Аваков презентував книгу.

  1. Орфографічна помилка в тексті:

8 листопада 2017, 1:01 Переглядів: 8 листопада 2017, 1:01 Переглядів:   Аваков презентував книгу, фото Наталка Карпа / Facebook

Аваков презентував книгу, фото Наталка Карпа / Facebook.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков презентував свою книгу "Ленін з нами?", Яка вийшла трьома мовами загальним накладом 14 тис екземплярів.

"Я розповів сьогодні, в цей день, через сто років після того як стався жовтневий переворот, в той день коли вже практично все ясно і, здавалося б, у всіх все давно прояснилося щодо персонажа, який є героєм цієї книжки, яку я написав , все-таки варто задатися питанням: а скільки Леніна залишилося в кожному з нас, і які наслідки цього? і коли ми починаємо дивитися на це глибше, то виявляється, що не все так просто ", - сказав Аваков після закінчення презентації своєї книги" Ленін з нами? " у вівторок ввечері в Києві.

За словами міністра, в книжці є матеріали, які він писав ще десять років тому, матеріали, які були написані його колегами в даний час, інформація інтернет-користувачів, які брали участь в дискусії.

"Тут є хроніка" Ленінопада "- то, що сталося після 14-го року по всій країні, і я думаю, що уважний читач, який це прочитає, зробить для себе багато висновків. Нехай навіть ніколи не зізнавався собі в цьому", - сказав Аваков.

При цьому він зіронізував, що коли писав цю книгу, то робив це "від імені" хомо совєтікуса ".

При цьому Аваков підкреслив, що такі історичні висновки необхідно зробити для того, щоб в мінливому світі, в тому числі політикумі, "у нас не було спокус і ми не робили помилок".

Він подякував харківське видавництво "Фоліо", яке випустило цю книгу. Книга вийшла в друк на трьох мовах - російською, українською та англійською. Український тираж склав 6 тис примірників, російською мовою - 6 тис і англійською - 2 тис.

"Я отримаю гонорар, який, на жаль, невеликий. 18,2 тис грн за тираж на кожній мові", - розповів міністр.

Також глава МВС розповів, що англомовний тираж книги буде орієнтований для діаспор в США, Канаді, Австралії.

На презентацію книги прийшли відомі українські державні і політичні діячі, в тому числі глава СБУ Василь Грицак, міністр інформаційної політики Юрій Стець, представники керівництва Нацполіціі України, екс-прем'єр-міністр, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк, а також ряд народних депутатів України.

Яценюк і Турчинов виступили з вітальними промовами.

В ході заходу відбулися фотосесія і роздача автографів.

Як повідомлялося, в 2017 р в харківському видавництві "Folio" вийшла книга Авакова "Ленін з нами?" . На сайті видавництва вказано, що книга на 160 сторінок вміщує статтю Авакова 2007 року (була видана разом з коментарями в 2008 р тиражем 5 тис. Прим. Як 100-сторінкова книга), дані Українського інституту національної пам'яті про демонтаж пам'ятників Володимиру Леніну і перелік самовільно повалених пам'ятників вождю. "Через десять років і три тисячі знесених в Україні пам'ятників Леніну я знову публікую цю статтю, на цей раз додавши в назву знак питання: Ленін з нами?" - зазначив у передмові автор.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Аваков презентував книгу, покликану задуматися," скільки Леніна залишилося в нас "". інші Новини політики дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков презентував свою книгу "Ленін з нами?
Через десять років і три тисячі знесених в Україні пам'ятників Леніну я знову публікую цю статтю, на цей раз додавши в назву знак питання: Ленін з нами?