Ортопедичне взуття Шалунішка ОРТОПЕД опис. Нова колекція.

Це, перш за все, правильна дитяче взуття з урахуванням анатомічних особливостей будови дитячої ніжки, яка призначена для своєчасного запобігання розвитку патології у дітей, правильного формування зводу дитячої стопи дитини і профілактики розвитку такого поширеного недуги, як плоскостопість.

Запропоновані на нашому сайті моделі дитячого взуття для дівчаток і хлопчиків, сконструйовані з урахуванням класифікації будови дитячої стопи, виготовлені відповідно до основних вимог лікувальної взуття, відповідно до рекомендацій фахівців. Таке взуття виявиться ефективною для корекції і профілактики основних дитячих патологій при розвитку стопи.

Ортопедична устілка дитячого взуття Шалунішка ОРТОПЕД забезпечена добре вираженим супінатором, оптимально повторює рельєф стопи, тим самим створюючи ніжок дитини зручність і комфорт.

У наших каталогах ви знайдете демісезонне взуття Шалунішка ОРТОПЕД для хлопчиків черевики, чобітки, черевики на утеплювачі і для дівчаток демісезонний взуття, виконану з натуральних матеріалів.
Зимова колекція взуття Шалунішка Ортопед виконана на високому і стійкій підошві, яка оберігає дитячі ніжки від морозів. Усередині використовуються натуральні матеріали це, як правило, цигейка або шерсть.
Літнє взуття Пустунчик ОРТОПЕД включає в себе дитячу комфортне взуття для хлопчиків і дівчаток сандалі, босоніжки, високі босоніжки які рекомендують як першу дитячу взуття.

На початку 2011 року за численними проханнями споживачів і консультацій з лікарями-ортопедами було прийнято рішення про виробництво ортопедичної та профілактичної дитячого взуття Шалунішка На початку 2011 року за численними проханнями споживачів і консультацій з лікарями-ортопедами було прийнято рішення про виробництво ортопедичної та профілактичної дитячого взуття Шалунішка. За основу при розробці взуття Шалунішка Ортопед були взяті запобігання плоско-вальгусна деформація, плоскостопості та інших захворювань, які можуть виникати у дітей при носінні неправильної взуття.

При виробництві взуття Шалунішка використовуються інноваційні медичні технології які на ряду з високоякісними матеріалами представили нам дитяче взуття Пустунчик Ортопед володіє ортопедичними, профілактичні властивості, покликана правильно формувати стопу дитини і відповідна більшості дітей з різними патологіями стоп.
Дитяче взуття Шалунішка Ортопед має каблук Томаса, жорсткий високий задник, ущільнену подушечку (супінатор). Поєднання в зимових черевиках Шалунішка шнурок + блискавка, липучки + блискавка надійно зафіксує стопу дитини і забезпечить простоту в експлуатації (легко одягати).

Все дитяче взуття ТМ Шалунішка Ортопед має повітряну подушку, що не маловажно при активному використанні взуття дітьми.

Взуття Шалунішка Ортопед це анатомічна, профілактична та правильна взуття для вашої дитини. Дитяче взуття Шалунішка Ортопед призначена для попередження вад у дітей, правильному формуванню склепінь стопи і п'яти, знімає біль і втому при тривалій ходьбі, прибере навантаження з хребта.
Дитячу взуття ТМ Шулунішка ортопед рекомендовано як перша взуття для самих маленьких які тільки починають робити самостійні кроки.
У такій першої ортопедичної взуття ніжка Малиша буде добре фіксована, і не завалитися всередину що забезпечить хорошу ходу і правильний розвиток стопи!
Дивіться в каталогох нову демісезонний колекцію!