Виробництво пшеничного крохмалю з Tricanter®

  1. Різноманітні кінцеві продукти при виробництві пшеничного крохмалю
  2. Більше ефективності з Tricanter® від Flottweg:
  3. Flottweg - ваш партнер при виробництві крохмалю

Пшениця в усьому світі вважається найважливішим сировиною для отримання крохмалю і побічних продуктів. Для виробництва крохмалю виробники використовують Декантерні центрифуги.

Поряд з пшеницею, сировиною для отримання крохмалю, клейковини і протеїнів є картопля , Рис і горох.

Різноманітні кінцеві продукти при виробництві пшеничного крохмалю

  • Очищена і зневоднена нативная клейковина
  • Суспензія крохмалю типу В для подальшого застосування
  • Очищена суспензія крохмалю типу А для виробництва глюкози, крохмалю або для використання в якості основи при отриманні модифікованого крохмалю

Всього одна операція для отримання крохмалю або клейковини з пшениці

Для виробництва крохмалю пшеничне борошно поділяється на складові: крохмаль типу А, пентозани і клейковину або крохмаль типу В. За допомогою декантерних центрифуги всі складові можна отримати в одній закритій системі.

Tricanter® від Flottweg є найефективнішим методом для отримання пшеничного крохмалю. Він розділяє складові речовини за одну операцію. Це дозволить Вам підвищити ефективність і зменшити виробничі витрати.

Пшениця в усьому світі вважається найважливішим сировиною для отримання крохмалю і побічних продуктів

Більше ефективності з Tricanter® від Flottweg:

  • поділ крохмалю та інших складових речовин за одну операцію
  • відділення всього крохмалю типу А у вигляді концентрату
  • видалення клейковини і крохмалю типу В
  • відділення легких складових речовин

Tricanter® від Flottweg забезпечує максимальну гнучкість

Висока продуктивність при відділенні: Гарне поділ пшеничного крохмалю полегшує наступні процеси переробки і підвищує якість і вихід продукту.

Оптимальна пропускна здатність: Тільки Tricanter® завдяки своєму регульованим диску поділу фаз забезпечує оптимальну пропускну здатність і оптимальний кінцевий продукт при нерівномірному подачі.

Гнучке регулювання: Навіть при нерівномірному якості сировини забезпечується висока якість продукції. Залежно від бажання клієнта декантерних центрифуга виробляє вологий або сухий кінцевий продукт.

Flottweg - ваш партнер при виробництві крохмалю

Наші компетентні консультанти допоможуть вам протягом усього проекту. Ми налаштуємо технологічні лінії з урахуванням ваших побажань і підтримаємо вас в процесі їх практичного застосування. Наші експерти в вашому розпорядженні, починаючи з виконання запиту, і закінчуючи введенням в експлуатацію - і це далеко не все.

Ви зацікавилися нашим Tricanter® або хочете дізнатися більше про виробництво пшеничного крохмалю? Наші фахівці із задоволенням допоможуть вам! Зв'яжіться з нами зараз!

Ви зацікавилися нашим Tricanter® або хочете дізнатися більше про виробництво пшеничного крохмалю?