Робота українців за кордоном негативно позначається на їхніх стосунках з родиною - психолог

цею материал Доступний по-русски

На думку психолога, Європа за допомогою мігрантів вирішує свої економічні проблеми.

На думку психолога, Європа за допомогою мігрантів вирішує свої економічні проблеми

Робота українців за кордоном негативно позначається на їхніх стосунках з родиною - психолог / politeka.net

Робота українців за кордоном негативно позначається на з відносинах з родиною, у дітей мігрантів, які залишаються в Україні, розвивається комплекс самотності.

Таку думку в ефірі " 112 Україна "Висловила психолог Наталя Кухтіна.

"З одного боку це, безумовно, закономірний процес. Так було завжди. З іншого боку це абсолютно деструктивний процес. Якщо розглядати з точки зору економічної, то, напевно, так може бути. Якщо розглядати з точки зору психологічної, то це дуже велика проблема . І це проблема перш за все для України. Тому що люди, які їдуть працювати за кордоном, залишають тут своїх дітей, вони залишають тут своїх батьків, сім'ї. вони їдуть заробляти грошей для дітей, а потім виявляється, що ці гроші зароблені вже нико у не потрібні, тому що відносини втрачені і сім'ї зруйновані. Це колосальна трагедія. І вона набуває дуже великі масштаби. Більш того, діти, які залишаються без батьків, вони втрачають абсолютно модель, правильну модель сімейних відносин. Потім, вони ж дуже швидко виростають , і вони не здатні створювати свої сім'ї ", - сказала вона.

На думку психолога, Європа за допомогою мігрантів вирішує свої економічні проблеми.

"Європа ці питання (психологічні, - ред) не вирішує, тому що вона підходить до цього чисто економічно. Є люди, які вирішують певні економічні завдання. Більш того, наші люди дуже добре і якісно працюють в Європі, і це їх задовольняє. Вони їм платять не такі гроші, як от своїм громадянам. Їх це задовольняє практично по всіх позиціях. Але турбує нас професіоналів інше - що відбувається з дітьми і сім'ями, і з цими теж людьми психологічно? Тому що там вони чужі, тимчасові. Але коли вони повертаються в країн у, вони вже не можуть адаптуватися в Україні ", - резюмувала вона.

Нагадаємо, в Україні з'явилася онлайн-платформа, яка наочно показує масштаби трудової міграції. Тільки з кінця березня країну покинули понад 500 тис. Чоловік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Але турбує нас професіоналів інше - що відбувається з дітьми і сім'ями, і з цими теж людьми психологічно?