повернення телефону

 1. При яких випадках ви маєте право повернути смартфон?
 2. Як зробити повернення телефону?
 3. Претензія на повернення телефону
 4. Гарантійний повернення телефону
 5. Як написати претензію на повернення телефону?
 6. Зразок претензії на повернення телефону

Повернення телефону в магазин, а також повернення грошей за стільниковий телефон - питання не просте. На жаль, не так просто оформити повернення товару продавцю навіть якщо він виявився неналежної якості. Сучасні мобільні пристрої входять в категорію складних товарів, тому в плані повернення справи з такою технікою йдуть досить складно. Але за певних обставин є можливість повернути смартфон. У разі спору з магазином Ви завжди можете розраховувати на допомогу нашого адвоката споживача , Який проконсультує і візьме участь в судовому розгляді, якщо світом питання не буде вирішене.

адвоката споживача

При яких випадках ви маєте право повернути смартфон?

Згідно із законом окрема група продукції не підлягає обміну, наприклад, складно здійснити повернення складно побутової техніки . Телефони і смартфони також включені в цю категорію товарів. Але якщо вас цікавить питання, як повернути телефон в магазин, зверніться до досвідчених юристів, вони допоможуть розібратися в ситуації і домогтися бажаного результату. Адже часто претензія виникає не у зв'язку з кольором, розміром, а більшою мірою кримінальна продажу бракованої продукції, це дає підставу заявляти, що повернення мобільного телефону можливий.

При виявленні недоліків в пристрої (протягом 15 днів після того, як була оформлена купівля), ви маєте право:

Цікавить питання чи можна повернути гроші за телефон? Його краще адресувати нашому адвокату по захисту прав споживача, який проведе консультацію і надасть необхідну кваліфіковану допомогу. При незначних недоліках продавець може усунути їх. Протягом 45 днів вам повинні надати справний телефон - це максимальний термін, відведений на ремонтні роботи (в тому числі по гарантії).

Увага: дивіться відео по темі - як захистити свої права споживача, а також підписуйтесь на наш канал YouTube, щоб не пропустити корисну інформацію і можливість безкоштовної консультації адвоката:

Як зробити повернення телефону?

 1. Пам'ятайте, що в процесі обміну смартфона або телефону може знадобитися експертиза, краще при ній присутнім. Дотримання даного ради необхідно для того, щоб процедура пройшла за всіма правилами, щоб з технікою нічого не сталося додаткового, крім тієї поломки, з якої Ви вже звернулися.
 2. Якщо шлюб занадто серйозний, тоді продавець зобов'язаний повернути гроші, або здійснити обмін пристрою. При відмові складається претензія на повернення телефону. Для правильного складання цього документа зверніться до правових фахівцям, що мають досвід у вирішенні подібних питань, наприклад в нашу організацію. Наш адвокат допоможе написати претензію продавцеві на повернення товару неналежної якості за законом про захист прав споживачів і включить в неї вимоги не тільки про телефон, але і неустойки, компенсації моральної шкоди, витрат на складання претензії.
 3. Претензія допоможе домогтися реалізації ваших прав. Документ необхідно віддати продавцю, вказавши дату та переконавшись, що він підписаний. Це важливий момент - представник магазину повинен прийняти папір офіційно, поставивши підпис і печатку (на розгляд претензії дається певний термін).

Претензія на повернення телефону

Чинне законодавство передбачає право споживача на повернення грошових коштів, сплачених за телефон. Однак таке повернення можливе лише в разі, коли в телефоні були виявлені недоліки. Термін безумовного виконання претензії становить 15 днів з моменту придбання неякісного апарату. Однак і після закінчення зазначеного терміну, претензія на повернення може бути подана протягом терміну гарантійного обслуговування, при дотриманні певних умов

Гарантійний повернення телефону

Будь-який виробник на сьогоднішній день дає гарантію на свою техніку. Винятком тут не є і стільникові телефони. Залежно від бренду, виробника і марки телефону такі гарантійні терміни можуть відрізняться один від одного. За своєю суттю, гарантійний термін - це термін для пред'явлення вимог споживача щодо недоліків товару, що виникли в результаті експлуатації телефону.

