Скорочення штату і зарплати в АТ "НК" КТЖ "не

Реалізацію проекту по трансформації бізнесу АТ "НК" КТЖ "обговорили в ході прес-конференції в Службі центральних комунікацій при Президентові РК. Реалізацію проекту по трансформації бізнесу АТ НК КТЖ обговорили в ході прес-конференції в Службі центральних комунікацій при Президентові РК

В АТ "НК" Қазақстан темір залізниця "скорочення чисельності співробітників і заробітної плати не буде, передає кореспондент Kazpravda.kz з посиланням на керуючого директора з корпоративного розвитку компанії Єркін Жусанбаева.
"Ми переглядаємо наші певні внутрішні плани в зв'язку з кризовими явищами на ринку, в тому числі з праці, пакет заходів передбачається, але скорочення рівня заробітної плати або скорочення чисельності працівників не передбачено", - запевнив він.
Крім того, як зазначив Жусанбаев, у міру зростання і прибутковості компанії повинна бути підвищена оплата праці її співробітників.
"У нас в цьому плані йде непогана динаміка. В рамках трансформації при підвищенні виробництва праці буде адекватно рости і заробітна плата", - додав він.
В цілому дана Програма реалізується за дорученням Глави держави щодо входження РК в тридцятку розвинених країн світу і здійснюється відповідно до Дорожньої карти трансформації Фонду "Самрук-Қазина". Її метою є кардинальне підвищення якості бізнесу всіх компаній, що входять в групу фонду: АТ "НК" КТЖ ", Казпочта, КазМунайГаз, Казтомпром і перехід до цільового стратегічного стану.
До завдань програми входять підвищення ефективності процесів, якості корпоративної культури і перехід до цільового стратегічного стану. Зокрема, розвиток нових компетенцій, будівництво нових залізниць, заводів з випуску залізничного рухомого складу, впровадження інноваційних технологій та реструктуризація системи управління.
"По Програмі підвищення ефективності, яка реалізується з 2010 року, ефект від неї становить 576 млрд тенге до 2020 року. Що стосується великих запозичень на найближчий час, то вони не плануються", - додав спікер.

Автор:

Ельміра Кіргеева

16:15, 25 лютого 2015

Підписка

Скопіювати код