Іграшка Spinner антистрес (спиннер) - що це? Як користуватися, історія появи спиннер, де купити ⋆ Вибирай-ка краще!

 1. Як з'явився спиннер: дві версії
 2. ТОП-5 кращих трюків і способів розкрутити спиннер
 3. Про користь спиннер
 4. Кому варто купити спиннер?
 5. Небезпеки і перестороги
 6. види спиннер
 7. незвичайні спіннери
 8. На що впливає форма, розмір і від чого залежить час обертання
 9. Де купити спиннер
 10. Самі незвичайні іграшки в світі

Іграшка 2017 року - на піку популярності

Практично щороку в продажу з'являється проста річ, чомусь зводить з розуму величезна кількість людей у всьому світі. У 2017 році нею став spinner, купити який хочуть не тільки діти, а й дорослі. Чим же він так «зачепив» споживачів? Спробуємо в цьому розібратися.

Знаменитий журнал «Forbes» навесні 2017 року присвоїв спиннер звання «іграшка року для офісних працівників». Купити finger spinner зараз можна практично на кожному кроці, а коштує він від пари доларів до кількох сотень. Іграшка антистрес помітно потіснила кубик Рубика і знаменитий йо-йо.

Іграшка антистрес помітно потіснила кубик Рубика і знаменитий йо-йо

Забарвлення спиннер (іграшок для зняття стресу)

Існує дві версії появи спиннер. Згідно з ними, його придумали двоє людей, але зробили це в різний час, з перервою в більш ніж 10 років. Звичайно, їх версії відрізнялися від тих, що бачимо ми, але також користувалися попитом. Чому спиннер названий антистресової іграшкою, а кількість людей, бажаючих стати його власником, зростає з кожним днем? Спробуємо відповісти на це питання.

Як з'явився спиннер: дві версії

Кетрін Хеттінгер з онукою

Згідно з першою, спиннер антистрес придумала американка, Кетрін Хеттінгер. З її слів, зробити «заспокійливу» іграшку вона вирішила тоді, коли побачила хлопчаків, які кидали каміння в поліцейських Ізраїлю. На її думку, спиннер повинен був допомогти дітям «позбутися від надлишку енергії, знайти їй застосування».

Інша друковане видання, The Guardian, опублікувало іншу статтю, написану також зі слів винахідниці. У цьому варіанті «крутилка» була з паперу та липкої стрічки. Кетрін зробила її, коли хворіла міастенію і не могла приділяти достатньо уваги своїй дочці. Трохи пізніше штучка з'явилася у сусідської дітвори, а інші люди могли купити спиннер на художніх і ремісничих ярмарках Флориди.

Трохи пізніше штучка з'явилася у сусідської дітвори, а інші люди могли купити спиннер на художніх і ремісничих ярмарках Флориди

Спінер антистрес іграшка світиться

У 1993 році пластикова іграшка, призначена для обертання на одному пальці, була запатентована, а її прототип потрапив в руки багатьох директорів і власників іграшкових фабрик. Але всі компанії, в тому числі Hasbro, відмовилися її виготовляти. У 2005 році термін патенту закінчився, про першу версію спиннер забули.

У 2014 році металеву штуковину, що обертається навколо своєї осі, відтворив знову Скотт МакКоскері. В травнем 2017 роки він сказав, що Torqbar - так було названо винахід, допомагало забувати про заворушення під час важливих зустрічей і телефонних конференцій. Трохи пізніше своєрідна іграшка-антистрес була помічена іншими людьми, Скотту почали надходити замовлення на її виготовлення.

Трохи пізніше з'явилася копія іграшка антистрес спиннер, придуманої Скоттом. Нові версії виглядали інакше, а для виготовлення використовувався не тільки метал. Це підштовхнуло МакКоскері до подачі заявки на патент. Але до сих пір невідомо, запатентовано винахід чи ні.

