Емісія акцій, реєстрація емісії акцій в ЦБ РФ

  1. Реєстрація емісії акцій АТ в Банку Росії

Реєстрація емісії акцій акціонерних товариств відповідно до стандартів і без зайвих турбот для клієнта - наша робота!

Ми уважно стежимо за процесом емісії цінних паперів на кожному етапі, самостійно контактуємо з реєструючим органом Центрального банку, щоб реєстрація акцій пройшла максимально комфортно.

Зареєструвати випуск акцій АТ онлайн можна окремо, або разом з реєстрацією акціонерного товариства (АТ, ПАТ), про що слід вказати в онлайн заявці.

Ми проводимо безкоштовну юридичну консультацію по реєстрації АТ і емісії акцій.

Замовити 1 клік Наші ціни:

Вартість реєстрації емісії акцій АТ (первинна емісія)

22 500 ₽

Вартість реєстрації проспекту цінних паперів ПАТ

45 000 ₽

Державне мито в 2019 році за емісію акцій

35 000 ₽

Реєстрація додаткового випуску акцій

45 000 ₽

Реєстрація звіту про додатковий випуск акцій

45 000 ₽

важливо:

Реєстрація емісії акцій - складний юридичний процес, що вимагає знань стандартів, затверджених Банком Росії. При порушенні стандартів емісії цінних паперів і невоможності їх усунення у визначений термін буде отримано відмову в реєстрації випуску акцій АТ. Щоб не втратити державне мито (35000 рублів), рекомендуємо звернутися в нашу компанію для супроводу процесу випуску акцій.

Реєстрація емісії акцій АТ в Банку Росії

Реєстрація емісії акцій акціонерних товариств в 2019 році проводиться Головним управлінням Центрального банку Росії. Реєстрація емісії акцій в ФСФР не провадиться через скасування ФСФР. Зареєструвати акції (цінні папери АТ) необхідно в ЦБ РФ, якому передані повноваження ФСФР.

Процедура емісії акцій включає наступні етапи:

  • прийняття рішення, що є підставою для розміщення цінних паперів;
  • затвердження рішення про випуск цінних паперів;
  • державна реєстрація випуску цінних паперів (реєстрація емісії акцій у Банку Росії);
  • розміщення цінних паперів;
  • державна реєстрація звіту про підсумки випуску цінних паперів або подання до реєструючого органу повідомлення про підсумки випуску цінних паперів.

Державна реєстрація випуску акцій здійснюється Банком Росії (ФКЦБ, ФСФР вже не існують).

При створенні АТ розміщення акцій здійснюється до державної реєстрації їх випуску (в день державної реєстрації юридичної особи), а державна реєстрація звіту про підсумки випуску акцій - одночасно з державною реєстрацією випуску акцій.

Не пізніше 30 днів після завершення розміщення емісійних цінних паперів емітент зобов'язаний подати в Банк Росії звіт про підсумки випуску емісійних цінних паперів,

Банк Росії зобов'язаний зареєструвати випуск цінних паперів або відмовити в державній реєстрації акцій протягом 30 днів. Банк Росії має право провести перевірку достовірності відомостей, що містяться в поданих документах. При цьому термін реєстрації емісії акцій може бути продовжений на 30 днів.

Підстави для відмови в реєстрації емісійних цінних паперів:

  • порушення вимог законодавства про цінні папери;
  • невідповідність документів і складу їх відомостей вимогам законодавства;
  • неподання протягом 30 днів запитаних Банком Росії документів.

пропонуємо зареєструвати емісію акцій АТ онлайн .

Корисна інформація:

Наша компанія рекомендує зареєструвати АТ (ПАТ) за допомогою кваліфікованих юристів, так як процес реєстрації акцій супроводжується перевіркою всіх документів, в тому числі і установчих. У разі виявлення помилок, допущених при реєстрації юридичної особи, буде потрібно повне виправлення всіх документів, а сама компанія зазнає матеріальні і тимчасові витрати:

Реєстрація АТ