Портативний DVD з телевізором | Телевізори, DVD, GPS, 3G, відео та радіо апаратура | Магазин і сервісний центр Валтех

Зображення товару Опис товару Ціна Зображення товару Опис товару Ціна   Портативний двд плеєр опера OP-7011D

Портативний двд плеєр опера OP-7011D.

Портативний двд плеєр опера OP-7011D

Зарядний пристрій для портативного dvd плеєра 12V 2A від мережі 220В.

Зарядний пристрій для портативного dvd плеєра 12V 2A від мережі 220В

Плеєр двд з флешкою ​​портативний з екраном на дев'ять дюймів.

Плеєр двд з флешкою ​​портативний з екраном на дев'ять дюймів

Аудіоформати - MP3, PCM, WMA; Формати носіїв - CD, CD-DA, CD-R, CD-RW, DVD, DVD + R, DVD + R DL, DVD + RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RW, Video CD (VCD) ;

Аудіоформати - MP3, PCM, WMA;  Формати носіїв - CD, CD-DA, CD-R, CD-RW, DVD, DVD + R, DVD + R DL, DVD + RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD-RW, Video CD (VCD) ;

Портативний двд плеєр з дигональ екрану дев'ять дюймів.

Портативний двд плеєр з дигональ екрану дев'ять дюймів

Двд програвач з поворотним екраном і ЮСБ флешкою.

Двд програвач з поворотним екраном і ЮСБ флешкою

Аудіоформати - MP3, PCM, WMA Формати носіїв - CD, CD-DA, CD-R, CD-RW, DVD, DVD + R, DVD + R DL, DVD + RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD- RW, Video CD (VCD)

Аудіоформати - MP3, PCM, WMA Формати носіїв - CD, CD-DA, CD-R, CD-RW, DVD, DVD + R, DVD + R DL, DVD + RW, DVD-R, DVD-R DL, DVD- RW, Video CD (VCD)

У комплекті джойстик для ігор і навушники.

У комплекті джойстик для ігор і навушники

Портативний двд плеєр з великим екраном який можливо використовувати як монітор 16 "(дюймів). Є VGA вхід.

Є VGA вхід

Переносний ДВД з екраном 7 дюймів, тв тюнером і ЮСБ входом.

Портативні (переносні) двд програвачі з телевізором пользуютьса великим попитом не тільки в Харкові. При невеликих розмірах їх легко переміщати з собою, що дає можливість в будь-який момент подивитися улюблений фільм або прослухати хорошу музику, а також завдяки вбудованому ТВ тюнера дізнатися новини під час поїздок. Адже всі сучасні двд книжки йдуть з акумулятором.

Процесор портативного ДВД плеєра підтримує більшість популярних відео, аудіо та графічних форматів. Наявність ЮСБ входу дозволяє підключати зовнішні пристрої, такі як карта пам'яті, флешка, цифрова фотокамера, жорсткий диск і зчитувати з них інформацію в цифровій якості.

Діагональ екрану переносних ДВД плеєрів становить в середньому від 7 до 21 дюймів. Причому останні оснащені входом VGA під монітор і звичайні композитними входом / виходом, що дозволяє використовувати двд в якості звичайного дисплея для ПК або екрану для перегляду звичайної аналогової камери.

Також, ДВД плеєр портативний підтримує три типи карт пам'яті - SD, MMC і MS для перегляду фотографій з камер.

Інтернет м агазін «Валтех» пропонує найкращі ціни на портативні DVD плеєри. Ми здійснюємо продаж DVD книжок по всій Україні. Великий асортимент апаратів дозволяє вибрати портативний ДВД плеєр, що повністю відповідає Вашим вимогам. На кожну модель плеєра розміщено опис. Наш сервіс ремонтує портативні двд плеєри будь-яких марок , Ми володіємо широкою базою оригінальних запчастин від виробника і здійснюємо ремонт в найкоротші терміни.

Всі портативні DVD плеєри з USB йдуть в комплектації з пристроями, що дозволяють надійно закріпити плеєр на торпеду автомобіля, автомобільними адаптерами і захисним чохлом, який в свою чергу зручний для перенесення апарату. Пульт дистанційного керування і можливість повороту екрану вліво або вправо сприяє зручності перегляду зображень.

Недорого купити портативний ДВД плеєр за допомогою інтернет-магазину «Валтех» Ви можете будь-якому регіоні України. На портативний ДВД плеєр ціна в нашому магазині одна з найнижчих по Україні. Для того, щоб купити портативний ДВД у нас необхідно помістити вибраний пристрій в корзину і заповнити форму замовлення. Якщо Ви оформили доставку по Україні, то за допомогою курьерсокй служби ми доставимо переносний ДВД плеєр за вказаною адресою в будь-яке місто нашої країни.