Маленькі тату для дівчат і чоловіків. Фото та ескізи маленьких татуювань.

  1. Маленькі тату: основні стилі
  2. Акуратні маленькі тату для дівчат
  3. Невеликі тату для чоловіків
  4. для пари
  5. Фото маленьких тату

Маленькі тату - це стильно, сучасно і красиво. Однак для того, щоб малюнок виглядав красиво, слід правильно підібрати ескіз і місце його розташування.

Маленькі тату виглядають стильно і сучасно, їх можна легко сховати під одягом, тому багато хто віддає перевагу саме їм.

Акуратна невелика татуювання використовується не тільки для прикраси тіла, але і в косметичних цілях. Вона здатна замаскувати некрасивий шрам, неестетично родима пляма, при цьому додавши більшої привабливості своєї власниці. Невеликі малюнки часто використовуються в якості інтимної татуювання - це відмінна можливість підкреслити свою чуттєвість і сексуальність.

Мініатюра вимагає від майстра високого професіоналізму: ретельної промальовування контуру і найдрібніших деталей. Крім того, невеликий малюнок з часом може поплисти, тому слід уважно поставитися до вибору ескізу і місця нанесення тату . Варто віддати перевагу простим малюнкам, а для розміщення ідеально підійде область шиї, зап'ястя або щиколотки.


style = "display: block; text-align: center;"
data-ad-layout = "in-article"
data-ad-format = "fluid"
data-ad-client = "111-5833486671526976"
data-ad-slot = "3898990488">

Маленькі тату: основні стилі

Мініатюрний малюнок може бути виконаний в різноманітних стилях:

  • Етнічний - простий орнамент або стародавні символічні знаки, кельтські руни. Таким тату часто приписують магічне значення, тому багато наносять їх як талісман або оберега ;
  • Old school - чітке зображення, внутрішній простір якого заповнюється яскравими квітами. В основному, присутній морська тематика: якоря, черепа, стрічки з написами;
  • New school - чіткість ліній і яскравість фарб, однак замість морської теми зображуються герої мультфільмів, персонажі популярних ігор. Для додання тату обсягу використовуються півтони;
  • Написи, знаки і символи - це можуть бути ієрогліфи, витіюваті написи арабською в'яззю, ініціали, прості геометричні фігури, алмази і корони. Такі тату часто відображають життєву позицію і погляди, адже крім естетичного вигляду вони таять в собі глибокий сенс.
  • Дати та цифри - це може бути пам'ятна татуювання, яка служить нагадуванням про важливу подію - народження дитини, весілля. А також щасливе поєднання цифр або дата власного дня народження

Реалістичні малюнки з глибокою деталізацією рідко виконуються в мініатюрному вигляді. Для того щоб передати всі деталі зображення, чіткість ліній, переходи тонів, розмір татуювання повинен бути набагато більше. Найкраще порадитися з майстром, який і підкаже оптимальний розмір для обраного ескізу на певній ділянці тіла.

Акуратні маленькі тату для дівчат

Якщо раніше татуювання вважалися виключно чоловічою прерогативою, то сьогодні їх використовують і для прикраси жіночого тіла. Маленькі тату для дівчат виглядають витончено і акуратно, підкреслюють жіночність і витончену красу вигинів фігури. Це відмінний спосіб виразити свою індивідуальність і навіть підвищити свою самооцінку.

Як правило, зображення пов'язують з рисами жіночого характеру або емоційними переживаннями. Для романтичних мрійливих дівчат відмінно підійдуть тату, що зображують комах, бабок або метеликів , Зірочки, сердечка, квіти, тонкі візерунки. Стильно і сучасно виглядають невеликі знаки стихій - повітря, води, вогню і землі.

Якір вважається символом удачі, асоціюється зі стійкою життєвою позицією, надійністю - його можна набити на кісточку або зап'ясті. Красиво буде виглядати і якір, підвішений на тоненькому браслеті.

Оригінально виглядає зграйка птахів в польоті - своєрідний знак свободи і творчого початку. Найчастіше зображують кілька ластівок .

Бант - підійде для дівчат, які не вкладають в татуювання особливого сенсу, а прагнуть просто підкреслити свою жіночність і привабливість. Його можна набити на щиколотці або зап'ясті.

Невелике зображення чорної кішки підійде волелюбним і загадковим дівчатам, оскільки ця тварина часто пов'язували з містикою. Таку тату можна нанести на шию, передпліччя або кісточку, а також на бічну сторону грудної клітки.

Відмінною ідеєю стануть китайські символи Інь і янь - два протилежних початку, розташовані на зап'ястях або на потилиці.

Невеликі тату для чоловіків

Маленькі тату для чоловіків останнім часом теж стали популярні, оскільки вони є ще одним способом самовираження. Найчастіше молоді люди віддають перевагу східним символам, китайським і японським ієрогліфів, хрестів, невеликим написів і дат. Відмінною особливістю є те, що на відміну від ефектних об'ємних малюнків такі тату завжди відображають погляди, світогляд і цінності власника. Мініатюрний малюнок або знак на шиї, потилиці, руці, зап'ястя підкреслить мужність і сексуальність. Крім того, маленькі тату можуть стати доповненням до вже наявних на тілі малюнків.

для пари

Особливою популярністю серед молоді користуються і парні татуювання. Прекрасною ідеєю стане рішення набити знак нескінченності на зап'ясті, однакові ієрогліфи на шиї, дату весілля або ініціали коханої людини.

Фото маленьких тату

Зберегти для себе і розповісти друзям

Читачі рекомендують:

Схожі статті:

Коментування і розміщення посилань заборонено.