Росія готує пакет найжорстокіших санкцій проти США

Законопроект, що передбачає введення обмеження співпраці Росії і США в експорті титану і космічної діяльності, підтримали в Раді Федерації. Законопроект, що передбачає введення обмеження співпраці Росії і США в експорті титану і космічної діяльності, підтримали в Раді Федерації

Про це повідомив заступник голови комітету СФ з міжнародних справ Андрій Клімов. За його словами, зараз необхідно прорахувати всі можливі ризики в цій сфері для російських корпорацій.

"Російські відповіді на недружні дії США повинні носити системний характер, проект закону якраз і має на увазі таку системність", - розповів Климов в інтерв'ю "Известиям".

Зокрема, пропонується обмежити поставки титану для лайнерів Boeing, якими займається російське "ВСМПО-Авісма". За різними оцінками експертів, американське авіабудування залежить від експорту з Росії титану на 40-60% від загального обсягу.

Головне, щоб такі контрзаходи не нашкодили російським експортерам. Щоб уникнути такої ситуації, документ буде узгоджуватися з представниками бізнесу РФ.

Судячи з усього, цей законопроект про санкції на адресу США, буде одним з найжорсткіших, однак йому ще належить пройти цілий ряд узгоджень.

Раніше "Правда.ру" повідомляла, що для більш ефективної протидії руйнівній політиці Вашингтона щодо Москви, Росія може внести ряд змін в своє законодавство.

Як заявив заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков, російське зовнішньополітичне відомство спільно з Держдумою і Радою Федерації працює над цим питанням.

За словами дипломата, російська сторона бачить необхідність у вибудовуванні власної лінії протидії, а для цього, можливо, знадобляться "певні доповнення і уточнення в діючу законодавчу базу".