Купівля фрізера для м'якого морозива Unold 48816 на Amazon.de

Вітаю всіх! У цьому огляді поділюся своїми враженнями про покупку фрізера (або виготовлення морозива) для виготовлення м'якого морозива Unold 48816 . Замовляв на німецькому Амазон, на адресу форвардера в Німеччині , C безкоштовною доставкою до складу.

форвардера в Німеччині

Скріншот з сайту Amazon.de

Обійшлася мені покупка в 145 євро + 55 євро (послуги форвардера і доставка в Росію зі страховкою на повну вартість). Доставка зайняла більше 45 днів і на жаль не обійшлася без пригод. Компанію - форвардера називати не буду, вони недавно наказали довго жити і сайт їх не відповідає.

Посилка потрапила на митницю, була огляду в Москві і прийшла на пошту з митним повідомленням. Довелося відвідати три рази митницю, написати заяву про те, що цей пристрій призначений для особистого користування і підтвердити його вартість за допомогою роздруківок з магазину Amazon, в загальному, довелося витратити три дні, щоб її отримати.

Відразу забігу вперед і скажу, що після подивився митну декларацію, прикладену до посилці Форвардери, в ній було одне слово по-німецьки з 4-5 букв, якщо не помиляюся. Це і вплинуло на те, що посилка потрапила на огляд і думаю, що в процесі всіх цих дій і було пошкоджено сам пристрій.

Фризер був поміщений прямо в своїй коробці в коробку ще більшого розміру. З усіх боків були прокладені пакувальні матеріали, пінопласт і кульки з якоїсь піни. Власна упаковка фрізера дуже хороша, він упакований в коробку з тонкого картону, з усіх боків фрізера товсті шари пінопласту. До упаковки немає ніяких претензій.

До упаковки немає ніяких претензій

На пошті, коли оглядав коробку, не помітив ніяких пошкоджень, крім відміток митниці. На пошті розкрив коробку, але діставати коробку з фризерів не став, якихось пошкоджень на ній теж не знайшов. І вже вдома, розпакувати і витягнувши повністю коробку з фризерів, побачив, що один нижній кут коробки жирний - забруднений якимось маслом.

Виявилося, що з фрізера потекло масло. Довелося розібрати апарат - у нього була відірвана трубка від компресора, відповідно система охолодження розгерметизувалася і потекла. Масло забруднила тільки один кут коробки з-за того, що сам фризер знаходився в щільному поліетиленовому пакеті.

Повідомляв про цей випадок Форвардери, але жодного разу не отримав відповіді. Пізніше подивився на його сайті про те, як можна отримати страховку в разі пошкодження товару. У ній було зазначено, що потрібно надати фото під час розпакування посилки на пошті, акти про пошкодження з пошти і ще якісь папери, точно зараз вже не згадаю, але відразу зрозумів, що це було в той момент вже неможливо. Тобто для мене було б краще не отримувати цю посилку зовсім.

Отже, відповіді я не отримав. І це була моя остання покупка через нього, хоча до цього замовляв два кухонних пристрою і проблем з їх доставкою не було. І все з ним добре, поки все доходить без пошкоджень і в повному обсязі і т.п., а як щось не так, то клієнт виявляється в збитках.

Починка фрізера обійшлася в 1500 руб., Відремонтовано він був у звичайній майстерні по ремонту холодильників.

Думаю, що на сьогоднішній день любителів фабричного морозива стало значно менше. Це видно бо людина його купує в магазинах і їсть на вулицях - їх просто лічені одиниці, по крайней мере, у нас саме так. Швидше за все, це пов'язано з тим, що змінився склад морозива. Зараз склад більшості морозива рясніє різними хімічними добавками: барвниками, емульгаторами, загустителями, консервантами, синтетичні жири (маргарин і. Т.п.), рослинними жирами, а самого молока і немає майже. У деяких примірниках морозива коров'яче молоко відсутня зовсім. Спробувавши таке морозиво, більше їсти його не дуже хочеться, просто немає бажання його їсти. Плюс до всіх цьому є різні солодощі та десерти.

А між тим, морозиво залишається чудовим ласощами для дітей і дорослих, яким можна побалувати себе і насолодитися. Але є вихід! Можна приготувати самостійно, якщо придбати апарат для приготування домашнього морозива - мороженицу або зробити його за допомогою міксера.

При виготовленні морозива за допомогою міксера утворюються досить великі кристали льоду, але є таке морозиво все-таки можна. При приготуванні морозива за допомогою морозива кристали будуть дрібними як у справжньому морозиві.

Звичайно, в вашому домашньому морозиво не буде барвників, емульгаторів, загусників і консервантів. А інше - справа техніки.

Яких видів бувають виготовлення морозива?

Морозивниці бувають електричні і механічні.