Spinner антистрес являє собою невеликий підшипник, з'єднаний з довгастим деталями з пластику, металу або інших матеріалів. Гравець тримає його пальцями за нерухому частину, що знаходиться всередині і розкручує. Для тих, хто сумнівається, що зможе впоратися з fidget spinner, є відео, яке розповідає, як це правильно робиться.

ТОП-5 кращих трюків і способів розкрутити спиннер

Фіджет спіннери - форми, забарвлення

Ось кілька варіантів того, як можна крутити спиннер антистрес:

 • однією рукою - великим і вказівним пальцями слід затиснути нерухомий гурток в центрі фіджета. Середнім пальцем штовхнути один «пелюстка», підштовхнувши іграшку до руху. Тримати / обертати можна і іншими пальцями руки;
 • двома руками - затиснути антистрес спиннер парою пальців, щоб було зручно тримати, а рух надавати іншою рукою;
 • поклавши на рівну поверхню. Що лежить на столі або будь-який інший абсолютно прямій поверхні, зафіксувати іграшку пальцем, придавивши її нерухому частину. Рух надати пальцями другої руки.

Двосторонній спиннер (антистресова іграшка)

Кожен спосіб дозволяє домогтися максимальної швидкості обертання. Але зі спиннер антистрес для рук можна виконувати навіть трюки або фокуси:

 • кидки. Розкрутити іграшку і перекидати її з руки в руку так, щоб обертання не припинялося. Доведеться ловити ручної спиннер антистрес за середню частину;
 • обертання. Освоївши найпростіші обертання на столі можна переходити до більш складних дій. Наявні в інтернеті спиннер відео підказують, що крутити його можна на руці, носі, долоньці і т. Д. Щоб додати грі драйву слід засікти час на секундомере або влаштувати своєрідне змагання з друзями.

Про користь спиннер

Фіджет спиннер антистрес - стильна іграшка, схожий як дітям, так і дорослим. Унікальність і користь полягає в тому, що виріб:

 • покращує дрібну моторику рук;
 • має антистресову дію;
 • робить рухи рук і пальців більш точними, спритними і впевненими;
 • допомагає відволіктися під час тривалого очікування в черзі і тривалої подорожі в поїзді, автобусі, автомобілі.

Спінер вертушка fidget допоможе прискорити процес відновлення чутливості і рухливості пальців рук. Не менш корисним він буде для дітей - чудовий тренажер, що розвиває дрібну моторику, увагу, спритність.

Кому варто купити спиннер?

Спосіб обертання спиннер на пальці

Спінер антистрес для рук купити можна з різними цілями, але в першу чергу, він займає не знають спокою руки і знімає внутрішнє напруження. З його допомогою люди швидше зосереджуються, стають менш дратівливими, відволікаються від переживань.

Для тих, хто все ще думає над тим, спиннер антистрес, навіщо потрібен, є відео, що дають вичерпну відповідь на це питання.

Hand spinner toy підійде тим, хто:

 • має проблеми з концентрацією уваги;
 • відчуває часті хвилювання і занепокоєння;
 • любить клацати авторучкою, крутити в руках дрібні предмети і так далі;
 • розробляє кисті рук і пальці після зняття гіпсу або серйозних травм, що знизили рухливість і чутливість верхньої кінцівки.

Найчастіше спиннер іграшка купити Україна прагнуть діти. Якщо вибирати між багатогодинним сидінням з іграми на планшеті і пластикової вертушкою, то перевагу варто віддати останньої, тим більше ручної спиннер антистрес зараз є у багатьох дітей. А це означає, що дитина буде прагнути до спілкування зі своїми друзями поза домом хоча б для того, щоб показати як довго обертається «дзига».

Небезпеки і перестороги

З чого складається іграшка, деталі спиннер

Негативним моментом може стати те, що діти можуть сильно захоплюватися будь-якими іграшками настільки, що останні заважають навчанню. Так сталося в кількох школах США. Тому спіннери в деяких штатах заборонили приносити на уроки.

