Відтепер за незаконний перетин державного кордону України росіянам загрожує до трьох років в'язниці

цею материал Доступний по-русски

В Україні вступив в силу закон, яким вводиться кримінальна відповідальність за незаконне перетинання кордону громадянами РФ. Законом передбачено, зокрема, покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Законом передбачено, зокрема, покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років

Вступив в силу закон, що вводить кримінальну відповідальність за незаконний в'їзд росіян в Україні / фото УНІАН

В Україні вступив в силу закон, яким вводиться кримінальна відповідальність за незаконне перетинання кордону громадянами держави-агресора.

Відповідно до закону, Кримінальний кодекс України доповнено статтею 332-2 «Незаконне перетинання державного кордону України».

Читайте також Андріївська церква з 10 листопада переходить в користування Константинополя

Встановлено, що перетинання державного кордону України з метою заподіяння шкоди інтересам держави або особою, якій заборонено в'їзд на територію України, або представниками підрозділів збройних сил або інших силових відомств держави-агресора будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів або за документами, які містять недостовірні відомості, карається позбавленням волі на строк до 3 ет.

Ті самі дії, вчинені повторно або групою осіб, караються позбавленням волі на строк від 3 до 5 років. Вчинення цих дій в поєднанні з насильством або з застосуванням зброї буде каратися позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.

Закон вступає в силу з дня, наступного за днем ​​його опублікування.

Як повідомляв УНІАН, Верховна Рада ухвалила цей закон 18 жовтня, президент підписав його 7 листопада.

9 листопада закон був опублікований в газеті «Голос України».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter