Нареченій в Зімбабве відгриз руку крокодил, але вона не відмінила весілля

Дівчина вийшла заміж без руки.

Фото: pixabay

Наречена Занеле Ндлову з Зімбабве захопила гостей весілля своєю сміливістю. Вона з'явилася на торжество, не дивлячись на відірвану крокодилом руку.

Дівчина зі своїм майбутнім чоловіком Джеймі Фоксом каталася на надувному човні по річці Замбезі, коли на них напав крокодил. Рептилія відгризла дівчині руку. Хлопцеві вдалося витягнути наречену на берег і перев'язати рану джгутом.

Незважаючи на серйозні поранення, Занеле вирішила не відкладати укладання шлюбу, і через кілька днів після події пара зіграла весілля в лікарні. Свідок зазначив, що їх любовна історія "гідна наслідування": "Їх почуття один до одного стали ще сильніше", пише Metro.

Нагадаємо, американець налякав дружину фотографією з весілля .

Житель США на ім'я Вінсент Олександр вирішив розіграти наречену Манду на весіллі, проте розповів про жарт тільки через рік.

Незадовго до весільної фотосесії чоловік попросив брата переодягнутися в страхітливого клоуна і потрапити на знімок з молодятами так, щоб наречена нічого не запідозрила. План Олександра вдався: на фотографії Манда посміхалася і не підозрювала, що в парі метрів від неї стоїть страшенний персонаж.

Крім цього, ми писали, що українка на весіллі зробила нареченому-китайцеві "приємну несподіванку" .

Китаєць на ім'я Хе Пенвей, що працює торговим агентом, і перекладачка з України Інеса, уклали шлюб в рідному місті нареченого. Родичі жителя китайської провінцій Шаньсі були вражені, що батьки його української нареченої не вимагали за неї викуп.

Крім цього, ми писали, що батько нареченого взасос поцілував наречену на весіллі (відео) .

Дивіться відео: циганська весілля "по-багатому" стало хітом інтернет переглядів

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram