Як вибачитися перед дівчиною якщо сильно образив - психологія

  1. Вибачення перед дівчиною - з чого почати
  2. І знову мовчазний бойкот
  3. Сам винен
  4. Коли сварка - справжня трагедія
  5. Як більше не ображати?
858

Автор публікації: Тетяна Кузьміна, консультант з питань освіти за кордоном
Редактор: Тамара Ткаченко, економіст

Сказав щось не те, подивився не туди, прийшов невчасно, забув про щось важливе для неї, образив зопалу. Приводів багато, підсумок один - нитка зв'язку між вами напружена до межі і ось-ось порветься. Як запобігти розлад, якщо зробив щось не те? Як вибачитися перед дівчиною і врятувати ситуацію?

Вибачення перед дівчиною - з чого почати

- Вибач мене будь ласка.

- За що?

- Сам не знаю.

Немає універсальних красивих слів, щоб попросити вибачення у коханої. Успіх справи залежить не від формулювання, а від усвідомлення суті проблеми. Не важливо, принесете ви вибачення у віршах або в прозі, при зустрічі або відправивши смс. Важливо - чи зрозуміли ви, чого їй стало боляче. Щоб правильно підібрати слова і принести щирі вибачення , Потрібно знати, на що вона образилася і чому те, що сталося так значимо для неї.

Зрозуміти її психологічні особливості - значить зуміти вибачитися не формально, а щиро і отримати прощення улюбленої. Тренінг «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана допомагає зрозуміти причини жіночого обурення і дає інструктаж, як більше не ображати дорогої людини.

Щоб ви знайшли ключ до своєї ситуації, розглянемо найчастіші випадки, після яких доводиться вимолювати прощення у коханої дівчини і шукати способи виходу з невтішного становища.

І знову мовчазний бойкот

Вона образилася так, що відмовляється розмовляти, а ви навіть не відстежили переломний момент. Тепер на ній невидима, але відчутна табличка - «Вогненебезпечно». Як підібратися і згасити її внутрішня пожежа? Як вибачитися перед дівчиною, якщо сильно образив, але сам не зрозумів, чим конкретно?

Вам не складно попросити вибачення за що завгодно, лише б не мучила німим докором і відмовою від сексу. але звичайне вибачення перед вашою коханою дівчиною не подіє. Вона може днями не розмовляти, дутися і тихо вас ігнорувати. Так вміють тільки дівчата з анальним вектором . До них потрібен особливо дбайливий підхід - інакше тендітна психіка зламається і боляче вдарить осколками.

У вашої дівчини є своє суворе і непорушне поняття про справедливість, уявлення про те, як має бути. І якщо ви відхилилися від курсу (самі того не підозрюючи), для неї це привід серйозно образитися. Пробачити вона зможе тільки тоді, коли ви щиро визнаєте, що винні. Їй важливо, щоб її зрозуміли.

Тренінг «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана точно показує основні цінності власниці анального вектора. Вона від природи некваплива, чесна, порядна, надійна і віддана. З такими ж очікуваннями вона звернена до інших - тим більше до тих, кого близько до себе підпустила. Якщо ви ненароком порушили своєю поведінкою її очікування, образи не уникнути.

Наприклад, ви не приїхали, коли обіцяли. Така біганина, справи, дзвінки, що навіть попередити про зміну планів було колись. Ви, швидше за все, сприймаєте це як щось значить дрібниця, для неї ж це - крах і злам всередині. Вона налаштовувалася, готувалася, чекала. Для неї так важлива стабільність, а ви порушили слово. Весь її світ - це майбутня щаслива сім'я. Якщо ви так підводите вже зараз, що ж буде потім, коли з'являться діти і вона буде розраховувати на вас? Вона сприймає те, що сталося не просто як окремий випадок. Властивість анального вектора змушує її все аналізувати і систематизувати, узагальнювати будь-який досвід і робити висновок: вам взагалі не можна вірити.

Щиро попросіть вибачення, але не квапте її вас прощати. Це може викликати зворотну реакцію - вперте «ні за що». Знання її цінностей підкаже вам, як попросити вибачення перед коханою дівчиною своїми словами, щоб висловити глибоке розуміння її болю. Це доведе їй, що ви більше не будете ось так необережно ображати її. Визнання своєї провини, замість відмовок, полегшить її сприйняття ситуації в рази і поступово вичерпає конфлікт.

Сам винен

Буває навпаки - ви точно знаєте, що сильно образили дівчину самі. Вели себе жахливо, весь час тикали на її недоліки і зопалу зробили боляче. Вилаялися, обізвали, і дівчина пішла. Вона більше не відповідає на дзвінки і не приходить на зустрічі, про які ви благає. А всередині вас розростається як плющ сковує почуття провини. Навіть якщо після такого нічого вже не змінити у ваших стосунках, ви хочете йти по життю з чистою совістю. І порятунок бачите в щирому вибачення.

Чоловікові, котрий володіє анальним вектором, вкрай важко усвідомлювати, що він заплямував свою репутацію негідною поведінкою. Якщо це питання не вирішити, ви будете повертатися до болючої ситуації знову і знову, картати себе і впадати в ступор від неможливості переписати все з чистого аркуша.

