку буде довше. У будь-якому випадку вам необхідно розглянути обидва варіанти, а після вибрати підходящий.

Переклад з QIWI на карту Ощадбанку за номером картки

Мабуть, цей спосіб є найзручнішим. Щоб вивести кошти на картку Ощадбанку досить увійти в свій особистий кабінет QIWI, ввести номер карти, вказати суму і підтвердити операцію. Як правило, гроші надходять на карту миттєво. Все дуже просто і зрозуміло. По суті, вам не будуть потрібні ніякі дані, крім номера карти. Весь процес займе не більше 5 хвилин. Підійде будь-яка карта Ощадбанку - Visa, Mastercard, Maestro або ПС СВІТ.

Перед тим, як перевести гроші з QIWI гаманця на карту Сбербанк слід ознайомитися з розмірами комісії за дану операцію. На жаль, зняти гроші з Ківі без комісії не вийде. На даний момент не існує способу, за допомогою якого можна було б перевести в готівку кошти з QIWI гаманця без комісії. При переказі грошей з QIWI гаманця на карту Ощадбанку комісія складає 2% + 50 рублів. Якщо Вас цікавить більш вигідний варіант, то відразу переходите до наступного способу. Якщо розмір комісії Вас повністю влаштовує, дотримуйтесь наведеної нижче інструкції.

Щоб перевести гроші з QIWI на карту Ощадбанку виконайте наступні дії:

 1. Увійдіть на сайт QIWI і авторизуйтесь;
 2. Перейдіть в розділ «Вивести»;
 3. Виберіть пункт «На банківську карту»;
 4. Введіть номер вашої банківської карти;
 5. Вкажіть суму платежу та натисніть на кнопку «Оплатити»;
 6. У графі «Підтвердити» введіть перевірочний код, отриманий по SMS.

Як бачите, все гранично просто. Якщо операція пройшла успішно, списання коштів з гаманця відбудеться моментально. На зарахування грошей відводиться 3 доби, хоча, подібні затримки бувають вкрай рідко. Як показує практика, кошти надходять на картку протягом декількох хвилин.

Зверніть увагу на ліміти. Максимальна сума переказу не повинна перевищувати 15 000 рублів за один раз. За місяць можна зняти з гаманця не більше 600000 рублів. Озвучені умови актуальні для користувачів, які пройшли ідентифікацію QIWI Гаманця і мають статус «Максимум». Якщо у Вас статус «Стандарт», ліміти будуть менше. Для анонімних користувачів і зовсім не передбачена можливість виведення коштів з гаманця.

Переклад з QIWI на карту Ощадбанку за реквізитами

Будь-яка банківська карта прикріплена до певного банківського рахунку, а значить, можна здійснити переказ коштів з QIWI на карту Ощадбанку за реквізитами. В принципі, Ви можете використовувати навіть той банківський рахунок, що не прикріплений до пластикової картки. При необхідності Ви можете без будь-яких проблем перекинути гроші з рахунку на карту. Виконати цю операцію можна через онлайн-банкінг, банкомат або відділення Ощадбанку. Щоб перевести гроші з QIWI Гаманця на банківський рахунок в Ощадбанку необхідно заздалегідь підготувати цей самий рахунок і БИК. Якщо Ви не маєте цією інформацією її можна уточнити зателефонувавши в довідковий центр Ощадбанку за номером 8 (800) 555-55-50.

Напевно, у багатьох виникло резонне питання - навіщо переводити гроші з Ківі на банківський рахунок, якщо можна виконати аналогічну операцію по номеру банківської карти і отримати гроші швидше, вказавши при цьому мінімум інформації. Причин вибрати банківський рахунок не багато, а вірніше, вона всього одна, але зате для багатьох істотна. При переказі коштів на банківський рахунок в Ощадбанку стягується комісія 1.6%, але не менше 100 рублів (при перекладі на карту - 2% + 50 рублів). Може здатися, що різниця не велика, але при перекладі значних сум можна пристойно заощадити.

Порядок переведення коштів з QIWI на банківський рахунок в Ощадбанку:

 • Увійдіть на сайт QIWI і авторизуйтесь;
 • Перейдіть в розділ «Вивести»;
 • Виберіть пункт «На банківський рахунок»;
 • Виберіть в списку Сбербанк;
 • Вкажіть тип ідентифікатора «Номер рахунку» і заповніть всі необхідні дані для перекладу (БИК, номер рахунку, тип платежу, ПІБ, сума переказу) і натисніть на кнопку «Оплатити»;
 • Підтвердіть завершення операції за допомогою введення коду з SMS.

