ВнеШколи - Новини ЗНО

6 травня Український центр оцінювання якості освіти опублікує результати експрес-аналізу проблемних Завдання Із бланку А тесту з української мови та літератури 6 травня Український центр оцінювання якості освіти опублікує результати експрес-аналізу "проблемних" Завдання Із бланку А тесту з української мови та літератури. Про це у своєму Facebook сообщил директор центру Ігор Лікарчук.

За его словами результати експрес-аналізу виявило цікавімі и Дещо неочікуванімі.

Як відомо, зважаючі на велику Кількість Звернення та негативний Суспільний резонанс, керівніцтвом УЦОЯО Було Прийнято решение вернуться до РОЗГЛЯДУ питання про доцільність вилучення завдання № 29-33 Із сертіфікаційної роботи ЗНО з української мови и літератури або про переглядання системи їхнього оцінювання после Отримання результатів експрес- АНАЛІЗУ тесту.

Если за результатами експрес-аналізу буде встановлен, что дуже велика Кількість абітурієнтів НЕ змогла правильно Виконати зазначені завдання, то УЦОЯО звернеться до КОМІСІЇ з визначення результатів з Проханов вернуться до визначення правильних Відповідей на завдання та ухваліті нове або підтвердіті попереднє решение.

ЗНО з української мови и літератури Було проведено 24 квітня, следующего дня були опрілюдненні правильні ВІДПОВІДІ на завдання тесту.

Джерело: Освіта.ua

У п'ятницю, 24 квітня, старшокласники складають зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури У п'ятницю, 24 квітня, старшокласники складають зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури. Нагадуємо, що в цьому році тести з української мови будуть зараховано як результати ДПА.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежного оцінювання правильні відповіді тестових завдань з кожного предмету оголошуються на наступний робочий день після проведення тестування.

Схеми оцінювання завдань сертифікаційної роботи з відкритою відповіддю будуть оголошені через три дні після проведення ЗНО.Не пізніше, ніж за один день до дня офіційного оприлюднення результатів зовнішнього оцінювання з певного предмета буде оголошено відповідне повідомлення.

Таблиці за шкалою 100 - 200 балів і таблиці за шкалою 1 - 12 балів (в разі необхідності) публікуються в день оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з певного предмета.

Офіційне оголошення результатів зовнішнього оцінювання здійснюється шляхом їх розміщення на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання, створених на офіційному сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Складено на підставі Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого наказом МОН № 300 від 16.03.15 року.
Джерело: Освіта.ua

Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з кожного предмета відбувається в кілька етапів Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з кожного предмета відбувається в кілька етапів.

1) прийняття ключів відповідей і схем оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю (при їх наявності);

2) здійснення експертної оцінки завдань сертифікаційної роботи і підготовка висновків щодо порога "склав / не склав";

3) комп'ютерна обробка закодованих сертифікаційних робіт, а також аудиторних протоколів проведення зовнішнього незалежного оцінювання, карт спостереження за процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пункті проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

4) перевірка екзаменаторами завдань відкритої форми з короткою або розгорнутою відповіддю;

5) розгляд фактів, виявлених в ході обробки сертифікаційних робіт, документів пунктів зовнішнього оцінювання, які можуть вплинути на результат зовнішнього оцінювання;

6) визначення кількості тестових балів;

7) підготовка зведеної інформації про висновки регіональних експертних груп щодо порога "склав / не склав", статистичних характеристик результатів виконання сертифікаційних робіт;

8) прийняття рішення про встановлення порога "склав / не склав" і таблиці за шкалою 100 - 200 балів;

9) переклад тестових балів в оцінки за рейтинговою шкалою 100 - 200 балів;

10) прийняття таблиці за шкалою 1 - 12 балів (в разі проведення державної підсумкової атестації з певного предмета у формі зовнішнього оцінювання);

11) переклад тестових балів в оцінки за шкалою 1 - 12 балів;

12) персоналізація (декодування) сертифікаційних робіт учасників зовнішнього оцінювання, встановлення персональних результатів зовнішнього оцінювання і їх оголошення;

13) прийом і розгляд апеляційних заяв від учасників зовнішнього оцінювання.

Складено на підставі Порядку визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженого наказом МОН № 300 від 16.03.15 року.

Джерело: Освіта.ua

Про це офіцінно повідомілі на сайті МОН Про це офіцінно повідомілі на сайті МОН.
Від 2011 року Складанний рейтинги шкіл у областях та Всеукраїнські рейтинги. У 2015 году для оптімізації роботи місцевіх ОРГАНІВ управління освітою Було Прийнято решение про Скасування попередніх наказів относительно рейтінгів.

Детальніше...

Репетитори і онлайн-ресурси, провідні підготовку до ЗНО, почали розбір польотів   Нещодавно, 21 і 28 березня, абітурієнти проходили пробне ЗНО з вступним предметам основної сесії (стартує 24 квітня з іспиту з української мови) Репетитори і онлайн-ресурси, провідні підготовку до ЗНО, почали розбір польотів
Нещодавно, 21 і 28 березня, абітурієнти проходили пробне ЗНО з вступним предметам основної сесії (стартує 24 квітня з іспиту з української мови). Умови були дуже близькі до справжніх - тих, хто запізнився не пускали, у тих, хто прийшов перевіряли весь пакет документів, а списують виганяли. Після тестування репетитори і онлайн-ресурси, провідні підготовку до ЗНО, почали розбір польотів.

Детальніше...

"GoВНО №1 - Новини ЗНО-2015 - ЗНО, зовнішнє тестування, ЗНО"

Зміст випуску:

сертифікат ЗНО
Кількість предметів ЗНО
дворівневі тести
ЗНО
ДПА
Нова система оцінювання
вимоги вузів
Терміни та дати

Про це 24 березня сообщил директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук на життя без странице у Фейсбуці Про це 24 березня сообщил директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук на життя без странице у Фейсбуці.
УЦОЯО Робить Іще один крок до відкрітості. Відтепер КОЖЕН учасник ЗНО может ознайомітіся в on-line режімі Із своєю сертіфікаційною роботів. Для цього Йому необходимо Упродовж тридцяти днів после оголошення результатів податі запит, Заповнена відповідну форму на життя без інформаційній странице на сайті УЦОЯО ", - пише Ігор Леонідович.

Увага! Доступ до інформаційної Сторінки здійснюється за номером сертифіката та PIN-кодом, зазначеним у ньом.

Детальніше...

Про це попереджає директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, и вкотре застерігає, что всі Такі Предложения є аферами Про це попереджає директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, и вкотре застерігає, что всі Такі Предложения є аферами. Жертви шахраїв лишь марно вітратять свои гроші, бо змісту тестів НЕ знає даже сам Ігор Леонідович. А також, сообщает директор УЦОЯО на життя без странице у Фейсбуці, служба безпеки Вже детально вівчає це питання и обов'язково вікріє аферістів.

Детальніше...

За кілька місяців стартує Зовнішнє незалежне оцінювання - 2015 За кілька місяців стартує Зовнішнє незалежне оцінювання - 2015. Одним Із важлівіх цьогорічніх нововведень в оцінюванні є запровадження європейської практики визначення его результатів, что предполагает встановлення так званого порогового балу «здав / НЕ здав». Самперед про ті, чому вінікла необходимость відмовітіся від тієї системи, что існувала дотепер.
Як відомо, починаючі Із 2006 року, результати зовнішнього незалежного оцінювання визначавши з Використання еквіпроцентільного превращение ПЕРВИННА балів за шкалою 100-200 балів. Оскількі всі учасники зовнішнього оцінювання отримувалася Позитивні результати, то для участия в конкурсі для вступления до Вищих Навчальних Закладів допускається абітурієнти, Які получил НЕ менше 140 балів Із профільніх дисциплін и не менше 124 балів з других предметів.

Детальніше...

У понеділок, 5 січня розпочалася реєстрація абітурієнтів і випускників шкіл для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні У понеділок, 5 січня розпочалася реєстрація абітурієнтів і випускників шкіл для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Процес реєстрації триватиме 7 тижнів і завершиться 20 лютого 2015 року.

Детальніше...

Повну середню освіту діти здобуватімуть впродовж 12-ти років за схемою на 5 + 4 + 3, а шкільні програми та навчальні плани будут розвантажені Повну середню освіту діти здобуватімуть впродовж 12-ти років за схемою на 5 + 4 + 3, а шкільні програми та навчальні плани будут розвантажені. Про це на своєму Facebook сообщил заступник міністра освіти и науки Павло Полянський, за результатами роботи груп експертів, Які Працюють над проектом Концепції розвитку освіти на 2015-2025 роки та проектом Рамкової закону про освіту, что відбулася 20 грудня.

Зокрема, заступник міністра оприлюднено схема структури освіти, что має буті впроваджено в Україні после Ухвалення рамковий закону про освіту.