Відповідно до джерела - журналу Forbes найбільшу небезпеку становлять дрібні деталі спиннер для малюків віком до 6 років. Це обважнювачі, що випадають з іграшки, а також в деяких моделях батарейки. Вони можуть спровокувати задуха і, на жаль, привести до загибелі дитини. Кілька випадків з таким результатом подій вже зафіксовано в Америці, це 10-річний та 5 річна дитина, яким довелося витягувати деталі хірургічним шляхом, але вони залишилися дивом живі.

Тому президенту асоціації іграшок Джоану Лоуренсу довелося виступити в прес-релізі з покликанням до батьків. Він каже, що потрібно контролювати своїх дітей, а при покупці уважно оглядати товар. На упаковці має значитися - «містить дрібні деталі» і рекомендований вік.

Що стосується запобіжних заходів, то давати в руки спиннер малюкам (до 3 років) взагалі не можна - іграшка може розколотися при сильному ударі і поранити дитину.

види спиннер

Крутиться спиннер антистрес

Спіннери не однакові - за короткий термін існування їх встигли розділити на кілька категорій, що залежать від наступних параметрів:

 • Матеріал корпусу;
 • підшипник;
 • спецефекти.

Якщо цікавить антистрес спиннер ціна, то вона може бути будь-який: чим нижче вартість, тим менше за часом обертається іграшка. Для виконання трюків підійде лише дорогий фіджет, тоді як з метою заспокоєння нервової системи можна купити найдешевший спиннер антістесс для рук.

Вироби бувають:

 1. Пластиковими - литими і 3Д-друкованими. Деякі виробники вирізають їх з аркуша пластику, що зовні нагадує полістирол або оргскло. Для недорогих моделей часто використовують ABS-пластик.
 2. Дерев'яними. Для них використовується як дешева фанера, так і цінні породи дерева. Вироби вирізаються лазером або на верстаті з ЧПУ.
 3. Металевими. Антистрес спиннер металевий може бути: мідним, латунним, титановим, алюмінієвим, сталевим. Перевага полягає в міцності і вазі, що позитивно позначається на швидкості і часу обертання. Про спиннер антистрес відгуки говорять, що такі «крутилки» користуються найбільшою популярністю.
 4. З підручних матеріалів, таких як картон, папір, пластикові кришки, монетки і багато іншого. Люди часто задаються питанням про те, як зробити спиннер антистрес, але мало хто замислюється про те, що подібне творіння навряд чи буде крутитися довго. Та й зовнішній вигляд вироби буде не найкращим.

Вироби відрізняються кольором: бувають однотонними і різнокольоровими - для хлопчиків і дівчаток. Існують варіанти з різними малюнками і візерунками. Наприклад, іграшка антистрес спиннер spinner червоний можуть придбати як хлопчаки, так і дівчата, а ось рожевий підходить тільки останнім.

незвичайні спіннери

Іграшка антистрес спиннер spinner led має світлодіоди різних кольорів, що загоряються від легкого удару по ним. Існують музичні моделі і фіджети з Bluetooth з вбудованим датчиком положення, що визначає швидкість і кількість поворотів. Для обробки отриманих даних необхідно встановити спеціальний додаток на смартфон.

Ходять чутки, що недавно з'явилися абсолютно незвичайні спіннери, виготовлені з дорогоцінних металів, загартованого скла, слонової кістки і мінеральних каменів. Але скільки коштує подібний спиннер антистрес і де можна його обшукати для покупки, сказати складно.

Спінер-антистрес - іграшка 2017 року

На даний момент відомими «екзотичними» hand spinner вважаються дуже дорогі і неймовірно красиві вироби. Нерухомим підставою в них служить підшипник, який використовується при виготовленні «трюкових» моделей, а форма може бути найрізноманітнішою: від стандартних 3-4 пелюсток до емблем «Бетмен» і «гострих» сюрікенів.