Юрій Бурлан на тренінгу «Системно-векторна психологія» говорить, що почуття провини може бути для володаря анального вектора позитивної рушійною силою. Воно мотивує проаналізувати свою поведінку, відстежити власні помилки, вибачитися і знайти знову опору в житті.

Можливо, помиритися і повернути все на круги своя вже не вийде - це залежить від того, що сталося між вами і від властивостей психіки дівчини, яку ви образили. Так, володарка шкірного вектора може блискавично прийняти рішення про розставання і вибачення можуть не подіяти. Але, вибачившись, ви звільните себе від самоїдства і зможете рухатися вперед без непідйомною гирі на душі. Якщо ж ви хочете повернути дівчину, важливо зробити трохи більше - зрозуміти її, її бажання, цінності, і тоді ви будете почуті нею. Допомогти в цьому зможе безкоштовний тренінг Юрія Бурлана , Який проходить онлайн.

Коли сварка - справжня трагедія

«Спасибі, цілу» - кому-кому ти це написав? Просто подякував свою перукарку за стрижку? Тобто ось так от просто поцілував якусь перукарку? А якщо я вантажника чи сантехніка так буду дякувати, тобі сподобається?

Їй весь час мало вашої любові. Відчуваючи цю нестачу, вона чіпляється навіть до дрібниць і роздуває їх до неосяжних розмірів. Виходить, що вибачення перед дружиною за такий невеликий проступок ніколи її не наситять, тому що це лише привід. Розібратися в корені істеричного поведінки і зуміти направити емоції в потрібне русло допоможе тренінг «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана.

жінка зі зоровим вектором - Афродіта з великими очима і величезним серцем. Їй шкода павучка, що впав в ванну, кошеня, що мерзне на вулиці, квітка, що зів'яла так швидко. Їм би побільше тепла і сонця, турботи і участі. А ще їй дуже шкода себе - адже їй в житті не вистачає від вас того ж - чуттєвості.

Щирі вибачення, вірші, квіти, визнання, свічки, сюрпризи - все це на якийсь час зніме напругу із зоровою дівчата. Але якщо не працювати з причиною, такі виснажливі стану неминуче повернуться, навіть якщо ви будете готові попросити вибачення у коханої хоч щодня.

Системно-векторна психологія дає розуміння, що порятунок від істерик і відчуття вічного нестачі любові - в здатності проявити цю любов до інших. І ви можете допомогти своїй обраниці «переключитися» з вимоги уваги від інших людей - на співчуття до них. Провокуйте її чуттєвість працювати: дивіться разом драми, читайте один одному класику, змушує переживати, розповідайте про свої почуття, сумніви, мріях. Так потихеньку ви зможете витягнути її емоції назовні. Відчувши душевна спорідненість, вона пробачить і перехопить емоційну естафету.

Реалізація зорового вектора багатогранна. Навчившись дарувати любов і співчуття, дівчина перестане страждати від нестачі уваги. А зрозумівши свої особливості на тренінгу, зможе зайнятися створенням теплого емоційного клімату в парі, в колективі, в соціумі, що є проявом її таланту. Ви здивуєтеся, як зміняться ваші відносини в парі, коли ваша улюблена зможе реалізувати свої таланти за призначенням.

Як більше не ображати?

Людина живе за принципом насолоди. Нам приємно отримувати щось хороше від інших - допомога, турботу, ласку, увагу. Ми хочемо бути щасливими. Якщо нам цього не дають, ми вимагаємо, як примхливі діти машинку з вітрини.

Ось тільки з віком стає не так явно, чого ж ми хочемо насправді. Від невиконаного бажання незадоволеність всередині зростає. І рано чи пізно це напруга виривається докором, різким поглядом, колючим словом, грубим дією по відношенню до найближчих. Це відбувається несвідомо, коли життя нас не радує.

Коли ж ми усвідомлюємо свої бажання, ми вчимося реалізовувати їх не за рахунок інших, а своїми зусиллями. Завдяки цьому і відчувається щастя від життя. Коли людина щаслива, відчуває наповненість, він не здатний зробити боляче випадковими словами або діями.

Щоб захистити себе і дорогих людей від неконтрольованих виплеск негативу з несвідомого, необхідно в ньому розібратися. Тренінг «Системно-векторна психологія» Юрія Бурлана допоміг впоратися з цим завданням тисячам людей .

Автор публікації: Тетяна Кузьміна, консультант з питань освіти за кордоном
Редактор: Тамара Ткаченко, економіст

Стаття написана за матеріалами тренінгу «Системно-векторна психологія»Як запобігти розлад, якщо зробив щось не те?
За що?
Як підібратися і згасити її внутрішня пожежа?
Як вибачитися перед дівчиною, якщо сильно образив, але сам не зрозумів, чим конкретно?
Якщо ви так підводите вже зараз, що ж буде потім, коли з'являться діти і вона буде розраховувати на вас?
Просто подякував свою перукарку за стрижку?
Тобто ось так от просто поцілував якусь перукарку?
А якщо я вантажника чи сантехніка так буду дякувати, тобі сподобається?
Як більше не ображати?