Будинок моди Chloé | Історія бренд Chloé | NothingToWear

  1. Бренд Chloé - історія модного імені
  2. Будинок моди Chloé - перший показ і становлення стилю
  3. Співпраця дизайнерів з маркою Chloé
  4. Парфумерна лінія Chloé
  5. Шанувальники модного будинку Chloé

Chloé (читається як «Хлоя») - французький бренд, який займається випуском жіночого одягу, лінії аксесуарів і ароматів

Chloé (читається як «Хлоя») - французький бренд, який займається випуском жіночого одягу, лінії аксесуарів і ароматів. З лютого 2013 бренд Chloé входить в список паризького Синдикату Будинків Високої Моди.

Характерною рисою модного будинку Chloé є поєднання жіночності і простоти. Прагнення до простого, але витонченого крою і відрізняє дану французьку марку від інших. На сьогоднішній день розкішний одяг Chloé, взуття та аксесуари представлені в 57 бутиках по всьому світу.

Бренд Chloé - історія модного імені

Дата заснування компанії переносить нас в 1945 рік. Творцем знаменитого будинку моди є аристократка єгипетського походження Габі Агьен. Славив себе своїми яскравими і зухвалими образами, які підкреслювали її екзотичну зовнішність зі смаглявим відтінком шкіри.

Це був післявоєнний час, де Францію оточувала розруха і сіра буденність. Як відображення тієї дійсності, одяг виготовлялася, переважно, з простих тканин, зазвичай сірого або чорних кольорів. Вона не відрізнялася особливою лоском. Гуляючи по численних магазинах і втомившись від світського життя Парижа, Габі починає створювати свої ескізи з дизайном суконь.

Гуляючи по численних магазинах і втомившись від світського життя Парижа, Габі починає створювати свої ескізи з дизайном суконь

У 1947 році виходить перша колекція New Look модного дому Dior , Де Крістіан Діор повертає жіночний стиль. Надихнувшись жіночними образами французького модельєра, Габі Агьен вирішує створити свою колекцію одягу. Запросивши пару швачок, вона створює міні-колекцію з 6 простих бавовняних суконь. З ними вона і вирушила по головним магазинах Парижа. На подив, модні магазини Фату, Діор та Карден відразу викупили наряди і додали їх в асортимент своїх магазинів. Це був початок успіху.

Усвідомивши, що дизайн моделей потрапив в точку, Габі вирішує створити цілу лінію одягу. Вона організовує даний ательє в своєму будинку. До себе в помічниці взяла лише своїх подруг - паризьку співачку оперети і престижного лікаря.

Колекція вражала своєю витонченістю, на що звернули уваги навіть модні професіонали того часу. Щоб відрізнятися від інших ательє того часу, постало питання про назву компанії. Як назва бренду, Габі не могла вибрати своє ім'я, з якої у неї була асоціація лише з ворожінням і шарлатанством. І тоді вона просить у своєї подруги Chloe de Brumeto n використовувати її ім'я. Подруга погодилася, вважаючи, що компанія буде провальною і все про це забудуть, як про звичайну забаві.

У 1952 році був заснований модний Будинок Chloé.

Будинок моди Chloé - перший показ і становлення стилю

Перший показ Chloé відбувся в знаменитому паризькому кафе Cafe de Flore в 1956 році. Місце користувалося великою популярністю у французькій аристократії. Перша колекція Chloé мала приголомшливий успіх у публіки. Слава про це показі вмить розлетілася по вулицях Парижа. Незабаром з маленького ательє, Chloé переріс в справжній будинок моди.

У чому полягав успіх бренду Chloé? Все, що створювалося в стінах модного будинку Chloé, сильно відрізнялося від одягу, яка була представлена ​​в вітринах магазинів 50-х років. Модельєри того часу створювали надто манірну одяг. На відміну від інших, в якості матеріалу для колекцій, дизайнер дому Chloé вибирала легкі і м'які тканини. З них виходили повітряні образи і казкові наряди.

Також одяг марки Chloé відрізнялася своєю колірною гамою. Вона не була такою монотонною і стриманою. І на відміну від марок класу "люкс", продукція торгової марки Chloé була за доступною ціною. За брендом міцно закріпився статус luxury prêt-a-porter, що означав готовий одяг високого класу.

Співпраця дизайнерів з маркою Chloé

З 1957 року на посаду головного модельєра бренду Chloé Габі запрошує молодих французьких дизайнерів, представників модного руху молодих модельєрів Le Style. Хоча довго вони не затримувалися, але кожен з них привносив свої індивідуальні нотки в становлення стилю бренду.

Але наступний креативний директор Chloé був обраний Габі не випадково. Щоб закріпити славу і розширити географію своєї компанії, вона зробила ставку на молодого дизайнера Карла Лагерфельд. Тоді про нього мало хто знав, але безперечний талант до дизайну одягу вже простежувався в його перших роботах.

