Цікаве про годинник Casio

  1. Факти про годинник Casio
  2. Жіночий годинник Casio

Японський годинниковий бренд Casio давно і впевнено завоював популярність у покупців усього світу. Цьому сприяли найширший розкид цін (від 10 до кількох тисяч доларів), стильових напрямків (класика, спорт, мілітарі - на будь-який смак), механізмів та способів показу часу (стрілки, електроніка), жіночі та чоловічі моделі, а також функціональність, на що виробники робили упор з самого початку заснування компанії.

Саме годинник Casio можуть по праву вважатися справжнім багатофункціональним гаджетом: завдяки ударопрочности, водостійкості, таймером, тахіметру, календарем, термометру, тонометр, і навіть вбудованою в деяких моделях камері. Це годинник - напарник, особливо в екстремальних ситуаціях.

Факти про годинник Casio

  • Основою ідеї стійкості до ударів і падінь конструктора компанії кику ІБЕ стало спостереження за граючим в м'яч дитиною: при ударі м'яч відскакував, багаторазово перевертався в повітрі, але його вміст не ушкоджувалося. Це лягло в основу однієї з моделей Casio: корпус був укладений в захисну оболонку і оточений повітряним прошарком, в результаті чого падіння годин зм'якшувалося повітряною подушкою, і пошкодження механізму не відбувалося: при експериментальній перевірці годинник витримували падіння з висоти 10 метрів.
  • Одне з найбільш видовищних випробувань продукції цього бренду - переїзд годин вантажівок вагою 25 тонн. Результати випробувань були занесені в Книгу рекордів Гіннесса: годинник моделі Casio G-SHOCK DW-5600E-1 з честю його витримали.
  • Casio є автором найлегших в історії годин. Модель була випущена в 1985-му році і важила всього 12 грамів. Ремінець та корпус годин були монолітними.
  • Популярна колекція функціональних годин для екстремальних умов G-SHOCK включає 7 рівнів захисту: стійкість до силового впливу, низькій температурі, впливу електричного струму, вібрації, ударостійкість, водостійкість і підвищений індекс в'язкості (включає стабільне функціонування при зміні температур з найнижчих на високі і навпаки) . Тож не дивно, що спортсмени, походнікі і екстримали віддають перевагу цій колекції.
  • До речі, чи знаєте ви, що стартом для бізнесу Тошио і Тадея Касіо стала розробка кілець на пальці для куріння сигарет без фільтра? Саме прибуток від реалізації цієї ідеї брати вклали у виробництво свого першого калькулятора, перейшовши до розробки годин значно пізніше. Тепер знаєте.
  • Велика частина робіт на підприємствах Casio проводиться за допомогою роботів. Людська праця використовується в мінімумі - тільки для розробки дизайну, перевірок механізмів і випробувань заявлених характеристик.
  • Найдорожча модель, вироблена під брендом Casio, коштує 6 тисяч доларів: це годинник, випущені обмеженою серією, в золотому корпусі. До цінового ряду близько 3-4 тисяч доларів відносяться годинник серії Oceanus, MT-G Premium Aviation, деякі представники колекцій G-SHOCK (зокрема, аналогові моделі) і годинник Pro Trek. Середня ж вартість годинника коливається в межах 100-300 доларів, а найдешевші економ-моделі можна зустріти і за ціною 10-20 доларів.
  • Годинники Casio неодноразово з'являлися на екранах телевізорів, як правило, на руці «Дуже Крутих Хлопців»: наприклад, на руці Ітана Ханта, що рятує світ разом з годинником Casio G-Shock DW-290, а також Джокер Хіта Леджера грабував банк в Готем з годинниками Casio CA-53W на руці.

Годинники Casio в асортименті

Чоловічий годинник Casio

Casio EF-329D-1A - колекція Edifice Casio EF-329D-1A - колекція Edifice. 12-й і 24-х годинний формат часу. Другий 24-х годинний пояс відображається на окремому циферблаті. Дата відображається на окремому циферблаті. День тижня відображається на окремому циферблаті. Місяць відображається на окремому циферблаті. Кварцовий механізм. Точність ходу +/- 15 секунд в місяць. Термін служби батарейки 3 роки (тип батарейки SR621SW). Мінеральне скло, стійке до виникнення подряпин. Корпус і браслет з нержавіючої сталі. Cветонакопітельное покриття Neobrite стрілок або часових міток. Вага 175 г. Водостійкість 10 атм.