Слово "механічна" говорить сама за себе - щоб приготувати морозиво в механічної морожениці, потрібно перед приготуванням спочатку охолодити її 12 годин у холодильнику, а потім протягом 40 хвилин через кожні 2-3 хвилини провертати заводну ручку. Так як все для виготовлення морозива влаштовані за принципом міксера, то в даному випадку, міксером будете ви. Можливо, що смак морозива, приготованого в механічної морожениці, вам сподобається більше, тому овчинка може коштувати вичинки.

Можливо, що смак морозива, приготованого в механічної морожениці, вам сподобається більше, тому овчинка може коштувати вичинки

Так виглядає механічна мороженица

Електричні виготовлення морозива бувають двох видів: настільні для виготовлення морозива і компактні морозильні камери (фрізери, компресорні для виготовлення морозива), або автоматичні і напівавтоматичні для виготовлення морозива.

Основна відмінність між ними - необхідність в попередньої заморожуванню чаші.

Настільні виготовлення морозива мають знімну чашу, заповнену спеціальною речовиною, і вимагають охолодження в морозильній камері протягом тривалого часу. Компресорні виготовлення морозива позбавлені цього недоліку і проводять повний цикл заморозки самостійно.

Фризер і напівавтоматична мороженица

Якщо ви виберете напівавтоматичну модель, то будьте готові виділити їй постійне місце в морозильній камері холодильника. Багато з цим вже змирилися заради порції смачного морозива. У замороженої чаші можна приготувати тільки одну порцію морозива, після чого чашу потрібно знову помістити в холодильник на тривалий час.

З автоматичної (компресорної або фризерів) виготовлення морозива не потрібна попередня заморозка чаші. Їх основний мінус - це висока вартість і габарити. У таку мороженицу вже вбудована холодильна установка, і потрібно тільки включити мотор, охолодити протягом 5-10 хвилин чашу до потрібної температури, і влити приготовлену суміш бажано теж охолоджену. У більшості сучасних моделей компресорних морожениц, є знімні контейнери, що дуже зручно, адже можна приготувати порцію морозива в орендованому контейнері, помістити його в морозильник, потім приготувати інший вид морозива. Наявність знімного контейнера дуже економить час, і на виході ви отримуєте не один вид морозива, а відразу два або більше.

Наявність знімного контейнера дуже економить час, і на виході ви отримуєте не один вид морозива, а відразу два або більше

Різні види морозива, приготовані у фрізер

Принцип роботи, механічної виготовлення морозива досить простий.

У морожениці є ємність для суміші, яка знаходиться в центрі, і колотівка, що заповнюється льодом і сіллю. При обертанні ручки колотівка обертається, суміш активно перемішується, виготовляється однорідна маса, одночасно замерзаючи.

Принцип роботи напівавтоматичних морожениц точно такий же, але замість ємності заповненої льодом і сіллю, є спеціальна чаша. Ця чаша має подвійні стінки, простір між якими заповнено спеціальною рідиною, що акумулює холод, що дозволяє швидко і рівномірно заморозити морозиво. Перед тим, як робити морозиво, чашу необхідно помістити в морозильну камеру не менше ніж на 15 годин - залежить від речовини знаходиться в чаші.

Перед тим, як робити морозиво, чашу необхідно помістити в морозильну камеру не менше ніж на 15 годин - залежить від речовини знаходиться в чаші

Так виглядає напівавтоматична мороженица (Gino Gelati ICD-30W-D)

При виборі напівавтоматичного для виготовлення морозива потрібно звернути увагу на об'єм чаші, від цього залежить вихід готового продукт і можливість її розміщення в морозильній камері вашого холодильника. Необхідно, щоб чаша містилася в морозильнику в своєму робочому положенні.

Так само для виготовлення морозива розрізняються по потужності. Потужність напівавтоматичних моделей - від 4 до 50 Вт, автоматичних - значно вище. Але навіть при невеликій потужності можна приготувати хороше морозиво, витративши на це трохи більше часу (за допомогою міксера зробити набагато складніше). Рівень шуму у приладів невисокий.

Кілька слів про компанію Unold.

Історія компанії UNOLD AG (Німеччина) налічує вже понад 45 років. Компанія UNOLD AG є на сьогоднішній день найбільшим гравцем роздрібної торгівлі в країнах Європи. Завдяки якісному сервісу і використовуваним інновацій це сімейне підприємство, постійно розширює асортимент і займає нові рубежі на ринку побутової електротехніки.

Великим успіхом користується у європейського споживача широка лінійка побутових електроприладів таких як: виготовлення морозива, раклетніци, чайники, хлібопічки і кавоварки і багато інших пристроїв, які роблять життя на кухні простіше.

Успіх продукції UNOLD AG неодноразово підтверджений відомими інститутами, які проводять тестування продукції та оцінку їх якості, надійності і функціональності, таких як Stiftung Warentest, тест журналу Plus X Award і ін., Регулярно продукція UNOLD AG підтверджує якість продукції, що представляється і отримує численні нагороди.

Тепер про саму компресорної морожениці Unold 48816.

