Вступ до Євросоюзу: переваги для Туреччини

Європейський Союз - це загальна назва продукту, утвореного в результаті взаємодії, здійсненого договором Європейського співтовариства. Європейський Союз - це загальна назва продукту, утвореного в результаті взаємодії, здійсненого договором Європейського співтовариства

Європейський Союз був утворений після закінчення Другої Світової війни з метою запобігання воєн і ворожнечі між країнами та поліпшення економічного становища всього регіону. Перший крок Євросоюзу був зроблений до сприянню розвитку економічного співробітництва шляхом відкриття кордонів і торгівлі. Це призвело б до того, що країни, співпрацюючи між собою в торгівлі, ставали незалежними і тим самим менше ворогували між собою.

Засновниками ЄС стали шість країн, спочатку називаючи себе ЄЕС (Європейське економічне співтовариство). Цими країнами є Франція, Італія, Німеччина, Люксембург, Бельгія та Нідерланди. Ця шістка об'єднаних країн відкрила шлях для інших інших країн, які також стали членами ЄЕС.

У 1993 році відбулася зміна назви ЄЕС на Європейський Союз. До Європейського Союзу тепер входять 28 країн, розташованих на більшій частині Європейського континенту. Після того, як Європейський Союз був заснований, відкрилися кордони і торгова діяльність між країнами-членами ЄС. Для того щоб поліпшити торговельні відносини, на території ЄС була введена єдина валюта Євро. Просте правило Євросоюзу свідчить про те, що рішення, прийняті членами спільноти, добровільно і демократично узгоджуються з іншими учасниками. Ліквідація кордонів між країнами ЄС дала можливість вільно пересуватися практично через весь континент, а також можливість громадянам цих країн жити і працювати в будь-якому місці Європи.

Величезною важливістю для Євросоюзу є можливості щодо сприяння захисту прав людини як всередині Євросоюзу, так і за його межами. Основною цінністю ЄС є шанобливе ставлення до прав людини, включаючи право на гідність, свободу, демократію, рівноправність і, звичайно, верховенство закону. Почавши співпрацю між країнами чисто в економічних питаннях, Євросоюз залучив до своєї величезну організацію також багато політичних сфери держав. Члени Євросоюзу привнесли епоху миру, стабільності, взаємозв'язку і процвітання, а також підйом рівня добробуту.

Переваги, які отримає Туреччина від вступ до Євросоюзу

Яку користь принесе Туреччини вступ до Євросоюзу? По-перше, це економічна вигода, пов'язана з підвищенням стабільності об'єднаних демократичних систем і без Яку користь принесе Туреччини   вступ до Євросоюзу небезпеки країн-членів ЄС. Євросоюз надає своїм учасникам економічну стабільність шляхом створення вільного руху товарів і послуг. Таким чином, Туреччина, будучи членом Євросоюзу, цілком ймовірно, набуде більш сприятливі торгові напрямки, ніж якщо залишаючись незалежною державою.

По-друге, оскільки Євросоюз є колективним спільнотою, член колективу, який переживає крайній економічна криза, може покластися на колектив, часто уникнувши катастрофічного економічного краху завдяки отриманню ресурсів від пов'язаного колективної стабільністю спільноти.

Входження до лав Євросоюзу дозволяє країнам-учасникам скористатися колективним фондом ЄС, особливо якщо країні-початківцю необхідна допомога в поліпшенні економіки країни, в тому числі підвищення рівня добробуту в цілому. Новий учасник спільноти може використовувати кошти ЄС для відновлення, перш за все самих ослаблених сфер економіки своєї країни і підняти рівень добробуту громадян.

Вступ Туреччини до Євросоюзу надається сезон Вступ Туреччини до Євросоюзу надається сезон   т і ряд соціальних переваг, перш за все можливість для турецьких громадян вільно пересуватися по всій Європі без необхідності оформлення віз або інших документів т і ряд соціальних переваг, перш за все можливість для турецьких громадян вільно пересуватися по всій Європі без необхідності оформлення віз або інших документів. Всі громадяни країн-членів ЄС мають право жити, працювати, вчитися і відвідувати будь-яку з країн ЄС. Євросоюз надає безліч можливостей працевлаштування і фінансових можливостей, дозволяючи тим самим отримати роботу в кожній із країн-членів ЄС.

Рівноправність і соціальна інтеграція становлять величезну важливість для всіх країн, що входять в ЄС. Євросоюз працює над тим, щоб підняти стандарти рівності громадян. Громадяни захищені від дискримінації при працевлаштуванні щодо статі, сексуальної орієнтації, релігії, недієздатності та віку завдяки встановленій директиві Євросоюзу на підтримку своїх членів.

Вступ до Євросоюзу також приносить користь у питаннях з охорони навколишнього середовища, оскільки між країнами постійно відбувається обмін інформацією з вивчення і оновленню матеріалів і механізмів збереження енергії. Також країни ЄС постійно працюють над тим, як скоротити і ліквідувати забруднення навколишнього середовища в Європі і по всьому світу.

Головна мета, з якою був створений Євросоюз - це забезпечення миру після закінчення Другої Світової війни. За допомогою багатьох практичних досягнень і загального прогресу між країнами, Євросоюз зміг досягти своїх основних цілей. ЄС продовжує йти вперед і поширюватися на території європейського континенту, надаючи своїм учасникам однакові переваги і тим самим створюючи сильну об'єднану націю.

Громадяни Туреччини матимуть можливість подорожувати, відвідувати, вчитися і працювати на території Європи, висилаючи частину зароблених коштів додому до Туреччини. Турецькі фермери, виробники і постачальники зможуть отримати відкритий доступ до європейського ринку. Зі зворотного боку громадяни інших країн зможуть вільно жити, працювати і відпочивати в Туреччині. Приплив «нових друзів» можливо викличе зниження цін на споживчі товари, але при цьому призведе до підвищення цін на вже активний ринок нерухомості.

Зв'язавши себе зобов'язаннями перед Євросоюзом, Туреччина тим самим створить віддаленість від таких сусідніх проблемних держав, як Ліван і Сирія. У разі якщо Туреччині доведеться зіткнутися з проблемами сусідніх держав, європейські сусіди готові встати на її захист.

Якщо підсумувати всі переваги в одне ціле, то можна сказати, що Туреччина, нарешті, вступить в епоху зрілості як прогресивна нація. Хоча все ще існують кілька перешкод, які стримують прийняття Туреччини до складу Євросоюзу. Зрозуміло, що Туреччина серйозно ставиться до членства Євросоюзу і добре обізнана про користь і вигоду, яку Євросоюз може запропонувати громадянам Туреччини.