Як перевести гроші з Мегафона на карту ОщадБанку без комісії?

 1. Мегафон.Деньгі
 2. особливості перекладу
 3. Види перекладу і допустимий ліміт
 4. Мегафон.Банк
 5. Переваги послуги «Мегафон.Банк»

Мобільна комерція міцно увійшла в життя. Користуються нею не все, але багато. Суть її в тому, що баланс мобільного телефону стає гаманцем. З рахунку можна оплачувати різні товари і послуги, а також виводити гроші на карти і навіть знімати готівкою. Це стане в нагоді тим, хто отримує розрахунки на телефон, адже так іноді буває зручніше розплатитися за роботу або повернути борг. У цій статті ми розповімо про виведення коштів на банківську карту.

У цій статті ми розповімо про виведення коштів на банківську карту

Мегафон.Деньгі

Якщо вивчити сайти на тему виведення коштів рахунку Мегафрон, то на кожному знайдемо інструкцію саме до цієї послуги. Це цілком логічно, адже сервіс Мегафон.Деньгі саме для цього створено. Не будемо в стороні і почнемо розповідь. Складного нічого немає, тому багато вашого часу ми не займемо.

Для початку заходите на сайт https://money.megafon.ru . Реєстрації портал не вимагає. Авторизація знадобиться тільки для перегляду історії платежів і управління шаблонами. Як бачите, портал багатофункціональний. Про інші його можливості ми вже розповідали, тому зупинимося саме на розділі «Грошові перекази», підрозділі «З телефону на банківську карту». Заповнюйте всі поля: сума, номер картки одержувача, номер телефону відправника. На вказаний телефон прийде смс для підтвердження операції. Створено це для вашої ж безпеки, щоб ніхто не міг несанкціоновано переказувати кошти з балансу. Після цього можна чекати зарахування. Переклад виконується від декількох хвилин до п'яти днів. Швидкість залежить від банку-одержувача.

Швидкість залежить від банку-одержувача

особливості перекладу

Є одна особливість - перекази приймаються на стандарти VISA і MasterCard. Maestro залишилися в стороні, оскільки їх номери складаються з 18 цифр. Система просто буде стверджувати, що такого платіжного засобу не існує. В цьому випадку можна не засмучуватися і піти іншим шляхом - перерахувати по номеру рахунку. Для цього треба знати БИК банку та номер рахунку. Ці дані можна дізнатися в банку, наприклад, по телефону гарячої лінії або в платіжному кабінеті. Для здійснення переказу йдіть за посиланням https://money.megafon.ru/pay-accountm-transfer.

Якщо під рукою немає інтернету, то переклад можна зробити, відправивши СМС на сервісний номер 8900. Текст повинен відповідати таким шаблоном: card номер платіжного засобу сума. Частини повідомлення відокремлюються один від одного пробілами.

Види перекладу і допустимий ліміт

Всі види перекладів: через СМС, через сайт на карту або на номер рахунку здійснюються з комісією.

На карту від 50 до 4999 р 7,35% + 95 р На карту від 5000 до 15000 р 7,35% + 259 р На банківський рахунок 8% +40 р

Як бачимо, плата за виведення коштів грабіжницька.

Здійснюючи переклад, пам'ятайте і про обмеження за сумами:

 • Один платіж повинен бути в рамках від 1 р до 15000 р;
 • У добу не вийде перевести більше 40000 р;
 • В місяць обмеження такі ж - 40000 р.

Якщо не виходить перевести гроші, то проблема може бути в наступному:

 1. Ви намагаєтеся вивести початковий баланс карти.
 2. Ви корпоративний клієнт без підключеної послуги «Персональний рахунок».
 3. У вас підключена послуга «Плати коли зручно».
 4. Ви намагаєтеся перевести гроші, зараховані в рамках обіцяного платежу.

Це основне, що вам треба знати для перерахування грошей з рахунку мобільного на карту будь-якого російського банку. Як бачимо, єдиний мінус сервісу в його дорожнечу. Наприклад, перераховуючи всього лише 1000 рублів, ви заплатите 168,5 рублів.

У зв'язку з цим ми розповімо ще про один спосіб виведення коштів, який, можливо, вам здасться більш зручним і недорогим.

Мегафон.Банк

Чомусь про цей спосіб незаслужено забувають, хоча він більш функціональний. Ми вже розповідали про цю послугу, але упор був зроблений на отримання бонусів. Тут же ми торкнемося питання виведення коштів. Сервіс передбачає випуск карти, баланс якої об'єднаний з рахунком мобільного телефону. З огляду на це, можна взагалі не переказувати кошти на інші карти, якщо мова йде про особистому користуванні. Розплачуватися нею можна всюди, де є банківські термінали. Комісія при цьому не стягуватиметься.

Якщо ви приймаєте якісь постійні переклади на телефон, то питання виведення буде вирішене раз і назавжди. Якщо ж без поповнення картки іншого банку не обійтися, то заходимо в платіжний кабінет https://bank.megafon.ru або додаток для смартфона.

ru або додаток для смартфона

Якщо карти у вас немає, то це не буде перешкодою для здійснення операцій з переказу грошей з рахунку. Буде потрібно авторизація. Логін - ваш номер телефону, пароль ви задаєте самі, не забуваючи про безпеку. Взагалі, особистий кабінет Мегафон.Банк повноцінний платіжний кабінет, як у всіх банків. Вхід на сайт завжди підтверджується одноразовим паролем, а додаток вимагає пін-коду. При цьому про щоразу під час реєстрації ви будете сповіщені в СМС, а операції треба буде підтвердити в повідомленні.

Перейдемо до перекладів. Чи не станемо розповідати про всі функції особистого кабінету . Ви їх зможете подивитися самі, а опис їх займе багато часу. Натискайте кнопку «Перевести», вибирайте пункт «Переклад на банківську карту». Заповнюйте всі поля, підтверджуйте в СМС і чекайте зарахування.

Зараз перейдемо до найцікавішого - комісія. Вона становить всього 4,15% незалежно від суми переказу. Візьмемо приклад з тієї ж 1000 рублів. Комісія буде всього 41,5 рублів проти 168,5 в рамках послуги Мегафон.Деньгі. Це ще не все. Якщо ви карту оформили, то можете скористатися сторонніми сервісами. Наприклад, цим https://www.mastercard.ru/ru-ru/consumer/features-benefits/send-money.html . Комісія з боку Мегафон складе 1,99% плюс комісія сервісу. В даному випадку вона 1%, але не менше 25 рублів і того з 1000 рублів ви заплатите 44,9 рубля. Це більше, ніж в попередньому випадку, але вигода відчується при виведенні великих сум.

Це більше, ніж в попередньому випадку, але вигода відчується при виведенні великих сум

Що стосується лімітів, то вони не відрізняються. Більше 40000 тисяч можна використовувати при оплаті товарів і послуг. Максимальна сума 100000. З карти на карту через сторонні сервіси можна перерахувати 300000.

Переваги послуги «Мегафон.Банк»

Отже, ми виділили такі плюси послуги Мегафон.Банк:

 • Менша комісія;
 • Зручний інтерфейс і наявність додатка;
 • Скористатися можуть навіть користувачі постоплатних тарифних планів, при позитивному балансі;
 • Більший ліміт на зняття коштів;

Це далеко не всі плюси послуги, але основні. Якщо ж ви отримуєте гроші на рахунок мобільного регулярно, то краще завести карту Мегафон. Вона видається безкоштовно в будь-якому салоні зв'язку. Так ви зможете використовувати гроші з балансу без комісії.