Компанії "Транстелеком" присвоєно новий статус

"Транстелеком" - одна з найбільших ІТ-компаній та операторів зв'язку країни буде надавати послуги інтернет-зв'язку на виставці "ЕКСПО-2017". Транстелеком - одна з найбільших ІТ-компаній та операторів зв'язку країни буде надавати послуги інтернет-зв'язку на виставці ЕКСПО-2017

Фото з сайту blackandwhite.com.kz

АТ "Національна компанія" Астана ЕКСПО-2017 "підписала меморандум про співпрацю з компанією АТ" Транстелеком ". Тепер компанії присвоєно статус" Партнер виставки, "передає Kazpravda.kz з посиланням на прес-службу "Астана ЕКСПО-2017".
"Бути ІТ-партнером Міжнародної спеціалізованої виставки" ЕКСПО-2017 "для АТ" Транстелеком "означає стати частиною ключового національного проекту. Безсумнівно, це велика честь для нас. На сьогодні АТ" Транстелеком "вже веде спільну роботу з проектування з" Астана Експо 2017 ". Ми повністю розуміємо всю важливість майбутньої події. У свою чергу хочемо запевнити, що до поставлених завдань поставимося з особливою відповідальністю", - сказав президент компанії Даурен Пшембаев.
Глава нацкомпанії Ахметжан Єсимов зазначив, що участь передовий казахстанської компанії "Транстелеком" у виставці зайвий раз підкреслить впевненість Казахстану в майбутньому інноваційному розвитку.
Надалі "Астана ЕКСПО-2017" і "Транстелеком" мають намір проводити спільні заходи з метою просування виставки.
Участь "Транстелеком" полягає в наданні спонсорської підтримки, яка буде полягати в надання послуг телефонії та доступу до Інтернету на весь період виставки.
Нагадаємо, вже близько 10 великих компаній залучені в якості спонсорів, такі як консорціум NCOC, Shell, компанії CISCO, Saint-Gobain, Samsung, АТ "Ейр Астана", АТ "Казкоммерцбанк", АТ "Самрук Енерго", АТ "Казпочта" і т.д.