ГБО на Ford Focus 1.6 - 2011, 150hp | ціна, відгуки | VIP сервіс GAS

  1. Що змінить наявність гбо на Форд Фокус 1.6?
  2. Переваги установки ГБО на Форд Фокус 1.6
  3. Як встановити обладнання під газ на Форд Фокус 1.6?

На даний автомобіль встановлено газобалонне обладнання (ГБО) компанії «Landi Renzo»   Вартість установки ГБО на Форд Фокус 1
На даний автомобіль встановлено газобалонне обладнання (ГБО) компанії «Landi Renzo»

Вартість установки ГБО на Форд Фокус 1.6 «під ключ» - 700 у.о.

Установка ГБО на Форд Фокус. На даний автомобіль встановлено газобалонне обладнання (ГБО) компанії «Ланді Рензо»

У наш час багато автовласників відчувають незручності через занадто високі ціни на бензин. Приголомшлива іномарка Ford Focus 1.6 2011 має безліч переваг. Це сучасний і дуже комфортний автомобіль. Зручний і багатофункціональний салон авто забезпечує комфорт поїздки, а відмінні ходові характеристики роблять автомобіль швидким і приємним в управлінні. Однак, через підвищення цін на паливо комфортні поїздки на сучасному авто стають все більш дорогим задоволенням. Багатьом автовласникам вже не по кишені використовувати своє авто для щоденних поїздок. Закупити компанією палива для групової поїздки на природу також стає дуже дорого. Через високу вартість палива багато автовласників жертвують комфортом і віддають перевагу більш дешевому громадському транспорту. Однак, сучасні технології дозволяють автовласникам заощадити значну кількість коштів. Істотно заощадити на заправці авто допоможе установка гбо на Форд Фокус. Переваги приголомшливою сучасною технологією вже відчуло безліч автовласників.

Що змінить наявність гбо на Форд Фокус 1.6?

Наявність гбо дозволить використовувати в якості палива газ на Форд Фокус 1.6. Суміш бутану і пропану відрізняється приголомшливими горючими властивостями. Таке паливо забезпечує стабільну роботу двигуна. Газ абсолютно безпечний для автомобіля, він не погіршує стану двигуна, а також не знижує ходові характеристики. Заправлений газом автомобіль може радувати свого власника високим рівнем комфорту поїздки, а також високою швидкістю і приголомшливим поведінкою на дорозі. Приголомшлива альтернатива бензину відрізняється низькою токсичністю, а також дуже доступною вартість. Ціна одного літра газу в наш час в два рази нижче, ніж ціна одного літра бензину. Вартість газу залишається стабільною вже протягом багатьох років, а ціни на бензин постійно зростають. Установка газового обладнання дозволяє економити вже зараз, а в подальшій перспективі економія може бути ще більше. Переобладнання авто під їзду на газі є одним з кращих способів економії на паливі. Перехід на альтернативне паливо не погіршує рівень комфорту поїздок, проте, дозволяє істотно знизити їх вартість. Наша компанія забезпечує повний сервіс - діагностика, налаштування і ремонт гбо в Харкові.

Переваги установки ГБО на Форд Фокус 1.6

Крім можливості заощадити установка гбо Харків на Форд Фокус 1.6 має цілий ряд інших переваг. Автомобіль з газовим обладнанням дуже легко можна заправити на будь вітчизняної АЗС. Вже давно минув час, коли транспортні засоби газом можна було заправити тільки на декількох спеціалізованих підприємствах. Автомобіль з ГБО завжди можна заправити бензином. Якщо відключити газову установку, то двигун авто буде як раніше стабільно працювати від бензину. Можливість заправки автомобіля двома видами палива дозволяє проїхати набагато більшу відстань без дозаправки, адже можна після витрачання палива одного типу швидко перемкнутися на паливо іншого типу.

Установка газового обладнання є найефективнішим способом економії на паливі. Автомобіль Форд Фокус на газу демонструє приголомшливі ходові характеристики, однак, заправити автомобіль газом набагато дешевше. правильна настройка гбо 4 покоління дозволить уникнути збільшення витрат палива після переходу на газ. Зараз є безліч технологій, які допомагають зменшити витрату палива. Однак, тільки перехід на альтернативний вид дозволить повністю забути про стрімко зростаючих цінах на бензин. Навіть при зменшенні витрат вартість бензину зростає, а при переході на газ можна не думати про ціни на бензин зовсім і економити вже зараз до половини вартості палива.

Як встановити обладнання під газ на Форд Фокус 1.6?

Компанія «VIPserviceGAS» проводить професійну установку ГБО на легкові транспортні засоби в Харкові. Професійні співробітники компанії мають багаторічний досвід з сфері роботи з газовим обладнанням. Компанія «ВІПсервісГАЗ» забезпечує високу якість послуг за доступною вартості. В процесі установки і настройки гбо співробітники компанії використовують тільки найкраще сучасне обладнання. Ми працюємо з кращими паливними системами, наприклад, Landi Renzo . Це сучасне італійське газове обладнання, яке можна придбати і встановити як в складі повних комплектів, так і по окремим компонентам.