Купити дерев'яну бочку. Ціни на бочки з дерева

  1. Сувенірна бочка дубова ручної роботи

обрані параметри 20 40 80 120

товарів на сторінці

Від дешевих до дорогих

Вироби з дерева здавна славляться своєю цілющою силою. Саме в дерев'яних хлібницях хліб завжди буде свіже, а в дерев'яних тарілочках варення солодше. Особливою популярністю ще з давніх часів користуються дерев'яні бочки.

Бочки з натурального дерева завжди вибирали не тільки для тривалого зберігання соління, варення або напоїв, а й для вина. Завдяки особливим властивостям, якими володіє натуральна деревина, вино в таких бочках відмінно зберігає всі свої смакові якості і не псується.

Сьогодні дубова бочка є оптимальним вибором для колоритного і безпечного зберігання вина або меду. За своїм зовнішнім виглядом дерев'яна бочка представлена ​​у вигляді ємності круглої форми, яка стягнута металевим обручем. Саме тому дубові бочки можна легко застосовувати не тільки як інструмент для зберігання напоїв або блюд, але і для безпечного транспортування.

Головна перевага дубових бочок полягає в забезпеченні певного газообміну між самою бочкою і її наповнювачем. Таким чином, дерево «дихає», підсилює ароматичні компоненти вмісту, а так само зберігає свої відмінні смакові якості. Саме тому дубові бочки нерідко вибирають для багаторічного зберігання солодких вин або меду. Додатковою перевагою дерева є збереження яскравого кольору напою або продукту. Навіть після вікового зберігання в погребі в дегустаційних залах мед або солодке вино вражає своїм особливим ароматом і насиченим кольором. Саме тому бочки з дерева завжди порадують гостей затишного будинку або дегустаційної зали.

Продукт в дерев'яній бочці не тільки подарує незвичайний смаковий букет, а й наситить організм корисними компонентами. Хороші господині вибирають саме бочки з дуба для зберігання не тільки солінь, а й самих різних страв. Навіть самий «примхливий» кулінарний шедевр, перебуваючи в дерев'яній бочці, швидко не зіпсується.

Купити дерев'яну бочку для вина за доступною ціною

Сувенірна бочка дубова ручної роботи

Широкий вибір бочок з натурального дерева Ви зможете знайти в спеціалізованому Інтернет магазині «Вироби Карпат» просто зараз. Ціни на бочки з дерева приємно здивують, а оригінальні моделі надійних дерев'яних ємностей допоможуть вдало і колоритно оформити будь-який інтер'єр. Інтернет магазин Вироби Карпат пропонує широкий асортимент і сувенірної продукції. Бочка сувенірна ручної роботи є справжнім символом України і гарантовано принесе затишок і достаток в кожен будинок.

Інтернет магазин " вироби Карпат »- це дубові бочки за оптовою ціною від кращих ремісників країни.

Купити дерев'яну бочку - +38 098 09 49 888