Любов в Мережі: як уральці «западали» на фотографії і ники, а потім одружилися і створювали сім'ї

Frozen_heart (тепер Defrozen_heart) і zlo_mike

«Ми познайомилися на форумі E1.RU», - такий початок love story далеко не рідкість в Єкатеринбурзі. Ми не можемо привести точну статистику, скільки людей знайшли своє особисте щастя на волелюбних форумах, але багато пар стали за цей час легендами спільнот.

- Ми познайомилися в темі, де обговорювали Міхаеля Шумахера, - розповіла Ольга (Gella), своя людина на форумі «Спілкування Автоклубу» . - Ми обидва фанати гонок. Це було в 2006-му. Потім поступово почали спілкуватися в листах, в асьці. Виявилося, що у нас багато спільних інтересів: обидва, наприклад, зачитуємось Булгаковим. У перший раз зустрілися на тусовці ОАКА. Взагалі, коли вперше приходиш на тусовку, трохи страшно. Тому добре, коли з кимось із ОАКовцев ти особисто знайома, є «група підтримки». Форумчани допитують з пристрастю: хто така, звідки взялася, придивляються. А перше побачення у нас з Олексієм (Оз @ рнік) було на ковзанах. Причому я чогось ще подружку з собою взяла, напевно, соромилася.

Причому я чогось ще подружку з собою взяла, напевно, соромилася

Гонки, книги і E1.RU - реальний рецепт особистого щастя

Оз @ рнік і Gella одружилися в 2009-му. Вони як і раніше захоплені перегонами, два роки тому навіть з'їздили на Гран-прі Монако. А зараз разом переживають за життя і здоров'я легендарного Шумахера, завдяки якому вони познайомилися.

Як це працює? Форумская спілкування, листування в «личку», зустрічі на тусовках, побачення - і весілля (перевірено E1.RU) Як це працює

Charodeika і Zhalo - теж автоклубівці, які ведуть історію свого знайомства з 2006 року.

- Мені сподобалося його почуття гумору, - розповіла Анастасія (Чародійка). - Так просто як людина він сподобався. Коли зустрічалися на тусовках, я його якось помітила. А він на мене ще раніше звернув увагу, але думав, що мені подобається хтось інший. А потім одна форумчанка завела тему, щоб обговорити нас. Мовляв, чому ми весь час в одних і тих же темах: де я - там і він, де він - там і я. Я обурилася: чому нас заочно «одружили» за нашою спиною? Ми тоді не зустрічалися навіть. Написала йому в аську, але він не зніяковів. І через деякий час ми вирішили піти на побачення. Яша і тут пожартував наді мною: це було влітку, а він включив підігрів сидінь в машині. І я подумала: невже я так хвилююся, що мені так жарко?

Втім, локомотив любовного руху E1.RU - звичайно, форум «Знайомства» .

- Більшість форумчан на «Знаках» - це люди у віці від 25 до 45 років, - розповіла один з модераторів форуму, - молодим складніше тут затриматися. Іноді можна спостерігати таку своєрідну «дідівщину». Людям хочеться, щоб не просто прийшов такий гарний і юний новачок - знайомитися, а щоб щось з себе представляв, щоб з людиною цікаво було поспілкуватися. На форумі дуже багато «моніторщіков» - тих, хто сам нічого не пише, але якщо хтось із учасників сподобається, відправить лист в «личку».

Історія форумчанкі Kali не тільки спростовує поширену думку про безперспективність знайомств в Інтернеті, а й про те, що чоловіки не одружуються на розведених жінках з дітьми.

- Познайомилися на форумі знайомств 10 років тому, в лютому, - поділилася Kali. - Перший раз в реалі побачилися 5 березня, тепер щороку цей день відзначаємо. Чоловік написав мені в «личку», що закохався в мене по фото і хоче познайомитися, я сприйняла це як жарт і не сприйняла серйозно. У мене було двоє дітей від першого шлюбу, і я відразу про це сказала. Але він не злякався. Ми спілкувалися, він про себе розповідав, я - про себе. Спеціально не домовлялися зустрітися, просто і він, і я збиралися на форумская тусовку поспілкуватися. Ну, а після того, як познайомилися реально, то стали на тижні спілкуватися так - на форумі, в «личку», ну а у вихідні - зустрічатися в реалі. Через якийсь час вирішили жити разом, ну і як підсумок - одружилися. Для моїх дітей він тепер батько, відводив в перший клас, був на випускному. Ніколи для нас діти не були перешкодою: ні для нього, ні для його близьких. Його батьки теж добре все сприйняли, я їх люблю, поважаю.

Щаслива в шлюбі Kali давно перекочувала на інший форум - "Сімейні відносини" , Як вона пише, «за статусом». А на форумі «Знайомства» всі бажаючі знайти своє щастя можуть надихатися темою «Форум в дії» : Там - весільні фотографії уральців, які познайомилися на «Знаках».

Букак і Nataha! (Мама моделі) Букак і Nataha San і kroxa: одна з перших зустрічей в 2002 році Одружилися!

Як ефективно знайти пару на форумі «Знайомства». Рекомендації модератора:

- Написати про себе. Як кажуть «знаковци», викласти ТТХ (тактико-технічні характеристики): вік, зріст, щось про фігуру, професії, захоплення.

- Викласти гарне фото. Багато соромляться викладати фотографії. Тоді перший же коментар в темі буде - «Фотку!» Відоме правило E1.RU: немає фотки - немає теми. Немає нічого поганого в тому, щоб розміщувати свій портрет на «Знаках». Подивіться, скільки хороших людей у ​​нас познайомилися!

- Описати, кого і з якою метою ви шукаєте.

- Писати на форумах, спілкуватися, поступово розкриваючи себе і придивляючись до інших форумчанам.

- Якщо хтось сподобався і хочеться познайомитися ближче - стукайте в «личку» (особисті повідомлення).

- Приходити на форумская тусовки. Вони проходять регулярно. Багато соромляться, але це завжди цікаво і весело. Там багато вже давно знайомі між собою і приходять просто зустрітися і поспілкуватися. Новачків не ображають.

Текст: Анастасія РОВНУШКІНА
Фото: читачі E1.RU

Як це працює?
Я обурилася: чому нас заочно «одружили» за нашою спиною?
І я подумала: невже я так хвилююся, що мені так жарко?