Оцінка нерухомості Київ ціна послуг - експертна оцінка нерухомість в Україні, вартість

  1. Оцінка вартості нерухомості і ціна послуги
  2. Оцінка нерухомості в Україні:
  3. Експертна оцінка нерухомості Київ

Послуги з оцінки нерухомості: (044) 331-1-332

Оцінка нерухомості в Україні - одна з затребуваних послуг нашої компанії. Фахівці ТОВ «Бізнес Ассіст», що діють відповідно до положень Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Національного стандарту №1 «Загальні засади оцінки майна і майнових прав», Національного стандарту №2 «Оцінка нерухомого майна» , Міжнародних стандартів оцінки, готові запропонувати Вам таку послугу як оцінка вартості нерухомості по всій території України.

Що ми пропонуємо:

Оперативність і репутація Ми пропонуємо оцінку в максимально стислі терміни в залежності від складності замовлення. Наша компанія - частина міжнародної мережі зі світовим ім'ям

Консультація експерта БЕЗКОШТОВНО! Ви можете отримати консультацію незалежного експерта - спеціаліста Бізнес Assist, - абсолютно безкоштовно.

Виїзд оцінювача Незалежний оцінювач Бізнес Ассіст може виїхати на об'єкт в обумовлений час. Пунктуальність і професіоналізм - основні риси наших співробітників.

Доступна ціна на послуги з експертної оцінки Для наших клієнтів вартість послуг завжди залишається максимально низькою!

Якість незалежної експертної оцінки Тільки кваліфіковані висококласні фахівці і використання сучасного обладнання можуть забезпечити високу якість послуг в найкоротші терміни.

Знижки на проведення оцінки Наша компанія може надати знижкових систему, як постійним клієнтам, так і клієнтам яким необхідно провести незалежну експертну оцінку за кількома найменуваннями

Персоніфікований підхід оціночної компанії У Бізнес Ассіст з повагою і розумінням ставляться до побажань Замовника. Ми пропонуємо Вам ефективні рішення завдяки успішному досвіду і, якщо необхідно, нестандартного підходу.

Оцінка вартості нерухомості і ціна послуги

Нижче наведена приблизна таблиця цін послуги - оцінка вартості нерухомості, але радимо Вам в кожному конкретному випадку звертатися до нас в офіс:

Адреса: м Київ, вул. Полковника Шутова 9А, офіс 526, показати на мапі

За телефонами: тел .: +38 (044) 331-1-332 , +38 (094) 831 13 32

e-mail: [email protected]

Вид об'єкту оцінки Вартість, грн. Терміни проведення, днів Квартира в обласному центрі 1500 1-2 Квартира за межами обласного центру 1800 2-3 Котедж в обласному центрі (мається на увазі житловий будинок без оформлення Звіту з експертної грошової оцінки вартості земельної ділянки, однак розрахунок її в Звіті присутній) 2500 1-2 Котедж за межами обласного центру (мається на увазі житловий будинок без оформлення Звіту з експертної грошової оцінки вартості земельної ділянки, однак розрахунок її в Звіті присутній) 2800 2-3 Нежитлове приміщення площею до 100 м² в обласному центра 2000 1-2 Нежитлове п омещеніе площею до 100 м² за межами обласного центру 2300 2-3 Нежитлове приміщення площею від 100 м² до 500 м² в обласному центрі 3500 1-2 Нежитлове приміщення площею від 100 м² до 500м ² за межами обласного центру 4000 2-3 Нежитлове приміщення площею понад 500 м² в обласному центрі 4500 1-2 Нежитлове приміщення площею понад 500 м² за межами обласного центру 5000 2-3

* У разі проведення виїзду на об'єкт дослідження за межі обласного центру додатково оплачується 5 грн. за 1 км. шляху в обидва кінці.

Оцінка нерухомості в Україні:

Перелік документів, необхідних для оцінки нерухомості в Україні (житловий) ( завантажити в PDF , 138 Кб) Перелік документів для оцінки нежитлових приміщень, будівель і споруд ( завантажити в PDF , 116 Кб) Перелік документів для оцінки об'єктів незавершених будівництвом ( завантажити в PDF , 117 Кб)

Фахівці компанії ТОВ «Бізнес Ассіст» проконсультують Вас по вартості робіт, необхідного пакету документів для оцінки нерухомості, термінів проведення робіт.

Що ми оцінюємо і для чого:

Фахівці нашої компанії професійно і компетентно визначать ринкову, оцінну, ліквідаційну, і інші види вартості, а також проведуть якісну експертну оцінку різних типів нерухомості:

  • Житлова нерухомість (будинки, дачні та присадибні будинки, котеджі і т.д.);
  • Комерційна нерухомість (адміністративні, складські, торговельні, виробничі, приміщення та будівлі, торгово-розважальні комплекси, логістичні термінали, і т.д.);
  • Об'єкти незавершені будівництвом;
  • Споруди (шахти, нафтові свердловини, дороги, естакади, мости, дамби і т.д.).

Експертна оцінка нерухомості в Києві або іншому регіоні України, проведена фахівцями ТОВ «Бізнес Ассіст» буде Вам необхідна для отримання кредиту в банку, укладення договору купівлі-продажу, дарування у нотаріуса, розрахунку орендної плати.

Експертна оцінка нерухомості Київ

За останні кілька років в Україні чимало зроблено для створення нормативно-правової бази, що дозволяє регулювати експертно-оціночну діяльність. Завдяки затвердженню нормативної бази та уніфікації методів і підходів до визначення вартості майна та майнових прав робота Суб'єктів оціночної діяльності стає абсолютно прозорою для будь-якого кола користувачів результатів їх роботи. При цьому експертна оцінка нерухомості в Києві і регіонах країни проводиться в суворій відповідності з процедурами, визначеними законодавчо-нормативною базою.

Людині непосвяченому вельми непросто зорієнтуватися на сучасному ринку нерухомості, враховуючи і той факт, що експертно-оціночна діяльність в Україні регулюється нормативно-правовими актами, яких тільки в основному переліку 51. Тому без допомоги кваліфікованих фахівців тут не обійтися, адже оцінка вартості нерухомості - вирішальний фактор при визначенні ціни нерухомого майна.

При визначенні вартості об'єкта професійні оцінювачі використовують витратний (майновий), дохідний і порівняльний методи оцінки. Обов'язково враховуються такі чинники, як площа і місце розташування об'єкта, планування, фізичні характеристики, близькість або віддаленість від об'єктів інфраструктури та інші моменти.

На вартість послуги з оцінки нерухомості впливає ступінь складності об'єкта оцінки, кількість часу, необхідне оцінювачу для проведення візуального огляду і виконання всього обсягу оціночних процедур для визначення вартості.

Існують різні види оцінки вартості об'єктів нерухомості. Їх проведення дозволяє отримати об'єктивну інформацію про реальну ціну об'єкта, що необхідно для прийняття рішень, пов'язаних з комерційним використанням оцінюваного об'єкта і управлінням його ринковою вартістю. Професійні послуги з оцінки об'єктів нерухомості кваліфікованих фахівців надає наша компанія в Києві.