Огляд конструктора Lego City 60124 Лего Місто База дослідників вулканів

В цьому році компанія Lego порадувала своїх шанувальників величезною кількістю нових цікавих наборів. Однією з найбагатших на новинки серій стала класична лінійка Лего Місто, в якій з'явилися нові круті машини, острів-в'язниця, оновлена ​​підсерія з пожежними і, звичайно ж, суперкруті набори, присвячені дослідженню вулканів. Про останніх і піде мова в нашому сьогоднішньому огляді.

Про останніх і піде мова в нашому сьогоднішньому огляді

Серія Lego City Volcano Explorers вийшла в світ у червні 2016 року і на даний момент включає в себе 6 наборів, що розрізняються за кількістю деталей і видів техніки, яку можна зібрати з цих деталей. При першому погляді на набори дослідників вулканів можна помітити, що вони мають велику схожість з конструкторами серії Arctic, яка виходила двома роками раніше - в 2014. Нам як і раніше належить розшукувати, витягувати і вивчати таємничі кристали, запечатані в напівпрозорі кулі, за допомогою самої різноманітної спецтехніки, інструментів і пристосувань. Тільки на цей раз кулі символізують не крижані брили, а шматки вулканічної породи і мають відповідний ідеї колір розжареної лави.

Тільки на цей раз кулі символізують не крижані брили, а шматки вулканічної породи і мають відповідний ідеї колір розжареної лави

Незважаючи на зовнішню схожість концепції наборів Arctic і Volcano Explorers, ідея вивчення вулканів з'являється в конструкторах Лего вперше за всю їх історію, що безсумнівно істотно освіжає колекцію Лего Сіті і урізноманітнює науково-дослідний світ Лего. Крім того, розробникам вдалося створити цілком реалістичну атмосферу мобільного геологічної станції, а яскраве оформлення конструкторів серії, з переважанням зеленого кольору в дизайні наземного та повітряного транспорту, приємно радує око.


Перейдемо безпосередньо до наборів. В арсеналі геологів вулканологів є вся необхідна для роботи спецтехніка - всюдиходи, вантажні вертольоти, екскаватори, вантажівки, а також пересувна лабораторія, дрон безпілотник, металошукачі, кирки, бури та інше обладнання. Вся техніка і аксесуари відрізняються детальною розробкою і реалістичністю. Всі без винятку набори цікаві по збірці, незалежно від кількості деталей, і кожен з них може зайняти цілком гідне місце в колекції любителя серії Лего Сіті.


Розглянемо докладніше один з найбільших наборів Lego Volcano Explorers - Lego City 60124 Лего Місто База дослідників вулканів . Цей набір включає 824 деталі і цілих 6 чудових мініфігурок. На лицьовій частині великій кольоровій коробки зображений набір «в дії». Ми бачимо, що робота відважних дослідників кипить в буквальному сенсі цього слова - біля підніжжя вивергає розпечену лаву вулкана, розташувався табір геологів і кожен зайнятий своєю справою. Один з учених направляє дрон безпілотник з камерою до жерла вулкана, щоб розглянути його з висоти пташиного польоту і оцінити рівень небезпеки виверження. В руках у нього пульт управління, а на голові захисна каска. Другий вулканолог в вогнетривкому костюмі досліджує потоки лави за допомогою металошукача. Саме за допомогою цього пристосування вчені виявляють кристали, приховані всередині вулканічної породи. Третій вчений знаходиться за управлінням всюдихода на гусеничному ходу з маніпулятором і функціональним буром, готуючись роздрібнити вулканічний камінь і витягти кристал. До нього на допомогу поспішає дівчина-дослідник на моторизованої тачці, щоб завантажити на неї корисний мінерал і доставити для вивчення в лабораторію. У цей час всередині мобільної лабораторії друга дівчина вулканолог вже вивчає один з добутих кристалів. Шостий персонаж, на відміну від інших вчених, одягнений в звичайну зелену уніформу, а на голові у нього скаутська капелюх. По всій видимості, це керівник групи дослідників, і він спостерігає за злагодженою роботою свого загону. Чи не виникає жодного сумніву, що ця брава команда розкриє всі таємниці корисних копалин і внесе великий внесок в розвиток науки Лего Міста.


На зворотному боці коробки ми бачимо невеликий комікс з життя дослідників, що демонструє нам ігровий функціонал набору. Збоку - зображення входять в набір мініфігурок в натуральну величину. Всередині упаковки 8 пакетів з деталями і, звичайно ж, покрокові ілюстровані інструкції по збірці. Все традиційно і звично, без сюрпризів.


Сама база вдає із себе пересувну станцію вулканологів, розміщуються в великій вантажівці з фургоном. Причіп з лабораторією доставляється до місця дослідження за допомогою потужного тягача на великих колесах, які забезпечують високу прохідність навіть в умовах повного бездоріжжя. Всередину кабіни легко поміщається мініфігурка. Капот прикрашений фірмовим логотипом дослідників вулканів. Тягач оснащений маніпулятором з гаком, яким можна підчепити вулканічний камінь і доставити його в табір вчених. Кузов причепа має відкидні бічні панелі, відкривши які ми можемо розглядати інтер'єр лабораторії і обладнання, яке фіксує сейсмологічну активність. На даху фургона розміщується велика тарілка-локатор.


Окремий інтерес викликає вулкан, виконаний дуже натуралістично - він збирається з кубиків антрацитового кольору, мають вражаючу схожість з гірською породою, покритої вулканічним попелом, а також з напівпрозорих помаранчевих деталей, що зображують потоки розпеченої лави. Подібні деталі до цього ми могли виявити тільки в наборах Лего Нексо Найтс, які також є новинкою 2016 року. А головною особливістю вулкана є «вміння» гори викидати з жерла вулканічні камені-бомбочки з кристалами. Для активізації цієї функції необхідно натиснути на спеціальний важіль, розташований на одному зі схилів гори.


Завершуючи огляд, хочеться ще раз зробити акцент на тому, що набір дуже іграбелен - в ньому багато цікавих ігрових функцій, таких як бур для дроблення лавових брил, різні маніпулятори на техніці, діючий вулкан; безліч аксесуарів - фотокамера, металошукач, відбійний молоток і інші; 6 відмінних мініфігурок; чудово реалізована техніка, цікава збірка, яскравий дизайн. Так само варто відзначити чудово відтворену атмосферу дослідного табору, розташованого в безпосередній близькості від всевидющий вогнедишною гори і потоків вируючої лави. Від набору віє духом романтики цікавої, але неймовірно ризикованої професії вулканолога, небезпечних експедицій і неймовірних відкриттів! І якщо ти, дорогий читачу, також не чужий наукових інтересів, дослідницького цікавості і пошуку скарбів, в тобі живе дух здорового авантюризму і жага пригод, то цей набір, безсумнівно, для тебе!


Купити новинки червня 2016 року Лего Дослідники вулканів можна вже зараз в магазинах дитячих іграшок TOY.RU або замовити вподобані набори на нашому сайті!