Що чекає золото в 2017 році. Прогноз і динаміка цін

  1. Фактори, що впливають на цінову політику
  2. Ціни в минулому
  3. негативні прогнози
  4. Прогноз експертів-оптимістів
  5. Як продати золотий лом?

Стан справ, пов'язаних з фінансами нашої батьківщини, стає все «чудесатее і чудесатее», як говорила Аліса з Чудової країни. Так, ніхто не контролює цей величезний сніжний ком, який із запаморочливою швидкістю котиться під укіс. Зараз людям треба вирішуватися, куди вигідніше (навіть якщо і існує певний ризик) вкладати гроші, щоб після був запасний варіант збагатитися? І якщо курс валют зараз постійно змінюється і його можна назвати будь-яким, але не стабільним, тому купувати долари або євро зараз аж ніяк не вигідно. Але є можливість інвестувати в цінні метали. Завжди, в будь-які часи вклади в золото ставали віддушиною. Так які ж є що повідомляють про прогноз цін на золото 2017 року останні новини, що передрікають, наскільки вигідно робити вкладення в метали в цьому році?

Так які ж є що повідомляють про прогноз цін на золото 2017 року останні новини, що передрікають, наскільки вигідно робити вкладення в метали в цьому році

Фактори, що впливають на цінову політику

На жаль, в 2015 році можна було поставити під сумнів непорушності істини, що стосується вигідності вкладів в «золоту жилу». Та й в цьому році ситуація все погіршується. Чи буде динаміка золота в 2017 році продовжувати погіршуватися і залишиться негативною або вона все ж буде дотримуватися позитивних тенденцій зростання? Дізнаємося за допомогою експертів.

Першочергово варто звернути увагу не тільки на прогноз курсу золота на 2017 рік, а й на те, від чого цей самий прогноз залежить. Необхідно знати фактори впливу і тоді, дивлячись на них, мати можливість і самому робити прогноз.

Вирішальний чинник, хоча це і звучить банально, завдяки якому складається ціна грама золота на 2017 рік в Україні, є ... попит на золото. Так-так, ви не помилилися, звичайнісінький попит, вплив на який, в свою чергу, також роблять два фактори. Які? Розглянемо.

Якщо говорити мовою математиків, курс долара і попит на золото обернено пропорційні. Тобто якщо долар зростає і є стабільним, ніхто не приманити до себе інвестиції в золото. І навпаки, в непрості для долара часи сонячний метал завжди ставав все більш привабливим для народу (у якого, звичайно ж, є кошти на те, щоб вкладеться в золото, і при цьому не залишитися на мілині).

Зростання світової економіки впливає опосередковано. Він, грубо кажучи, впливає на валюту, а валюта вже - на золото. Просто покупка валют і акцій виграє або програє швидше, ніж це відбувається з золотом. Золотими злитками не варто розкидатися відразу: це довгострокові інвестиції.

Однак не лише ці фактори можуть вплинути на те, що чекає золото в 2017 року. Є й інші нюанси, які слід зважати на для складання прогнозу.

Ціни в минулому

На жаль, останні кілька років вартість золота все падала й падала. Піка максимуму вона досягла в 2011 році, переваливши за 60 доларів за грам. Після ж вона знижувалася з завидною постійністю, і на момент початку 16-го року склала 37,5 доларів за грам (або 1200 доларів за тройську унцію). Чи є причина у такого спаду ціна? Так. Причиною є саме перенасичення товаром так званого ринку. Зростання кількість дорогого металу перевищив існуючі у людей запити.

У 2011 році багато картелі і компанії почали відкривати нові розробки, освоювати родовища в бажанні «наварити» на високих цінах. Але, на жаль, в результаті втрати виявилися більшими, ніж отриманий прибуток - все саме через те, що ціна на метал зменшилася практично в два рази. І, судячи зі стану фінансів на нашій батьківщині, навряд чи попит на сонячний метал найближчим часом збільшиться. Такий вже чи неутешітельнийпрогноз цін на золото в Україні, як в минулі роки, або все ж нас чекає невелике просвіт - підвищення?

негативні прогнози

На жаль, в українських фахівців, робота яка в тому і полягає, щоб стежити за тенденціями зростання або спаду цін, зовсім не сходиться думка щодо того, яким буде прогноз. Є два варіанти: стримано позитивний і повністю негативний. Причому у кожного з них є присутнім мотиваційна грунт і кожен, безумовно, має місце бути.

