T-Mobile заплатить 40 млн доларів за неправдиві гудки виклику

Американський стільниковий оператор T-Mobile заплатить 40 млн доларів в якості покарання за те, що не вирішив проблему, пов'язану з телефонними дзвінками в сільських районах США, і передавав абоненту неправдиві гудки виклику.

Компанія T-Mobile, що є підрозділом Deutsche Telekom AG, погодилася з обвинуваченням і визнала, що помилкові гудки використовувалися в сотнях мільйонів дзвінків в порушення правил FCC.

Компанія T-Mobile, що є підрозділом Deutsche Telekom AG, погодилася з обвинуваченням і визнала, що помилкові гудки використовувалися в сотнях мільйонів дзвінків в порушення правил FCC

Представляє FCC Міньйон Клібурн (Mignon Clyburn) висловила невдоволення тим, що FCC не була запрошена до вироблення угоди. За її словами, порушення з боку T-Mobile, ймовірно, вплинули на «мільярди телефонних дзвінків в сільські райони за останні кілька років», так що штраф неадекватний з урахуванням завданої шкоди і не компенсує втрати споживачів.

Помилкові гудки створюють у абонента враження, що телефон абонента дзвонить, хоча це не так. Не дочекавшись відповіді, абонент завершує виклик. За словами Клібурн, через що не відбулися дзвінків «підприємства втрачають дохід, медичні працівники не можуть потрапити до пацієнтів, порушується зв'язок між родичами і створюється можливість небезпечних затримок зв'язку в області громадської безпеки».

У свою чергу, оператор зацікавлений у зірваних дзвінках в сільській місцевості, оскільки так він скорочує свої витрати, не оплачуючи порівняно високі тарифи проміжних міжміських провайдерів.

Щоб впоратися з цією проблемою, в 2014 році FCC заборонила операторам передавати неправдиві гудки виклику.

У сільських районах США бездротове покриття істотно гірше, ніж в інших частинах країни.