Анна Делло Руссо

Креативний консультант VOGUE Японія, в чиїй колекції насчітивет понад 4 000 пар туфель. Креативний консультант VOGUE Японія, в чиїй колекції насчітивет понад 4 000 пар туфель

Анна Делло Руссо знаменита чи не більше, ніж журнал, за який вона відповідає. Її матеріали обговорюють, в основному, професіонали, а її зовнішній вигляд - весь світ. Без неї не обходиться жоден блог і жодна фотосесія Томмі Тона або Скотта Шумана. А коли заходить мова про модні фетишах, не буває такого, щоб не згадали її знамениту колекцію взуття з декількох тисяч пар. Навіть Хельмут Ньютон називав її «маніяком моди». Про Анну розповідають, що вона ніколи нічого не надягає більше одного разу і підтримує в будинку температуру не вище 15 градусів - щоб одяг не псувалася від спеки і пилу.

Анна Делло Руссо народилася в 1962 році в Барі, невеликому місті на півдні Італії. Вона вчилася в Domus Academy в Мілані і отримала ступінь бакалавра в області італійської літератури та історії мистецтв.

Вона почала кар'єру в невеликому журналі Donna Magazine. Потім стала редактором моди італійського Vogue. На цій посаді вона провела майже 18 років. Крім того, шість років була редактором L'Uomo Vogue. З 2006 року вона живе між Міланом і Токіо і працює на посаді креативного консультанта і editor-at-large в VOGUE Японія (він же VOGUE Nippon). Крім діяльності журналіста і стиліста, Анна займалася, наприклад, створенням спільного поп-ап магазину VOGUE і Comme Des Garcons.

До свого десятиліття великий інтернет-магазин yoox.com створив лімітовану колекцію з 10 футболок, на кожній з яких була зображена Анна Делло Руссо в одному зі своїх найпопулярніших образів. Їх розкупили в перший же день продажів.

Анна також встигла спробувати себе в ролі моделі - в 2007 році вона знялася у фотосесії для журналу Purple.

У 2010 році вона створила туалетну воду Beyond. Її флакон виконаний, природно, в формі золотої туфельки.

Також 2010 рік ознаменувався тим, що Анна стала лялькою Barbie . Компанія Mattel випустила ляльку у сукні, що повторює наряд Делло Руссо на чоловічому показі Burberry в Мілані.