Для тих, хто бажає «виділятися з натовпу» без зайвих витрат придумана спрощена модель DIY. Чудовий варіант для тих, чиї руки вимагають руху, але в кишені зовсім не багато грошей. Виглядає такий антистрес спиннер металевий примітивно, але у нього є маса переваг перед «побратимами»:

 • «Не такий, як у всіх»;
 • зібрати можна самостійно;
 • можна власноруч відтворити якісний аналог «преміум версії»;
 • деталі продаються в будь-якому магазині, що спеціалізується на реалізації будівельних матеріалів та автозапчастин.

На фото спиннер антистрес DIY виглядає як підшипник з прикрученими до нього декількома болтами або підшипниками.

На фото спиннер антистрес DIY виглядає як підшипник з прикрученими до нього декількома болтами або підшипниками

Іграшка антистрес спиннер DIY

Деякі унікальні люди відливають іграшки з кольорового карамелі. Але затію складно назвати вдалою, адже корпус виходить досить крихким. Руки під час гри стають липкими, а з'їсти брудну цукерку навряд чи захочеться. Хоча ідея купити fidget spinner з карамелі в якості оригінального подарунка має право на життя.

На що впливає форма, розмір і від чого залежить час обертання

Фіджети відрізняються розмірами, формою, кількістю «пелюсток». Чим більше розмір і вага, тим довше вони обертаються. Це потрібно врахувати при виборі, збираючись купити спиннер в Києві чи іншому місті. Деякі інтернет-магазини України і міжнародні в описах вказують параметри, що дуже зручно для покупця. Зазвичай пластикові вироби досить великі для додання ваги порівняно легкому матеріалу. Вага також додають промені.

Металеві моделі крутяться довго, що обумовлено їхньою вагою. Зазвичай вони не дуже великі. Тому тим, хто бажає спиннер іграшка купити Україна компактних розмірів, слід вибирати металеву вертушку.

На час обертання впливає підшипник, встановлений в центрі. Для його виготовлення використовується:

 • метал - варіант вважається бюджетним, але назвати його неякісним не можна, адже в дорогих іграшках використовується саме він;
 • полукераміка - кульки таких підшипників керамічні, а обода виготовлені з металу. Сепаратор, що зменшує тертя, в гібридах часто відсутня, але це найбільш вдалий варіант з точки зору часу обертання і відсутності шуму;
 • кераміка - спіннери з нею обертаються довго, але при цьому видають своєрідний шелест, який іноді дратує оточуючих. Вартість виробів з керамічним підшипником досить висока.

Де купити спиннер

Вибір іграшок 2017 спиннер

Спінер антистрес на аліекспресс став одним з найбільш затребуваних товарів. Та й на Amazon його замовляють дуже часто. Продається він і в багатьох інтернет-магазинах, що спеціалізуються на продажу дитячих, антистресових, а іноді і зовсім не відносяться до іграшок, товарів.

Якщо ж ви думаєте над тим, де можна купити спиннер антистрес за межами інтернет-пристроїв, то знайте - практично скрізь. Адже купити finger spinner можна на лотках, в кіосках, магазинах з іграшками і навіть деяких отеленнях одягу або взуття.

Якщо у вас все ще залишилися питання про те, спиннер антистрес навіщо його купують, то подивіться відео зі спиннер в ютуб і, можливо, ви також станете його шанувальником. Іграшка стала популярною завдяки простоті, заспокійливому ефекту і доступною ціною. А її обертання дійсно заворожує і відволікає від усіх думок.

Можливо вас зацікавлять і інші цікаві статті про оригінальні іграшки:

Самі незвичайні іграшки в світі

Найкращі іграшки антистрес 2017

Чим же він так «зачепив» споживачів?
Чому спиннер названий антистресової іграшкою, а кількість людей, бажаючих стати його власником, зростає з кожним днем?
Кому варто купити спиннер?