Азотно-киснева станція ВО «Стріла» поповнилася новими установками для виробництва кисню, азоту та газоподібного аргону

Ще зовсім недавно АКС в своєму розпорядженні тільки одного повітрерозподільчої установкою АК-06, яка виробляла азот і кисень, шляхом поділу атмосферного повітря на фракції Ще зовсім недавно АКС в своєму розпорядженні тільки одного повітрерозподільчої установкою АК-06, яка виробляла азот і кисень, шляхом поділу атмосферного повітря на фракції. Але розрахунковий термін експлуатації установки підійшов до кінця, і було прийнято рішення про придбання нових - АжКж-0.06. Вони, так само, як і їх попередниця для роботи використовують атмосферне повітря. Залежно від встановленого режиму, отримати можна газоподібний кисень, газоподібний азот, рідкий азот.

У зв'язку з тим, що для потреб виробництва потрібна велика кількість азоту, цей газ виробляє ще одна установка - генератор азоту. Генератор отримує газ також з атмосферного повітря, але тут застосовується вже інший принцип роботи - більш економічний адсорбційний спосіб. Він заснований на відмінностях в розмірі молекул основних складових частин повітря: азоту і кисню. Під час роботи установки вся необхідна інформація виводиться на дисплей, а управління і моніторинг генератора проводиться за допомогою панелі управління.

На заводській АКС з'явився також газифікатор аргону На заводській АКС з'явився також газифікатор аргону. Останнім часом на об'єднанні проводиться великий обсяг зварювальних робіт деталей з титану. З огляду на специфіку даного металу, його зварювання проводять в середовищі аргону, тому потреба в цьому газі досить велика. Не так давно для виробничих потреб закуповували газоподібний аргон в балонах. З метою економії коштів було прийнято рішення купувати рідкий аргон і за допомогою газифікаційною установки вже на заводі переводити його в потрібне фізичний стан. Тепер інертний газ надходить на завод в транспортному резервуарі. Результат використання даної технології перевершив всі очікування. Застосування газифікатора дозволило істотно скоротити витрати, пов'язані з доставкою аргону.

Детальніше в матеріалі газети «Машинобудівник»