При виведенні коштів з гаманця на карту система попереджає, що платіж може оброблятися до трьох діб, але на практиці гроші приходять практично відразу. Якщо ви відправили гроші на банківський рахунок, то не варто розраховувати на таку оперативність. Грошові кошти надійдуть на Ваш рахунок протягом 1-3 робочих днів. Що стосується лімітів, то тут все аналогічно перекладу на банківську карту.

 • важливо
 • Щоб швидше отримати переклад виберіть тип платежу «Строковий платіж». Комісія за терміновий висновок: 1.6% + 25 руб., Але не менше 125 рублів.

Виведення грошей на карту Ощадбанку через QIWI Термінал

Виведення грошей на карту Ощадбанку через QIWI Термінал

Більшість учасників системи QIWI управляють своїми гаманцями онлайн через особистий кабінет. Тим часом, є і ті, для кого краще використовувати термінал. Якщо Ви з якоїсь причини не можете або не хочете використовувати особистий кабінет, то зробити висновок коштів з Ківі Гаманця на карту можна через платіжний термінал QIWI. Зверніть увагу, мова йде про переведення грошей з гаманця на карту, а не про зняття готівки. QIWI Термінали приймають гроші, а не видають. Навіть якщо Ви вирішите за допомогою терміналу оплатити через Ківі гаманець якусь послугу, апарат не видасть вам здачі. У разі неможливості внести суму підросте здача буде зарахована на Ваш гаманець.

Умови виведення коштів з QIWI на карту через термінал нічим не відрізняються від умов, які діють при виконанні аналогічної операції через сайт платіжної системи. Різниця лише в тому, що всі дії будуть відбуватися не в особистому кабінеті, а через термінал самообслуговування. Як і в попередньому випадку можна здійснити переказ за номером рахунку або за номером картки.

Щоб перевести гроші на карту Ощадбанку через QIWI Термінал виконайте наступні дії:

 1. Виберіть в меню терміналу розділ «Оплата послуг»;
 2. Натисніть на вкладку «Послуги банків»;
 3. Знайдіть у списку банків Сбербанк;
 4. Виберіть спосіб перекладу (номер рахунку або номер карти);
 5. Вкажіть реквізити і суму платежу;
 6. Підтвердіть операцію за допомогою введення коду, отриманого по SMS.

Термін зарахування грошей і розмір комісії залежить від обраного способу перекладу. Як було сказано раніше, тут діють такі ж умови, як і при виведенні коштів на карту через сайт платіжної системи.

Як перевести гроші з QIWI гаманця на карту Ощадбанку через обмінник

Як перевести гроші з QIWI гаманця на карту Ощадбанку через обмінник

Відразу слід сказати, що переказ коштів з Ківі Гаманця на банківську карту є далеко не найпопулярнішим варіантом. Причина у високій комісії. Комісія при виведенні коштів з гаманця через обмінний пункт може скласти від 4% до 14% - в залежності від обмінника. Погодьтеся, умови далеко не найвигідніші. Простіше і економічніше вивести кошти на банківську карту через сайт платіжної системи або термінал. Втім, іноді має сенс скористатися послугами обмінних пунктів. Наприклад, якщо Вам потрібно зняти з QIWI невелику суму, то використання обмінника може бути навіть вигідним. Справа в тому, що при виведенні коштів стандартним способом передбачена комісія + фіксована сума. У більшості обмінників таких умов немає. У будь-якому випадку в пошуках вигідного варіанту доведеться попередньо все підрахувати.

Процедура переказу коштів з QIWI на карту Ощадбанку через обмінник не передбачає складнощів і приділяти цьому питанню окрему увагу не має сенсу, а ось до відповідного обмінного пункту потрібно підходити відповідально. Зараз існує безліч обмінників, через які можна здійснити переказ коштів з Ківі на карту. На жаль, нерідко зустрічаються серед них шахраї. Крім того, в залежності від обмінника буде відрізнятися розмір комісії і щоб знайти найвигідніший варіант доведеться витратити багато часу. Процес пошуку можна полегшити, якщо скористатися порталом моніторингу обмінників bestchange.ru. На даному сайті представлені всі перевірені обмінні пункти, а також є зручна система фільтрації.

В чому різниця?