Пропрацювавши з 1966 по 1980, Карл з'єднав все в єдиний стиль марки, розширивши при цьому асортимент. В цей час були відкриті ще бутики одягу. Марка Chloé стала користуватися популярністю серед французьких модниць. Компанія розвивалася і на піку її популярності, Карл в 1980 році переходить в модний будинок Chanel . Разом з ним іде численна команда співробітників. Сама ж засновниця також залишає модний будинок Chloé і переходить в Richemont Group.

Компанія виявляється без керівництва, що могло вплинути на банкрутство. Але в 1985 році відбувається злиття з Compagnie Financiere Richemont SA. Так модний будинок Chloé залишається на плаву і переходить на абсолютно новий рівень виробництва.

Наступні 15 років після відходу Карла Лагерфельда, знову пішла черга зміни з дизайнерів. Колекції одних модна публіка зустрічала на "Ура", творіння інших же викликало тільки непорозуміння. Але популярність марки Chloé тільки збільшувалася, створюючи тим самим інтригу навколо бренду.

У 1997 році на пост головного модельєра бренду Chloé приходить молодий і перспективний дизайнер - Стелла МакКартні. Дочка знаменитого бітла Пола МакКартні, створює свою колекцію для дому Chloé. Так, створені нею мереживні корсети, повітряні сукні-комбінації, одяг зі шнурівкою, шкіряними вставками і вишивкою стали візитною карткою модного будинку Chloé. Завдяки Стеллі була запущена друга лінія одягу під назвою See by Chloe, де вироби відрізнялися більш молодіжним кроєм за демократичною ціною.

У 2002 році пост головного модельєра компанії Chloé змінився молодим дизайнером Фібі Філо. Вона вирішила відійти від зайвої розкоші і створювати свої образи легкого і спокійного характеру. Тим самим вирішивши повернутися до витоків, коли створювалася проста, але дуже гарний одяг.

Але через пару років знову сталася нова зміна головного дизайнера. Ним став Пауло Андерсон, який був родом зі Швеції. Його підхід виявився занадто креативним для одягу марки Chloé, часом з несподіваним баченням дизайном одягу.

У 2008 році пост модельєра бренду зайняла Ханна МакГіббон. Вона привнесла в колекції більше складні образи, але які виглядали при цьому вишукано. Її особливе бачення і незвичайна творча конструкція дозволили не змінити головного стилю бренду. В цьому і полягав головний "метод Ханни". У колекціях переважає одяг тілесних кольорів з прямим кроєм.

У 2018 року посаду головного креативного директора Chloé займає Наташа Рамсей-Леві. Для своєї першої колекції дизайнер втілює всі сучасні тренди - багатошаровість нарядів, прінтована одяг, складність крою рукавів. Образ її дівчата Chloé відрізняється лагідністю і вишуканістю, що виглядає дуже по-французьки.

Марка Chloé - це справжній французький шик. Одяг з паризької елегантністю, нотками романтизму і своєю енергією. Дизайнерами бренду були створені:

  • спідниці-вуаль в кілька шарів;
  • сексуальні прозорі топи;
  • декорована аплікацією одяг.

Парфумерна лінія Chloé

Неповторний стиль французької марки підкреслять чудовою лінійкою ароматів Chloé. Парфуми бренду користувався великим попитом на протязі всіх років існування модного будинку. До складу духів Chloé входять квіткові нотки, рідкісні масла, що доповнюють романтичний і жіночний стиль одягу.

Перші духи Chloe for Wome n були створені в 1975 році під час обіймав посаду Карла Лагерфельда. В основу аромату входили рідкісного масла. У 1992 був випущений другий аромат Chloe Narcisse. А в 2008 за ним послідував наступний під однойменною назвою Chloe. Новий парфум відноситься до східних з квітковими нотками ірису, півонії, магнолії і троянди.

Новий парфум відноситься до східних з квітковими нотками ірису, півонії, магнолії і троянди

Шанувальники модного будинку Chloé

Стиль одягу Chloé моментально сподобався зіркам Голівуду. Особливий шарм і жіночність колекцій привернули увагу найвідоміші імена мистецтва і ікон стилю. Серед перших прихильниць марки Chloé можна виділити актрис Бріджит Бардо, Грейс Келлі, оперна діва Марія Каллас, перша леді США Жаклін Кеннеді.

На сьогоднішній день прихильницями популярного бренду є велика кількість стильних дівчат, де список відомих імен поповнюють Наталі Портман, Сієна Міллер і Кірстен Данст. Дізнатися хто ще зі знаменитостей любить одяг бренду Chloé можна на дошці в Pinterest .

Дізнатися хто ще зі знаменитостей любить одяг бренду Chloé можна на дошці в   Pinterest

Справа, розпочата Габі Агьен в 1952 році, до цих пір живе і процвітає. Змінивши велику плеяду модних дизайнерів, бренд Chloé і в 2000-х знаходиться на піку популярності, створюючи кожен сезон нові вишукані колекції.

Вдохновівшвісь легкими сукнями останньої колекції Chloé, я вирушаю на пошуки модних новинок, адже мені як і раніше ✭ Нічого Одягти ✭

Mia Pas

У чому полягав успіх бренду Chloé?