Неодимові магніти та вироби з них

Рідкоземельні магніти зі сплаву неодиму, заліза і бору, які зазвичай називають просто неодимовими, є найбільш сильними з постійних магнітів, значно перевершуючи за своїми можливостями ферритові, більш звичні і до недавнього часу доступніші споживачам

Рідкоземельні магніти зі сплаву неодиму, заліза і бору, які зазвичай називають просто неодимовими, є найбільш сильними з постійних магнітів, значно перевершуючи за своїми можливостями ферритові, більш звичні і до недавнього часу доступніші споживачам. Сьогодні неодимові магніти можна купити без особливих проблем, а можливості їх застосування досить різноманітні. Плоский неодимовий магніт зручний у виробництві сувенірної продукції, різних прилипають до металевої поверхні виробів, використовують магніти такої форми також в спеціальних бейджах, які можна носити без шпильок.
Широко застосовуються магніти при створенні меблів, утримуючи дверцята в закритому положенні, можуть магніти використовуватися в якості власників, оригінального декору. З неодімових магнітів з покриттям створюють браслети, використовують їх в різних прикрасах, вони можуть послужити цікавою і пізнавальною іграшкою для дітей, з ними можна проводити різні досліди, створювати моделі «вічних двигунів». Нарешті, потужні пошукові магніти допомагають відшукувати металеві предмети і притягувати їх - сила зчеплення неодимового магніту просто приголомшлива, вона в 40-50 разів перевищує їх вагу. З огляду на цю обставину, з потужними магнітами треба поводитися обережно.
Магнетикс ( magnetics.co.ua ) - неодимовий постійний магніт. Сьогодні він дуже широко поширений в побуті. Купівля такого пристрою цілком доцільна.
Неодимові магніти можуть мати форму призми, шайби, куба, кільця і ​​інші, магніти циліндричної форми, часто з отвором для вкручування гака або петлі, використовуються в якості пошукових, в двосторонніх пошукових магнітах екранують корпусом бічну поверхню, а в односторонніх - ще й одне з підстав. Цікаві пірамідки з магнітних прутків і куль, варіації на тему кубика Рубіка з магнітів, набори магнітних кульок, які можна використовувати в фокусах. Парні магніти з отворами, з'єднані протягнуто у них шнуром, використовуються в якості магнітних замків.


Пошуковий магніт