Порошенко збирається вносити зміни до Конституції

У 20-хвилинній промові на параді на честь 27-ї річниці Незалежності президент Петро Порошенко торкнувся тем протистояння Росії, змін до Конституції, а також торкнувся сферу релігії

У 20-хвилинній промові на параді на честь 27-ї річниці Незалежності президент Петро Порошенко торкнувся тем протистояння Росії, змін до Конституції, а також торкнувся сферу релігії.

Заспівавши перший куплет гімну нової армії, Порошенко зазначив, що «ми вистояли і наростили м'язи», а також «заклали основу для руху вперед з орієнтирами на ЄС і НАТО». Проект Євросоюзу неповним без України, заявив він.

Нагадавши про невдачі УНР, президент зазначив, що український народ «намагалися розчинити в неозорих просторах Євразії», і підкреслив, що тепер, про днако, «ми розриваємо все пута з Російською імперією». Притому закриття Росією свого ринку для України президент назвав причиною кризи.

Назвавши неканонічним перебування УПЦ у складі РПЦ, глава держави в той же час визнав, що питання томосу - більше політичний, ніж релігійний.

Порошенко досить чітко дав зрозуміти, що йде на вибори. «З тих пір як ви довірили мені керувати країною, державний компас впевнено показує на Захід. В сторону, протилежну імперії. Його стрілка жодного разу не здригнулася. Запевняю - і не здригнеться, поки цей компас в моїх руках », - пообіцяв він.

Гарант згадав також, що 4 вересня внесе в Раду закон про зміни до Конституції, що закріплюють курс на ЄС і НАТО.

Новини по темі: Порошенко прибув на парад, Тимошенко гуляє по Хрещатику

Читайте останні новини української політики і все про ситуацію в Україні та світі на сторінках «2000» і в соціальних мережах Facebook , Twitter , Livejournal , а також Telegram