ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ І ПРЕТЕНЗІЇ ЩОДО ЯКОСТІ

1. Повернення і обмін товару належної якості
2. Повернення і обмін товару неналежної якості
2.1. Товари, на які не встановлені гарантійні терміни
2.2. Товари, на які встановлено гарантійні терміни
3. Порядок пред'явлення претензій за якістю і повернення товару
4. Інструкція з повернення товару
5. Порядок повернення коштів

Ви можете ВІДМОВИТИСЯ від замовленого товару в будь-який час до його одержання, а після отримання - протягом 7 днів
Ви можете ВІДМОВИТИСЯ від замовленого товару в будь-який час до його одержання, а після отримання - протягом 7 днів.

ПОВЕРНЕННЯ товару належної якості можливий у випадку, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вид (упаковка, пломби, ярлики), споживчі властивості, а також у Вас є документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.
При поверненні товару належної якості, ми повернемо його вартість не пізніше ніж через 10 днів з моменту отримання товару та Вашого письмового заяви. Однак в межах зазначеного терміну ми маємо право провести експертизу товару, з метою визначити його якість і збереження споживчих властивостей.
Ви маєте право обміняти товар належної якості на аналогічний, в разі, якщо товар не підійшов Вам за формою, габаритами, фасоном, забарвленням, розміром або комплектації. Обміну не підлягають товари належної якості, зазначені в Перелік непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну , Затвердженому Постановою Уряду РФ від 19.01.1998 № 55.
Якщо на момент Вашого звернення щодо обміну товару, аналогічний товар відсутній у продажу, Ви можете відмовитися від товару і вимагати повернення його вартості. Зверніть увагу, що пересилання товару в даному випадку оплачує покупець.
ПОВЕРНЕННЯ товару належної якості можливий у випадку, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вид (упаковка, пломби, ярлики), споживчі властивості, а також у Вас є документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару

Товар неналежної якості - товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий товар повинен відповідати опису на сайті. Відмінності елементів дизайну або оформлення від заявлених в описі на сайті не є несправністю або дисфункцією товару. Зовнішній вигляд і комплектність товару, а також комплектність всього замовлення повинні бути перевірені замовником при отриманні товару.
У зв'язку з особливостями дистанційного способу продажу, заміна товару може бути виконана тільки за допомогою повернення товару неналежної якості та оформлення нового замовлення на аналогічний товар.
Ви маєте право розірвати договір купівлі-продажу, ПОВЕРНУТИ товар неналежної якості і зажадати повернення сплаченої за товар грошової суми.
Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 10 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги (ст. 22 Закону РФ «Про захист прав споживачів»). Будь-які з перерахованих вимог повинні бути пред'явлені Вами в письмовій формі за допомогою заповнення заяви.
Товар неналежної якості - товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей

Згідно із законодавством, продавець відповідає за недоліки товару, на який не встановлено гарантійний строк, якщо покупець доведе, що вони виникли до передачі товару покупцеві або з причин, які існували до цього моменту.

Для отримання додаткової інформації, а також для розгляду претензій до якості товару в індивідуальному порядку, просимо Вас написати за адресою return @spinningline .ru і докладно викласти проблему з товаром. Ваша претензія буде розглянута протягом 10 днів з моменту отримання. Ми постараємося знайти для Вас оптимальне рішення.
Для отримання додаткової інформації, а також для розгляду претензій до якості товару в індивідуальному порядку, просимо Вас написати за адресою   return @spinningline

При передачі технічно складних пристроїв (навігатори, ехолоти та ін.) Покупцеві одночасно передаються встановлені виробником товару:

-комплект приладдя;
-документи (технічний паспорт або інший замінюючий його документ);
-гарантійний талон із зазначенням дати і місця продажу;
-інструкція по експлуатації та інші документи, якщо такі є.
Гарантійний термін товару, а також термін його служби вказуються в гарантійному талоні або іншому документі на розсуд виготовлювача і обчислюються з моменту передачі товару покупцеві. Якщо день передачі встановити неможливо, ці строки обчислюються від дня виготовлення товару.
Згідно із законодавством, продавець зобов'язаний прийняти товар неналежної якості у покупця і в разі необхідності провести перевірку якості товару. Якщо в результаті експертизи встановлено, що його недоліки виникли внаслідок обставин, за які не відповідає продавець, покупець зобов'язаний відшкодувати продавцю витрати на проведення експертизи, а також пов'язані з її проведенням витрати на зберігання і транспортування товару.
У разі виявлення недоліків товару при експлуатації протягом гарантійного терміну, рекомендуємо Вам уважно ознайомитися з інструкцією по експлуатації товару. Так Ви зможете самостійно визначити, чи всі вимоги по експлуатації придбаного товару виконані відповідно до зазначеної інструкції. При наявності в Вашому місті офіційного сервісного центру виробника товару доцільніше звернутися безпосередньо туди, це допоможе заощадити Ваш час.
-комплект приладдя;   -документи (технічний паспорт або інший замінюючий його документ);   -гарантійний талон із зазначенням дати і місця продажу;   -інструкція по експлуатації та інші документи, якщо такі є

Будь ласка, напишіть листа на адресу return @spinningline .ru , Докладно виклавши проблему. Опишіть бажані варіанти вирішення. І ми обов'язково зробимо все можливе, щоб максимально швидко проблема була вирішена.

