200 грам борошна це скільки?

Чим відміряти 200 грамів борошна

Коли готуєш за рецептом, то часто пропорції інгредієнтів прописують в грамах, ось для цих цілей ваги в кулінарії дуже бувають потрібні.

Однак і без них можна обійтися, достатньо просто знати, скільки грам продукту містить столова ложка (чайна, десертна або ж інша тара). Взагалі, раджу роздрукувати табличку з заходами і вагами, наприклад, таку:

Якщо вона у вас буде висіти на холодильнику або ж у шафі, то подібних питань у вас не виникатиме.

Як видно з таблички, в стакан поміщається 160 грамів борошна, вам же потрібно 200 грамів. Для досягнення цих грамів вам потрібно взяти ще 4 чайні ложки борошна (без гірки).

Якщо у вас немає склянки, то візьміть просто 20 чайних ложок продукту або ж 8 столових ложок. І в тому, і в іншому випадку у вас вийде по 200 грамом борошна.

І в тому, і в іншому випадку у вас вийде по 200 грамом борошна

Якщо ви збираєтеся щось спекти, в рецепті вимагають строго дотримуватися всі пропорції, а ваг під руками у вас немає, то раджу вам користуватися звичайною столовою ложкою. Відміряти борошно слід так: потрібно ложкою почерпнути борошно, потім акуратно струсити її, щоб в ложці не було явної гірки. Саме ця кількість і буде 25 грамів. Таким чином, ви зможете взяти потрібну кількість борошна і ваше блюдо вдасться на славу.

І ще, потрібно пам'ятати, що чим вищий сорт борошна, тим вона важча. Якщо у вас борошно вищого гатунку, то в столовій ложці може бути до 30 грамів цього продукту, це теж потрібно враховувати. До речі, якщо борошно попередньо пару раз просіяти через сито, то її щільність зменшиться, отже грамів в ложці буде менше, тому завжди відміряйте цей продукт до просіювання.

Тим, хто любить готувати і готує багато і часто, раджу прикупити кухонні ваги. Збираюся сама такі купити. Зручно.

Зручно

Раджу ознайомитися: скільки грам в кг , скільки гр. в столовій ложці .