Казпочта буде стежити за місцем розташування посилок по всьому світу

АТ «Казпочта» запустило глобальний трекінг поштових відправлень, який дасть можливість відстежувати свої посилки, не вдаючись до допомоги сторонніх ресурсів.

Сервіс став доступний в результаті об'єднання з інформаційною системою всесвітнього поштового союзу. В результаті інтеграції іноземні компанії також зможуть відстежувати свої посилки, що проходять через територію Казахстану, повідомляє кореспондент медіа-порталу Караван.kz з посиланням на сайт Казпошти.

«Раніше система відстеження працювала виключно на території Казахстану, а посилки, що знаходяться за кордоном, доводилося відслідковувати вручну через системи іноземних поштових служб. Для уточнення місцезнаходження свого відправлення клієнту необхідно зайти на сайт компанії або в додаток, вбити трек-номер (номер відправлення або штриховий поштовий ідентифікатор) і отримати всю необхідну інформацію про посилку, не вдаючись до допомоги сторонніх ресурсів. Цей сервіс значно оптимізує часові витрати на отримання інформації і створить максимально комфортні умови користування нашими послугами », - зазначив керівник прес-служби АТ« Казпочта »Байрам Азізов.

Раніше територіальна зона Казахстану ніяк не відображається в іноземних пошукових системах. На сьогоднішній день клієнти різних компаній відправляють близько 800 тисяч запитів на місяць на відстеження посилок по трекінгу.