Casio ECW-M300EDB-1A - колекція Edifice Casio ECW-M300EDB-1A - колекція Edifice. Годинник-хронограф з секундоміром і сплати функцією. 12-й і 24-х годинний формат часу. Світовий Час в різних часових поясах. Індикатор заряду батареї. Харчування від сонячної енергії - Автономна екологічно чиста сонячна панель забезпечує годинник енергією. Невикористовувана енергія запасається в акумуляторної батареї годин. Приймач радіосигналу - годинник самостійно синхронізуються з радіосигналу з еталонним часом місцевого часового поясу, також у багатьох країнах автоматично відображається літній і зимовий час. Секундомір. Таймер зворотного відліку зі звуковим сигналом і автоповтор. Корпус і браслет з нержавіючої сталі. Кварцовий механізм, точність ходу +/- 15 секунд в місяць. Мінеральне скло, стійке до виникнення подряпин. Водостійкість 10 атм.

Casio GA-110SL-3A - легендарна колекція G-Shock Casio GA-110SL-3A - легендарна колекція G-Shock. Протиударний годинник. 12-й і 24-х годинний формат часу. Захист від магнітних полів. Світовий Час в 29 часових поясах. Секундомір з точністю показань 1/1000 сек і максимальним часом вимірювання 100 годин. Таймер зворотного відліку до 24 годин з хвилинної точністю, звуковим сигналом і автоповтор. 5 типів сигналу, сигнал кожну годину. Щоденний будильник з функцією повтору сигналу snooze (дрімати). Автоматичний календар до 2099 року. Кварцовий механізм. Точність ходу +/- 15 секунд в місяць. Термін служби батарейки 2 роки (тип батарейки CR1220). Мінеральне скло, стійке до виникнення подряпин. Корпус і ремінець з фіолетово-жовтого пластика. Проста застібка. Світлодіодне підсвічування циферблата. Вага 72 р Водостійкість 20 атм.

Жіночий годинник Casio

Casio BA-111-3A - колекція Baby-G, спортивний стиль Casio BA-111-3A - колекція Baby-G, спортивний стиль. Годинник-хронограф з секундоміром і сплати функцією. Протиударний годинник. 12-й і 24-х годинний формат часу. Світовий Час в різних часових поясах. Секундомір. Таймер зворотного відліку зі звуковим сигналом і автоповтор. Включення / вимикання звуку кнопок. Корпус і ремінець з пластика. Кварцовий механізм, точність ходу +/- 15 секунд в місяць. Мінеральне скло, стійке до виникнення подряпин. Водостійкість 10 атм.

Casio SHE-3034PG-9A - класика, колекція Sheen Casio SHE-3034PG-9A - класика, колекція Sheen. 12-й і 24-х годинний формат часу. Годинники прикрашені кристалами Swarovski (Сваровські). Корпус і браслет з нержавіючої сталі з IP покриттям. Кварцовий механізм, точність ходу +/- 15 секунд в місяць. Мінеральне скло, стійке до виникнення подряпин. Фірмове Світлонакопичувальні покриття Neobrite стрілок або часових міток. Водостійкість 5 атм.

Casio SHE-4800GL-9A - колекція Sheen Casio SHE-4800GL-9A - колекція Sheen. Захист у заводний головки. Годинники прикрашені кристалами Swarovski (Сваровські). Корпус з нержавіючої сталі з IP покриттям. Ремінець з натуральної шкіри. Кварцовий механізм, точність ходу +/- 15 секунд в місяць. Перламутровий циферблат. Мінеральне скло, стійке до виникнення подряпин. Водостійкість 5 атм.

До речі, чи знаєте ви, що стартом для бізнесу Тошио і Тадея Касіо стала розробка кілець на пальці для куріння сигарет без фільтра?