СБУ нарешті зацікавилася літературними сепаратистами - глава Національної спілки письменників

НСПУ категорично проти "толерантності" до антиукраїнської літератури / feelmore.ru

Видавцями літератури, що фігурує в справі, визначеної як антиукраїнська і сепаратистська, є російське видавництво «Ексмо», і афільовані з ним видавництва «Алгоритм» і «Яуза».

Цю інформацію, на своїй сторінці в Фейсбук прокоментував літератор, голова Національної спілки письменників України Михайло Сидоржевський.

За його словами, жорстка реакція СБУ на факт поширення на території України літератури, яка становить загрозу національній безпеці, є вкрай необхідною.

«Нарешті-то спецслужби починають працювати професійно і патріотично в обороні державних інтересів. По крайней мере, ми на це сподіваємося, звикнувши до сих пір жити в державі, яке було переважно ворогом, або, по крайней мере, абсолютно байдужим для вільних, мислячих громадян », - вважає Сидоржевський.

Читайте також Експерти заявляють, що в Україні триває повзуча русифікація

голова Національної спілки письменників повідомляє, що видавництво «Ексмо» має своє представництво в Україні (ТОВ «Форс Україна», Московський проспект, 9, БЦ «Форум»). Транспортні послуги здійснює ТОВ «Книжкова біржа», власником якої є Влад Школяр - головний акціонер БЦ «Форум».

«Якщо говорити про конкретний факт порушення кримінальної виробництва проти сепаратистських книг, то, зрозуміло, що він стосується не тільки Львівської області. Ворог діє проти України на кількох фронтах, вкидаючи в війну скажені гроші. Діє не тільки танками, а й через провокаторів в політиці і на площах, діє можливостями впливу через продажні ЗМІ. Щоб перемогти в цьому смертельному двобої, ми повинні забути про ослячої «толерантності» до недругам, повинні навчитися бути категоричними у відстоюванні наших цінностей і концентрувати сили в боротьбі проти ворога », - констатує голова Національної спілки письменників України.

Нагадуємо про те, що раніше книги видавництв «Ексмо», «Яуза» і «Алгоритм» увійшли в заборонений до ввезення на територію України перелік книг сепаратистського і антиукраїнського спрямування . Перелік забороненої літератури з 38 позицій опублікований на сайті Фіскальної служби України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter