Скільки грам в чайній ложці (меду, соди, дріжджів): таблиця

  1. Сипучі продукти в чайній ложці
  2. Це цікаво: трохи історії
  3. «Горочкой»
  4. Інші продукти
  5. Як визначати точну вагу продуктів без ваг

На кухні деколи доводиться слідувати чітким вказівкам кулінарних рецептів, де прописані кількості інгредієнтів в масових одиницях. Не у всіх є кухонні ваги, тому знати скільки грам того чи іншого продукту знаходиться у всіх відомих чайних, столових ложках і склянках.

У статті будуть наведені маси різних продуктів в чайній ложці.

Сипучі продукти в чайній ложці

Отже, розглянемо основні і найбільш часто вимірювані чайними ложками інгредієнти, а саме - сипучі. Отже, скільки грам в чайній ложці сипучих продуктів? Всі речовини мають різну щільність, а тому однакові обсяги мають різну масу.

Візьмемо, наприклад, сіль і лимонну кислоту. Їх щільності рівні 2.165 і 1.665 г / см3 відповідно. Значить, і маса їх в обсязі чайної ложки буде різною, а саме 10.8 і 8.3 грама. Обсяг даного столового приладу складає рівно 5 мл (см3), тобто в даному випадку достатньо помножити 5 на ту щільність, яка відповідає необхідному продукту.

Звичайно, не всім захочеться лізти в інтернет для того, щоб знайти щільності всіх продуктів, які додаються при приготуванні їжі. Мені, як автору даної статті, дійсно ж стало цікаво і я розрахував маси різних продуктів в заданому обсязі.

Не всі з них можна було розрахувати, тому тут був використаний метод зважування:

Продукт Маса в грамах Сіль 7 Висівки 8 Цукор 8 Лимонна кислота 8 Мелена чорний перець 5 Мелена червоний перець 5 Мелена паприка 5 Пшеничне борошно 10 Сухе молоко 5 Мелені сухарі (панірування) 5 Сода 12 Яєчний порошок 10 Гірчичний порошок 4 Рисова мука 10 Гречана мука 10 кукурудзяне борошно 10 Мелена кориця 8 Мелена кава 7 Крохмаль 10 Мак 5 Какао порошок 9 Желатин 5 Товчене горіхи 10 Куркума 6 Розмарин 4 Чебрець 4 Цукрова пудра 10 Сухі дріжджі 3 Гвоздика 5

Це цікаво: трохи історії

Чайна ложка - винахід англійське, яке бере свій початок з часів появи чаю в Англії, причому розмір столового приладу до сучасного розміру «доріс» лише до 1710 році. У той час Ост-Індська Компанія почала масово закуповувати продукт в Китаї, що спровокувало зниження ціни і збільшення чайних чашок і, як наслідок, ложок.

Однак, аптекарі використовували їх і використовують як неофіційну міру обсягу. Є ціла система, яка, до речі, жива і до цього дня у Великобританії і США, так і називається вона Англійської.

До сих пір в Америці всюди використовуються заходи цієї старої системи для всіх необхідних вимірювань: милі, галони, чайні ложки, кавові ложки, кварти, унції і фунти, а так само багато інших більш великих і дрібних одиниць.

Лазанья - рецепт приготування в домашніх умовах Лазанья - рецепт приготування в домашніх умовах   є в матеріалі на нашому сайті є в матеріалі на нашому сайті.

Рецепт манника на кефірі можна знайти в цієї статті .

Звідси ви дізнаєтеся все про горіхи кеш'ю.

«Горочкой»

Розібравшись з вмістом продукту в межах обсягу, який можуть займати рідини в ложечці, назріває новий питання: скільки грам в чайній ложці з гіркою? А ось тут є залежність від структури самого речовини, але не буду навантажувати зайвими труднощами читача і відкрию секрет відразу. Маса «з гіркою» буде відрізнятися приблизно на 1/5 від початкової.

Інші продукти

Що стосується ж інших продуктів, серед яких дуже багато рідких і в'язких, безструктурні і тягучих речовин, слід зазначити, що тут все трохи простіше - їх, як правило, вимірюють в обсягах, але ось з тим же медом або сирими дріжджами це не працює.

Так, скільки грам в 1 чайній ложці вийде у цих продуктів? В такому випадку використовується приблизно той же самий підхід при розрахунку кількості продукту в чайній ложці.

Як уже згадувалося, обсяг що міститься рідини в ній дорівнює 5 мл.

Таким чином, будь-яка рідина саме в такій кількості і буде в ній представлена ​​при наборі. Що ж до вузьких і інших речовин, то в наведеній таблиці показані значення маси продуктів за принципом, використаному вище.

Продукт Маса в грамах Згущене молоко 6,5 Мед 8-15 (залежить від виду) Сирі дріжджі 12-13 Томатна паста 10 Сливки 5 Топлене масло 8 Горіхова паста 12 «Нутелла» 12 Гірчиця 4 Кетчуп 6 Майонез 10 Сметана 10-15

Як визначати точну вагу продуктів без ваг

Терези не на кожній кухні є, але в рецептах нерідко вказані конкретні одиниці ваги і обсягу інгредієнтів, так що так чи інакше потрібно знати, скільки того чи іншого продукту кладеться в посуд. А, оскільки, справжніх магів і чарівників серед нас дуже мало, то вимірювання маси без чого б то не було зовсім загрожує великими похибками.

Отже, говорячи про те, які є способи вимірювання маси без спеціальних приладів, варто відразу звернутися до самим перевіреним методам:

  1. Вимірювання в судинах з відомим об'ємом або з нанесеними мірками;
  2. Вираховувати з навішені упаковок приблизно потрібну кількість.

Вимірювання в судинах з відомим об'ємом або з нанесеними мірками;   Вираховувати з навішені упаковок приблизно потрібну кількість

Відомі обсяги мають безліч кухонних судин: стакан, гуртки (їх обсяги можна виміряти шляхом наливання води зі склянки), а так само мірні склянки від заглибних блендерів і подібної техніки. Точно так же, як і для чайної ложки тут можна порахувати через щільність, але не у всіх випадках це можливо, для цього є готова таблиця з вагою різних продуктів.

Стакан можна наповнювати доверху або до облямівки, що має деяку різницю в обсязі - на 50 мл.

Продукт Маса в грамах Сіль 255 Цукор 160 Борошно 130 Сливки 200 Сметана 200 Цукрова пудра 160 Крохмаль 160 Какао порошок 120 Ізюм 150 Квасоля 175 Фундук 130 Гречана крупа 170 Манна крупа 160 Перлова крупа 185 Ячна крупа 145 Кукурудзяні пластівці 40 Вівсяні пластівці 80 Пшеничні пластівці 50 Арахіс 140 Мигдаль 130

Отже, продукти, які можна набрати в посуд або столові прилади виміряти без ваг досить просто, оскільки для них є деякі стандарти. Але ось з фруктами і овочами все не так просто, особливо з такими, які не потрібно за рецептом подрібнювати в однорідну масу.

У такому випадку їх маса вимірюється приблизно так само, як і описано вище. Коли ж потрібні шматочки яблук, часточки апельсина, то тут найчастіше простіше і зручніше вимірювати кількістю самих фруктів. Так, не без того, що за розміром вони бувають різними, але, тим не менш, можна вирішити це питання за допомогою зорового визначення необхідної кількості.

Рідини в плані визначення кількості - найпростіші. Стакан або мірна колба допоможе визначити необхідну кількість мілілітрів молока, масла або оцту для приготування різних страв.

Слідуючи даними радам, ви завжди зможете точно і безпомилково додавати необхідні інгредієнти рівно в тих кількостях, в яких прописано в рецептах. Збережіть собі таблиці і покладіть на кухні, щоб у разі потреби можна було б звернутися до джерела і не втрачати дорогоцінного часу на пошуки в інтернеті.

І ще трохи інформації про вимірі ваги продуктів без ваг - в наступному відео.

Отже, скільки грам в чайній ложці сипучих продуктів?
Так, скільки грам в 1 чайній ложці вийде у цих продуктів?