Літні мовні табори

Що може бути краще, ніж провести свої літні канікули весело і цікаво, в компанії друзів, та ще й з користю? З кожним роком все більше і більше українських школярів проводять свої канікули за кордоном, вивчаючи англійську в кращих мовних таборах світу. У чому ж секрет популярності таких програм?

Куди б ви не пішли, вас всюди оточує англійську мову, адже протягом 24 годин на добу ви будете вчитися, грати, розважатися, спілкуватися і думати англійською.

По-друге, методика викладання англійської мови за кордоном заснована на тому, щоб навчання було цікавим і захоплюючим для школярів. У таборах працюють професійні педагоги - носії мови, які спеціалізуються на викладанні англійської мови як іноземної для дітей і підлітків.

Наступною перевагою мовних таборів можна назвати збалансоване поєднання уроків і позакласних заходів. В першу половину дня хлопці відвідують інтерактивні заняття з англійської мови, а після обіду студентам пропонуються різноманітні позакласні заходи, наприклад заняття спортом, а також ігри в приміщенні і на свіжому повітрі, гуртки малювання і рукоділля, театральної майстерності і музики. Увечері студенти можуть взяти участь у тематичних вікторинах, дискотеках, квестах і т.п. Варто відзначити, що всі заходи, будь то майстер-клас з малювання або екскурсія в Музей Мадам Тюссо, проходять англійською мовою.

Завдяки добре структурованої і контрольованою програмі заходів і екскурсій, школярі отримують максимум вражень від занять. Хлопців чекають абсолютно унікальні канікули, повні пригод і нових відкриттів.

Хлопців чекають абсолютно унікальні канікули, повні пригод і нових відкриттів

 • Вік: від 7 до 17 років, групи розподілені за віком;
 • Тривалість курсу: від 2-х тижнів;
 • Структура програми: уроки англійської мови + спортивно-розважальні заходи + екскурсії;

Програма побудована з урахуванням віку учнів, основний упор на заняттях робиться на розвиток основних чотирьох мовних навичок: розмовна мова; сприйняття мови на слух; письмо і читання. Заняття проходять в дружній, невимушеній обстановці, завдання викладача - допомогти учням подолати мовний бар'єр і розвинути свої розмовні навички.

Велику роль в житті річного мовного табору крім уроків, займають позакласні заходи. Їх на вибір школяра пропонується величезна кількість. Найбільш популярні з них: заняття футболом; гольфом; плаванням; вікторини; караоке; театральні вистави; гри на свіжому повітрі; вечора інтернаціональної кухні; пошук скарбів; музичні вечори; шоу талантів.

Також доступні секції з вивчення мистецтва, фотографії, акторської майстерності, школа бізнесу, рукоділля, малювання, веб-дизайну і графіки.

Щотижня хлопці їздять на екскурсії: тури в міста, національні парки, огляд історичних пам'яток, поїздки в торгові центри та парки розваг.

Вартість програми: від 620 фунтів за тиждень (Великобританія) /
від 650 євро за тиждень (інші країни).
У вартість входять уроки англійської мови, проживання, 3-х разове харчування, заняття спортом, розважальна програма, 2 екскурсії в тиждень, навчальні матеріали.

Екскурсії в Лондоні: Віндзор, Оксфорд, Брайтон, Знамениті універмаги-Херодс і Найтбрідж, Шопінг на Оксфорд Стріт, Палац Хемптон Корт, Західна частина Лондона, Ковент-Гарден, Цирк Пікаділлі, Колесо огляду London Eye, Музей природної історії.

Екскурсії в Оксфорді: Стратфорд-на-Ейвоні, Палац Бленем, Замок Уорвік, Хемптон Корт, Національний музей, Музей науки, Музей природної історії, Галерея сучасного мистецтва Тейт, Музей мистецтва та археології імені Ашмола.

Борнмунт: Бат, Оксфорд, Брайтон, Брістоль, Лондон, Вінчерстер, Салісбері, Веймут, Стоухендж, Національний парк, Замок Корфе, Замок Крайстчерч.

Ліверпуль: Футбольний клуб Манчестер Юнайтед і Ліверпуль, зоопарк в Честері, Вежі Альтон, Бірменгем, Замок Варвік, Музей "Бітлз" в Ліверпулі, Замок Чирка, Шоколадна фабрика «Cadbury».

Подати онлайн заявку на участь у навчальній програмі .

Дізнатися контакти офісу і призначити зустріч з менеджером .

Програму пропонують наступні центри:

 • Embassy English, Великобританія, США, Канада;
 • EC, Великобританія, США, Канада, Мальта;
 • British Study Centres, Великобританія, США;
 • ILSC Канада, США;
 • Emerald Cultural Institute, Ірландія, США;
 • ILAC, Канада;
 • ClubClass, Великобританія, Мальта;
 • Pascal International English Summer Camp, Кіпр;
 • Language Explorer, Кіпр.

Якщо ви хочете дізнатися докладніше про програми, зареєструватися, або отримати консультацію, залиште заявку і наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.

Що може бути краще, ніж провести свої літні канікули весело і цікаво, в компанії друзів, та ще й з користю?
У чому ж секрет популярності таких програм?