Одноразові порожні капсули для кави Неспрессо - відродження кавоманії

У кавових магазинах можна зустріти безліч сортів кави, які надходять у торговельну мережу з різних країн світу У кавових магазинах можна зустріти безліч сортів кави, які надходять у торговельну мережу з різних країн світу. Деякі добре відомі, а деякі сорти можна віднести до досить екзотичним сортам. Наприклад, кава родом з Гавайських островів. Найвідоміший гавайський сорт кави - це Арабіка кону. Ця кава відрізняється м'яким смаком, в якому можна відчути винний присмак, а так же яскравим і густим ароматом. Кавових плантацій, на Гавайських островах, не дуже багато, тому експорт цієї кави в інші регіони, сильно обмежений.

На острові Ямайка проводиться дорогою, ексклюзивний сорт кави під назвою Блю Маунтін. Це рідкісний сорт, який виготовляється з кавових зерен, вирощених на високогірних плантаціях. Він має прекрасний смак і вираженим тонким ароматом. Кавові зерна цього сорту, певний час витримуються в бочках, де раніше зберігався ром. Від цього, кава набуває абсолютно неповторний смак. Найвідомішим любителем саме цього сорту, є Джеймс Бонд, суперагент 007. Цей сорт кави високо цінується любителями і знавцями кави, незважаючи на його високу вартість.

В Індії вирощується переважно кави сорту Арабіка. Арабіка Майсор відрізняється оригінальним смаком з невеликою кислинкою, яка так цінується знавцями. Кава не відрізняється великою міцністю і, тому його часто використовують в суміші з іншими сортами.

Кофемашина - це виключно зручний агрегат для приготування кави в офісі або вдома. Перші моделі кавових машин були не дуже зручні для рядового користувача, так як в них потрібно було засипати, попередньо змелений, кавовий порошок, а після певного часу, цей агрегат вимагав ретельного миття.

З появою капсульних машин, всі ці проблеми пішли в минуле. В сучасних кавоварка, використовуються вже заповнені кавовим порошком пластикові капсули, які досить вставити в кавоварку, а після вживання викинути. Компанії також випускають багаторазові капсули для кави, які можна використовувати неодноразово, але їх необхідно мити і вони коштують дорожче одноразових порожніх капсул.

Компанія "КофеIN" пропонує любителям цього напою, одноразові порожні капсули для кави Nespresso , Які коштують набагато дешевше, ніж багаторазові капсули. Кожен любитель кави може використовувати для зарядки порожній капсули, свій, улюблений сорт, причому можна використовувати не тільки мелену каву, але і розчинний, а також гранульований кави. Корпус капсули виготовлений з харчового пластику, який абсолютно нешкідливий і легко витримує високу температуру киплячої води.