Для повернення товару, а також в разі пред'явлення претензій до якості товару
1. Заповніть відповідну заяву. У заяві просимо максимально докладно вказати, які дефекти містить товар, що повертається і точні реквізити, необхідні для повернення грошей.
Грошові кошти за товар (і вартість доставки) можуть бути повернуті Вам будь-яким способом, яким можлива оплата товарів в нашому магазині (переклад на рахунок, банківську карту, Qiwi, Webmoney, Yandex-гроші і ін). Також кошти можуть бути використані Вами для оплати наступних замовлень в нашому магазині. І можуть бути зараховані на Ваш рахунок у вигляді балів.
2. Прикладіть документи, що підтверджують факт покупки. Ми залишаємо за собою право перевірити факт придбання товару саме в нашому інтернет-магазині.
Товар необхідно передати в повній комплектації, з усіма комплектуючими і повним комплектом приладдя, вказані у технічній документації (інструкції). Більш детальна інформація буде відправлена ​​Вам по електронній пошті після отримання Вашого звернення.
Для повернення товару, а також в разі пред'явлення претензій до якості товару   1

Для повернення товару вже після отримання підготуйте комплект повернення:
1. упакуйте товар і прикладіть всі комплектуючі,
2. заповніть відповідну заяву на повернення товару:
Заява на повернення товару належної якості
Заява на повернення товару неналежної якості
3. прикладіть до заяви товарний або касовий чек.
Товар необхідно надіслати за адресою Поштою Росії:
606000, Нижегородська область, м Дзержинськ, IP Занкіну І.В. (до запитання).
Посилку потрібно оцінити в розмірі сплаченої за товар, що повертається суми.
Якщо посилка виявиться пошкодженою або буде відсутня заявлена ​​при її відправленні оголошена цінність (або оголошена цінність буде занижена), повернення грошових коштів по:

- що не підійшов товару належної якості,
- товару, визнаному дефектним

НЕ гарантуємо.

Завжди запитуйте у співробітників пошти документ, що підтверджує відправлення товару. Зберігайте його, будь ласка, до тих пір, поки товар не надійде до нас.


Зверніть увагу, що код будь-якого поштового відправлення можна відстежувати на сайті Пошти Росії. Для цього необхідно знати поштовий ідентифікатор і ввести його тут .
При отриманні товару наші співробітники зв'яжуться з Вами.
Зверніть увагу, що код будь-якого поштового відправлення можна відстежувати на сайті Пошти Росії

Увага! вказуйте точні реквізити, необхідні для повернення грошей.
Грошові кошти за товар можуть бути повернуті Вам будь-яким способом, яким можлива оплата товарів в нашому магазині (переклад на рахунок, банківську карту, Qiwi, Webmoney, Yandex-гроші і ін.).
Також кошти можуть бути використані Вами для оплати наступних замовлень в нашому магазині і можуть бути зараховані на Ваш рахунок у вигляді балів.
При поверненні одягу, взуття та аксесуарів належної якості ми повернемо Вам їх вартість не пізніше ніж через 10 днів з моменту отримання товару та заяви в магазині. Вартість доставки товару при цьому не компенсується.
При поверненні товарів неналежної якості розгляд Вашої претензії здійснюється також протягом 10 днів з моменту отримання товару. Але в цьому випадку ми також повертаємо вартість доставки.
У разі відправки бракованого товару поштою, ми відшкодуємо Ваші витрати на зворотну пересилку. Будь ласка, збережіть поштову квитанцію до надходження електронного листа від spinningline .ru про одержання повернутого товару, а потім зв'яжіться з нами за адресою return @spinningline .ru
Для отримання додаткових консультацій і розгляду Ваших претензій в індивідуальному порядку, просимо зв'язатися з нами.

ВИТЯГ З ПЕРЕЛІКУ НЕПРОДОВОЛЬЧИХ ТОВАРІВ НАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ, ЩО НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЯ АБО ОБМІНУ НА АНАЛОГІЧНИЙ ТОВАР ІНШИХ РОЗМІРУ, форми, габариту, фасону, КОМПЛЕКТАЦІЇ.

1. Швейні та трикотажні вироби (вироби швейні та трикотажні білизняні, вироби панчішно-шкарпеткові, в тому числі термобілизна).
2. Вироби і матеріали, що контактують з харчовими продуктами, з полімерних матеріалів, в тому числі для разового використання (посуд і приналежності столові й кухонні, ємності і пакувальні матеріали для зберігання і транспортування харчових продуктів: туристичний посуд, фляжки, термоси, термоконтейнери і ін .)
3. Товари побутової хімії: (засоби для прання, просочення і ін.)
4. Автомобілі та мотовелотовари, причепи та номерні агрегати до них; мобільні засоби малої механізації сільськогосподарських робіт; прогулянкові судна та інші плавзасоби побутового призначення: (катери, човни моторні і гребні і т.д.)
5. Технічно складні товари побутового призначення, на які встановлені гарантійні терміни (верстати металорізальні і деревообробні побутові; електропобутові машини та прилади; побутова радіоелектронна апаратура (навігатори, ехолоти, відеореєстратори); побутова обчислювальна та розмножувальна техніка; фото-і кіноапаратура; телефонні апарати та факсимільний апаратура; електромузичні інструменти; іграшки електронні, побутове газове обладнання та пристрої: (газові пальники, газові плити і т.д.)