Світ в якому б я хотів би жити. (Легка наркоманія )

Світ в якому б я хотів би жити.

Світ в якому б я хотів би жити

Мій ідеальний світ полягає в гармонії з природою, розвиток високих технологій. Я сам люблю все пов'язане з технологією !!! У 21 століття все високі технології активно розвиваються, тому я не здивуюся якщо раптом з'явитися літаючі машини, високо - розвинені роботи і.т.п. навіть не здивуюся якщо ми зможеш подорожувати по всяких світів (якщо звичайно вони існують).

Ідеальний світ - це де все автоматизовано, немає ніяких черг, ні будь пробок нічого! . Де все роблять роботи. Звичайно це ж не добре, по скільки людина нічого не робитиме, і заледащіти як в мультфільмі "Валлі".

Будуть створюватися Телепорт, які переміщують людини в призначений пункт швидко і миттєво. Коли людина буде входити в свій будинок. Їх будуть чекати Роботи- помічники які гідно обслужать свого господаря.

Часом в цьому світі не вистачає щирості і добра!

І зв'язку з цим я б хотів жити в світі, де панує гармонія. Цей світ я уявляю як, райський куточок, в якому немає ні зла, ні жорстокості. Світ в якому люди небайдужі один до одного, де людина творить тільки прекрасне.

У цьому світі людство повинно бачити, здобувати нові знання, берегти найголовніше природу, вити на благо краси і добра! Ми повинні прагнути покращити цей світ на краще, щирість все згубні речі. Навчитися любити один одного. Навчитися любити себе таким, якими ми є.

Дякувати за кожен день, кожну мить. Радіти яскравого сонця блакитному небу, зеленій траві, насолоджуватися тим як йде дощик, як струмувати чистий струмок.

Все це - Мій ідеальний мир !!!

Давайте всі разом зробимо наш прекрасний світ трішки краше своїми безкорисливими вчинками і щирими почуттями!

@ SHIKI and @ ZHANDOS