Почнемо з поганих новин. Справа в тому, що в минулі п'ять років відбувалося падіння цін, і, швидше за все, в наступаючому році тренд переламати теж буде неможливо. Рік почнеться з різкого падіння цін вниз: з позначки 1100 доларів за тройську унцію або, відповідно, 34 долара за грам, ціна скакне на 100 доларів вниз. Далі зниження буде плавним, але до кінця 2017 року, за прогнозами, ціна на сонячний метал буде трохи нижче, ніж 900 доларів за тройську унцію або 28 доларів за грам. У перерахунку на гривні, один грам золота буде мати ціну, приблизно рівну 685 гривень.

Основною причиною експерти, що передрікають такий сумний результат справ для бажаючих продати золото, називають стримано постійне зростання світової економіки, який зробить стрибок саме на початку 2017 року.

Прогноз експертів-оптимістів

Але у експертів-песимістів виникла і опозиція, яка планує розвіяти морок над цінами. Вони вважають, що інвестиції в золото мають місце бути. На їхню думку, переломом стане кінець 2016 року, коли вартість металу знову почне збільшуватися. Так до початку 17-го року вона складе близько 1300 доларів за тройську унцію, і після активної фази зростання в період усього року, виросте практично до 1500 доларів за унцію або до 47 доларів за грам (що в перерахунку на гривні складе 1150 гривень). Вони вважають, що це цілком природно, особливо після довгострокового застою в минулі роки. Справа в тому, що в цьому році уряд планує заморозити так звані «невдалі» родовища, від яких немає віддачі. Надлишок товару поступово пропаде і ринок стане більш стабільним.

Ще однією причиною такого оптимістичного бачення світу, є те, що в Азії невпинно зростає попит саме на золото. Тобто зросла потреба, а це неможливо проігнорувати.

Як продати золотий лом?

Звичайно, золотий злиток в кишені лежить далеко не у всіх. Тому у простих людей виникає досить резонне питання: за скільки я можу продати свою золотий ланцюжок, перстень чи ще якусь дрібноту і де це можна найбільш вигідно здійснити? Або, кажучи іншими словами, яка ціна брухту золота в 2017 в Україні.

Золотим ломом називають вторинний дорогоцінний метал, який люди перепродують в ломбарди та інші організації з метою передачі їх підприємствам ювелірної спрямованості.

Однак продаж брухту - аж ніяк не така проста, як здається. Існує безліч нюансів і способів дізнатися ціну будинку, не ризикуючи бути обдуреним в ломбарді або у ювелірів.

Для початку дізнайтеся пробу вашого вироби. Спробуйте знайти кількість карат або пробу на своєму виробі, в разі, якщо ви погано бачите, використовуйте лупу. Якщо ж проба не знайдено або ви все ж сумніваєтеся, золото це чи ні, то можна купити спеціальну ручку "Skey тест» для перевірки проби. Вона коштує не дуже дорого і розрахована на безпечну перевірку справжності металу. Проведіть ручкою лінію довжиною півсантиметра чотири рази, не відриваючи кінчик пера. Після проведіть цієї ж ручкою лінію на папері. Лінія може змінити свій колір: палітра кольорів коливається від світло-коричневого до червоного, залежно від «значущості» проби. Якщо ж лінія залишилася безбарвною, значить, це не золото.

Після визначення проби обов'язково зважте ваш метал. При бажанні можна придбати ювелірні ваги в інтернеті: це допоможе максимально точно визначити вагу вироби. Але є такої можливості немає, використовуйте продуктові ваги з максимальною точністю. Після з'ясуйте поточну ціну на золото в Україні. На даний момент вона становить 120о доларів за унцію. Щоб порахувати ціну для одного грама, розділіть число на 31,1. Після розділіть число карат вашого вироби на 24 і помножте результат на вирахувану ціну за грам. Після помножте отриману цифру на вагу в грамах.

Виріб можна віднести в ломбард, але найкращим варіантом все ж будуть ювелірні майстерні - вони не будуть брати гроші за посередництво.

Зараз людям треба вирішуватися, куди вигідніше (навіть якщо і існує певний ризик) вкладати гроші, щоб після був запасний варіант збагатитися?
Так які ж є що повідомляють про прогноз цін на золото 2017 року останні новини, що передрікають, наскільки вигідно робити вкладення в метали в цьому році?
Чи буде динаміка золота в 2017 році продовжувати погіршуватися і залишиться негативною або вона все ж буде дотримуватися позитивних тенденцій зростання?
Які?
Чи є причина у такого спаду ціна?
Такий вже чи неутешітельнийпрогноз цін на золото в Україні, як в минулі роки, або все ж нас чекає невелике просвіт - підвищення?
Як продати золотий лом?
Тому у простих людей виникає досить резонне питання: за скільки я можу продати свою золотий ланцюжок, перстень чи ще якусь дрібноту і де це можна найбільш вигідно здійснити?