Фото з лежачими на підлозі пасажирами в поїзді прокоментували в КТЖ

Фото із соціальних мереж

Фотографію з лежачими на підлозі пасажирами в поїзді № 41 сполученням Алмати - Атирау прокоментували в АТ "Пасажирські перевезення", передає кореспондент Kazpravda.kz.
"У кожному вагоні пасажирських поїздів розміщений номер WhatsApp першого керівника АТ" Пасажирські перевезення ", куди може звернутися пасажир зі скаргами і зауваженнями. Як з'явилася ця інформація, з автором по телефону з ним зв'язався президент АТ" Пасажирські перевезення ". Для розслідування даного інциденту в Атирау відряджений віце-президент з виробництва. Зараз проводиться службове розслідування, і якщо факти підтвердяться, винні особи будуть суворо покарані, аж до звільнення. з початку цього року за різні порушення растор гнути трудові договори з 124 працівниками поїзних бригад ", - повідомили в компанії.
Інтернет-редакція Kazpravda.kz зв'язалася з автором знімка, який викликав бурхливу реакцію в Мережі. Чоловік розповів, що є частим пасажиром поїзда, і подібні випадки відбуваються не вперше.
"Я їжджу на цьому поїзді вже 4-5 років, раз на місяць, і нічого не змінюється, все так же, незважаючи на небезпеку терористичної загрози тощо. Садять безбілетників і беруть за гроші практично будь-які коробки і пакунки, а також неодмінно хотілося б, щоб всі знали про наявність прямого зв'язку з президентом АТ "Пасажирські перевезення" КТЖ. Сподіваюся, що з приходом таких керівників все зміниться в кращу сторону, для мене була одкровенням його реакція ", - розповів кореспонденту Kazpravda.kz пасажир поїзда Аскар Екшембеев.
Чоловік зазначив, що не обурювати подібний стан справ не може. "У таку спеку навіть з міркувань гуманності можна відправляти такі вагони, а безбілетники це вже буденність ..." - підкреслив Аскар Екшембеев.