ArchiCAD 22 (Російська версія з ключем): завантажити безкоштовно торрентом.

  1. ArchiCAD 22 (Версія російською мовою з ключем): завантажити безкоштовно через торрент
  2. Також з цієї рубрики

Опубліковано:
25-03-2017, 19:59


ArchiCAD - Саме програма Архікад ще з моменту її релізу значно спростила весь процес створення і моделювання документації, навіть коли ступінь деталізації проекту надзвичайно висока, ви зможете використовувати BIM-модель на всіх етапах вашого проекту.
Переваги в деталях
Програму справді можна назвати BIM-найкращим рішенням у сфері реалізації проектної документації з усіх існуючих на сьогоднішній день на ринку. ArchiCAD значно спростить всі процеси проектування. Якщо ви візьметеся за проект, то відразу відкриєте для себе всі сторони архітектурного проектування в обсязі, а саме в 3D графіку. Можете не сумніватися в тому, що від роботи ви отримаєте виключно задоволення, адже у вас немає ніяких кордонів, в програмі у вас повна свобода дії. Цей інструмент прекрасно підійде длч проектування професійних проектів, програму ArchiCAD завантажити російську версію торрентом безкоштовно користувачі можуть на сторінці venemus.com, встановити програму просто.

В основі ArchiCAD лежать глибокі знання всього архітектурного процесу. Повну імітацію побудови реальних будівель в програмі створюють спеціалізовані інструменти, а також всі інформаційні моделі. Всі інструменти надзвичайно прості в роботі, а в ході проектування, можете не сумніватися в тому, що саме в віртуальному світі програми зможе повністю реалізуватися ваш політ фантазії, ваша творчість. І зовсім неважливо, за що ви беретеся: за масштабний проект, який вимагає до себе максимум деталізації, або за будь-яке функціональне дослідження, ArchiCAD має в своїй основі все, що вам тільки може знадобитися в ході роботи.

тривимірні моделі
Якщо ж в програмі ви створюєте будь-якої тривимірний об'єкт, то в цьому випадку все зображення і вся документація будуть створюватися автоматично. Одночасно з вашими думками і миттєво з вашими діями на вашому екрані і буде розвиватися ваш проект.
В ArchiCAD інформаційне моделювання поготів стало інтуїтивним і природним підходом до будь-якого проектування, який в той же момент є не тільки приємним, а й надихає. Та й до того ж, по завершенню вашого проекту, з вашої 3D презентацією будь-який клієнт гідно оцінить всю виконану роботу, адже навіть самий нехитрий проект буде виглядати воістину вражаючим. Всі бажаючі користувачі при необхідності можуть безкоштовно скачати ArchiCAD 22 [x32-x64 bit] версію російською мовою і з ключем для активації продукту.

Головні переваги ArchiCAD:
Гідного конкурента програмі на ринку ще не було знайдено. І це не дивно, адже програма має широкі можливості:
1. Пріоритетні з'єднання
2. Інтелектуальні будівельні матеріали
3. На основі плану поверху 3D документація
4. Енергоефективність
5. 3D проектування
6. Продуктивність

ArchiCAD 22 (Версія російською мовою з ключем): завантажити безкоштовно через торрентОсобливості будівельних інструментів в програмі Архіад:
Вкрай важливим вважається узгоджене і відповідне використання всіх будівельних матеріалів. Цей аспект важливий не тільки при оцінці енергоефективності всієї будівлі, підготовці звітів, а й при випуску всієї робочої документації.
Гарантувати коректне і точне графічне відображення з усіма перетинами зможуть виключно інтелектуальні будівельні матеріали. Вони відображаються на всіх поверхнях тільки в 3D видах, а також містять в собі теплофізичні властивості, які дуже важливі при оцінюванні всій енергоефективності будівлі. Кольори штриховок всіх перерізів можуть застосовуватися і визначатися абсолютно до будь-яких конструктивних деталей і елементів проектів в програмі ArchiCAD. Саме такий підхід розробників значно спростив весь призначений для користувача інтерфейс, і в той же час дозволив по всьому проекту використовувати однакові матеріали.
план поверху
Ви також можете окремо створювати всі документи, включаючи документи в 3D графіку, на основі планів по поверхах. Такий проект створюється за допомогою одного кліка: базуючись на всій горизонтальній площині, вид перетинів, розташовується в окремому вікні План поверху. Подібний тип документації покаже всю відсічену частина вашого об'єкта, включаючи всі перетину його вертикальних конструкцій, наприклад, такі як отвори, стіни.
До нововведень можна віднести воістину велика кількість всіх характеристик елементів, всіх параметрів, які створюються окремо інструментом Морф, і який враховується в специфікації і в каталозі. Також до поліпшень слід віднести і Динамічні площині, і 3D перетину, які дадуть можливість вам додатково проконтролювати всю модель в просторі 3D. Включивши додаток BIM в програмний інсталяційний пакет, дозволить вам в інтерактивній формі надавати доступ всім своїм клієнтам або ж певному колу осіб.
скоординований вид
Програма підтримує сучасну технологію Скоординований вид 2.0, що дає користувачеві додаткові можливості для того, щоб передавати нові параметри в форматі IFC, наприклад, такі як FM Handover (вимоги COBie), Senate Properties (вимоги Фінляндії), Statsbygg (вимоги Норвегії), Concept Design BIM 2010 року (вимоги GSA США). Також в програмі окремо підтримується експорт будь одиниць валюти, функціональне призначення окремих елементів інженерної системи, а також вказати дату. Повністю робочу перевірену безкоштовну версію Архікад (RUS) + Portable скачати доступно абсолютно безкоштовно, при бажанні можна скористатися торрентом.
В ArchiCAD здійснюється інтеграція з порталом bimobject, який є лідером в області розробок високоякісних об'єктів, які створюються за підтримки всіх виробників будівельних деталей і матеріалів. Безпосередньо сам доступ до всієї бази об'єктів здійснюється, як і безпосередньо через базу програмного забезпечення ArchiCAD, так і через портал bimobject. В ArchiCAD був значно вдосконалений інтегрований модуль енергоефективності, що дозволить всім користувачам програми використовувати велику кількість термоблоків, враховуючи при цьому всі будівельні матеріали, які захищають конструкцію. Будь-який користувач зможе самостійно здійснити оцінку готового проекту.

за допомогою MediaGet

  • Поділитися посиланням на статтю з друзями в соціальних мережах:

Також з цієї рубрики

Кожен користувач персонального комп'ютера або ж ноутбука знає що таке файловий менеджер і коли мова йде менеджері файлів, на думку звичайно відразу приходить програма Тотал Коммандер, вона на ...

Опубліковано: 24-03-2017, 20:13

Для конвертації аудіо, відео файлів, а так само зображень рекомендуємо використовувати конвертер файлів формат фекотрі, ви приємно здивуєтеся на що здатна ця програма ....

Опубліковано: 22-03-2017, 16:09

Для тривимірного моделювання і безсумнівно проектування компанія Автодеск створила цю прекрасну багатофункціональну програму, завдяки сучасним інструментам вбудованих в програму, ...

Опубліковано: 25-03-2017, 19:38

Програма Фл Студіо є воістину досконалістю, в ній ви зможете створювати справжні музичні шедеври, на допомогу вам в програмі є багато додаткових плагінів, які полегшать вам ...

Опубліковано: 25-03-2017 18:55

Програма від вітчизняного виробника під назвою Компас 3Д є просунутим інструментом для моделювання об'єктів і створення проектів креслень, російська версія програми дуже проста в ...

Опубліковано: 22-03-2017, 16:48

Коментарі: