Газова колонка Gorenje GWH10NNBW

Новини Леон Сервіс Плюс

Gorenje GWH10NNBW - газова колонка (Проточний газовий водонагрівач настінного типу) використовується для нагріву води для технологічних, санітарно-гігієнічних або інших побутових цілях. Основною перевагою газових водонагрівачів є використання природного газу. Слід пам'ятати, що газ є пожежо- та вибухонебезпечним, саме тому особливу увагу виробники приділяють безпеці газових водонагрівачів.

Газові колонки вельми економні, недорогі, легкі й компактні. Саме тому їх вибирають для забезпечення гарячою водою не тольок квартир, кухонь, офісів але і для установки на дачах і в заміських будинках. Колонки Gorenje відрізняються високою надійністю і простотою в установці. Вони легкj і монтуються і обслуговуються. Вода нагрівається за прямоточною схемою, через теплообмінник, за допомогою газового пальника. Нагрівання регулюється в залежності від встановлених параметрів і кількості протікає через теплообмінник води.

Нагрівання регулюється в залежності від встановлених параметрів і кількості протікає через теплообмінник води

Колір білий Номінальна теплова потужність 20,0 кВт Макс. потужність 16,8 кВт Забір повітря Природний забір повітря Камера згоряння Природний відвід газів Газ G 20/13 природний газ Макс. споживання газу 2,0 м³ / год Обсяг гарячої води при ΔT = 25 ° C, л / хв 10 л Мін. тиск води 0,2 бар Макс. тиск води 10 бар ККД 84% Тип приладу B11BS Напруга 230 В IP захист IPX0 Вага (брутто / нетто) 11.3 / 9,6 кг Габаритні розміри (ш х в х г) 33 × 59 × 19 см Розмір упакованого приладу (ш х в х г) 39 × 75 × 25 см Підключення в водопостачання G ½ "Підключення в газопостачанню G ½" Діаметр відвідної труби 110 мм

Дивіться також в каталозі товарів
газові колонки
газові шланги та трубки