Автоматичну компресорну мороженица Unold de Luxe (модель 48816). Готує до 1кг морозива за один цикл. Середня тривалість циклу приготування - 20-40 хвилин. Корпус виконаний з нержавіючої сталі і міцного пластику, лопатка - з міцного пластику. Чаша охолоджується до -28 ° С.

Обсяг чаші - 1.5л (приблизно 1 кг готового продукту). Цифровий дисплей, відображення на дисплеї часу, що залишився приготування і поточної температури. Просте і зрозуміле управління, всього 3 кнопки. Підписи під кнопками на німецькій мові, але все зрозуміло без перекладу. Режим зберігання автоматично включається через 10 хвилин після завершення циклу приготування. В даному режимі в чаші підтримується оптимальна температура, щоб готове морозиво не розтануло.

Під фризер Unold de Luxe двигун (чорний елемент зверху) і лопатки є знімним. Після завершення приготування він знімається, забезпечуючи доступ до продукту.

Комплектація: мороженица, мірна ємність (250мл), ложка для кульок з виштовхувачем, інструкція російською мовою, рецепти, гарантійний талон.

Технічні характеристики:

 • колір корпусу: хром
 • потужність: 150 Вт,
 • напруга живлення: 220-230 В, 50 Гц
 • знімне відерце (чаша): алюміній покритий тефлоном
 • обсяг чаші: 1,5л,
 • ефективна ємність чаші: 1л, приблизно 1кг готового продукту,
 • середній час приготування морозива: 20-40 хвилин,
 • охолодження: до -28 C,
 • управління: цифровий дисплей, три кнопки, вбудований таймер,
 • електронний таймер: від 10 до 50 хвилин.
 • матеріал корпусу: нержавіюча сталь і пластик,
 • матеріал лопатки і верхньої кришки: пластик,
 • додаткові особливості: прозора верхня кришка з віконцем,
 • габарити ШхГхВ: 38,5x33,0x32,0 см,
 • вага нетто: 13,5 кг.

Сам фризер повністю відповідає опису. Готувати морозиво в ньому дійсно простіше ніж за допомогою міксера. Морозиво виходить однорідне без крижаних кристалів. Шумить не сильно. Прозора верхня кришка з віконцем дозволяє додавати в процесі заморозки різні інгредієнти (наприклад, тертий шоколад, горіхи ...) і візуально контролювати процес приготування, що дуже зручно. Знімна верхня частина і відерце спрощують приготування декількох видів морозива. Є й мінуси: витрата електроенергії, досить важка 13 кг, громіздка, не завжди знайдеться постійне місце на кухні, де можна було б поставити, тоді доведеться щоразу прибирати, і найголовніший мінус - висока ціна. Цей пристрій підійде ентузіастам, любителям справжнього морозива, які мають бажання і час на його приготування.

Рецепт морозива можна вибрати на будь-який смак або ж скористатися готовими сухими сумішами з розряду «Просто додай води», якщо, звичайно, бажаєте.

Купити ці суміші можна, наприклад, тут або тут , Суміші для м'якого морозива і суміші для приготування італійського морозива Джелато , А також різні сиропи, топінги і багато іншого. А можна все це зробити самому з наявних продуктів.

Сухі суміші для приготування морозива

Так виглядає морозиво, виготовлене з сухих сумішей.

Морозиво приготоване з сухих сумішей, прикрашене Топпінг.

Апетитно, але не корисно. Хоча навряд чи можна морозиво віднести до корисних продуктів, навіть приготоване з натуральних компонентів.

Зараз можна знайти величезну кількість рецептів морозива на будь-який смак. Можна використовувати свіжі або заморожені ягоди, сиропи, горіхи і урізноманітнити смак вашого десерту. А враховуючи, що морозиво приготовлено в домашніх умовах, то в готовому продукті майже виключається наявність консервантів і стабілізаторів, шкідливих для нашого організму. У морожениці можна приготувати не тільки морозиво, але і різні молочні десерти, охолоджувати напої.

У будь-якому випадку, морозиво, виготовлене в домашніх умовах, буде в рази корисніше і смачніше морозива з магазину.

Нижче наведу рецепт кавового морозива.

 • 2 яєчних жовтки,
 • 130 г цукру,
 • 250 г молока,
 • 150 г вершків,
 • 5 г розчинної кави.

Порядок приготування:

 • Розчинити кави в теплому молоці.
 • Збивати яєчні жовтки з цукром до тих пір, поки суміш не стане повітряної.
 • Продовжуючи збивати, влити туди молоко з кавою і вершки.
 • Безперервно помішуючи, довести до кипіння на слабкому вогні, але не кип'ятити, остудити.
 • Суміш для морозива готова.

Суміш для морозива готова

Як бачите, рецепт досить простий. Подивитися, як готується у фрізер кавове і молочне морозиво, а також дізнатися рецепт молочного морозива можна в невеликому відео.

Подивитися, як готується у фрізер кавове і молочне морозиво, а також дізнатися рецепт молочного морозива можна в невеликому відео

Дякуємо за увагу. Поки що.

Сергій. Російська Федерація.

Яких видів бувають виготовлення морозива?