Детальніше...

10 грудня 2014 року у Міністерстві освіти и науки України пройшов вебінар за участю директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука, во время которого в он-лайн режімі усі бажаючих получил ВІДПОВІДІ на свои запитання относительно складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання та умов прийому до Вищих Навчальних закладів у 2015 году 10 грудня 2014 року у Міністерстві освіти и науки України пройшов вебінар за участю директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука, во время которого в он-лайн режімі усі бажаючих получил ВІДПОВІДІ на свои запитання относительно складання тестів зовнішнього незалежного оцінювання та умов прийому до Вищих Навчальних закладів у 2015 году.

Детальніше...

УЦОЯО опублікував дати подання реєстраційних документів для бажаючих пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2015 році УЦОЯО опублікував дати подання реєстраційних документів для бажаючих пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2015 році. Документи можна буде подавати з 5 січня до 20 лютого 2015 року.
Нагадуємо, що в цьому році тести з української мови і літератури та з математики будуть дворівневими. Демонстраційний варіанти розміщені на сайті УЦОЯО .

Пробне Зовнішнє незалежне оцінювання (далі - пробне тестування) - це добровільне тестування осіб, что ма ють Намір вступаті до Вищих Навчальних Закладів, Пожалуйста дает можлівість Їм ознайомітіся з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання Пробне Зовнішнє незалежне оцінювання (далі - пробне тестування) - це добровільне тестування осіб, что ма ють Намір вступаті до Вищих Навчальних Закладів, Пожалуйста дает можлівість Їм ознайомітіся з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальніше...

Відповідно до наказу Міністерства освіти и науки України від 01 Відповідно до наказу Міністерства освіти и науки України від 01.10.2014 № 1120 «Про деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобути на основе повної Загальної середньої освіти, для осіб, Які виявило бажання вступаті до Вищих Навчальних Закладів України в 2015 году», розміщеного в розділі «Нормативні документи», Зовнішнє незалежне оцінювання проводітіметься у квітні-ліпні.

Детальніше...

Одним з нововведень проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році стане впровадження в процедуру тестування дворівневих тестів Одним з нововведень проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2015 році стане впровадження в процедуру тестування дворівневих тестів. Метою введення дворівневого тестування є більш якісний відбір абітурієнтів, які вступають до вищих навчальних закладів.

Дворівневі тести в цьому навчальному році будуть впроваджені за двома тестовим предметів: української мови та літератури, а також математики.

Детальніше...

9 жовтня в Міністерстві освіти и науки України за участю заступника Міністра освіти и науки Павла Полянського та директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука відбулася прес-конференція относительно особливо державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 году 9 жовтня в Міністерстві освіти и науки України за участю заступника Міністра освіти и науки Павла Полянського та директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука відбулася прес-конференція относительно особливо державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 году.

Детальніше...

Основна сесія ЗНО, яка пройшла в Україні з 3 по 27 червня по чотирнадцяти предметів, показала низький рівень знань абітурієнтів Основна сесія ЗНО, яка пройшла в Україні з 3 по 27 червня по чотирнадцяти предметів, показала низький рівень знань абітурієнтів.
Так сказав на прес-конференції в Харкові директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Детальніше...

1 липня розпочалася додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання, участь в якій візьмуть учасники ЗНО, які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання або щодо яких було допущено порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій 1 липня розпочалася додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання, участь в якій візьмуть учасники ЗНО, які з поважних причин не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання або щодо яких було допущено порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання, що підтверджено відповідними рішеннями регламентних комісій.

Особливістю проведення додаткової сесії в цьому році є участь в ній абітурієнтів з Донецької та Луганської областей, які не брали участі в основному ЗНО в зв'язку з ситуацією в регіоні.

З огляду на, що проведення тестування в зазначених областях неможливо, абітурієнти будуть здавати тести зовнішнього оцінювання в інших областях України. Очікується, що участь у додатковій сесії тестування візьмуть 20000 абітурієнтів з Донбасу, які пройшли процес перереєстрації.

Повідомлення про місце і час проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів.

Детальніше...

В Україні розпочінається цьогорічне Зовнішнє незалежне оцінювання випускників В Україні розпочінається цьогорічне Зовнішнє незалежне оцінювання випускників. Всього, за данімі Міносвіти, ЗНО складуть понад 322 Тисячі охочих.

Детальніше...