Однак на деякі товари виробника хоча і рідко, але все ж не встановлюють певний термін придатності. У зв'язку з цим в законі є застереження про те, що якщо терміни гарантії не встановлені, такий термін буде складати не більше 2 років з з дня передачі телефону. Однак вимога про повернення телефону в межах гарантійного терміну не завжди є безумовним, а підлягає задоволенні при дотриманні наступних обставин:

 1. В процесі експлуатації виявлені істотні недоліки які не можуть бути усунені або недолік постійно проявляється;
 2. Продавцем порушені терміни усунення недоліків. Відповідно до споживчим законодавством, такий строк становить 45 днів. Договором може бути передбачено й інший термін усунення.
 3. У разі якщо протягом одного календарного року телефон регулярно виходив з ладу, а сукупний період неможливості такого використання склав 30 днів.

КОРИСНО: дивіться відео по темі повернення товару в магазин і пишіть свої запитання в коментарях ролика на каналі YouTube для отримання допомоги адвоката із захисту прав споживача

Як написати претензію на повернення телефону?

Куди подавати претензію? Вам доведеться визначиться з адресатом який буде виконувати вимоги Вашої претензії. Відповідно до закону, претензія поряд з продавцем, може бути заявлена ​​безпосередньо заводу виробника, або організації імпортеру.

Що необхідно вказати в претензії? Безумовно це обставини покупки, характер недоліків, факти звернення в межах гарантійного обслуговування.

Що просити в претензії? На ваш розсуд ви маєте право просити повернути кошти, сплачені за телефон, або ж вимагати замінити апарат.

Увага: на вимогу продавця за умови повернення грошових коштів за апарат, Ви будете зобов'язані повернути зламаний телефон.

Зразок претензії на повернення телефону

Товариству з обмеженою відповідальністю «Телефон»

Юридична адреса: 620102, Свердловська обл., Г. Екатеринбург, ул. Телефонії, 31.

Фактична адреса: 620102, Свердловська обл., Г. Екатеринбург, ул. Телефонії, 31.

Від Федорова Федора Федоровича

Адреса: 620075, Свердловська обл. Єкатеринбург, вул. Телефонії, 32

Претензія (вимога) на повернення телефону

Між мною і Вашою організацією 01.01.2018 р був укладений договір купівлі продажу стільникового телефону марки Самсунг А, ідентифікаційний № 111111111. Товар оплачений і отриманий мною 01.01.2018 р що підтверджується договором і чеком на оплату. Згідно гарантійного талону, термін придатності товару становить 2 роки. Зазначений товар є технічні складним.

В ході експлуатації виявлені наступне істотні недоліки товару:

При укладанні Договору наявність у переданого товару недоліків сторонами не обумовлено.

Згідно п. 2 ст. 475 Цивільного кодексу Російської Федерації істотним порушенням вимог до якості товару є виявлення непереборних недоліків, недоліків, які не можуть бути усунені без невідповідних витрат або витрат часу, чи виявляються неодноразово, або виявляються знову після їх усунення, та інших подібних недоліків.

Таким чином, порушення вимог щодо якості товару є суттєвими.

Відповідно до п. 3 ст. 503 Цивільного кодексу Російської Федерації щодо технічно складного товару покупець має право відмовитися від виконання договору роздрібної купівлі-продажу і зажадати повернення сплаченої за товар суми в разі істотного порушення вимог до його якості.

Відповідно до абз. 8 п. 1 ст. 18 Закону Російської Федерації від 07.02.1992 N 2300-1 «Про захист прав споживачів» щодо технічно складного товару споживач в разі виявлення в ньому недоліків вправі відмовитися від виконання договору купівлі-продажу і зажадати повернення сплаченої за такий товар суми.

На підставі вищевикладеного, відповідно до п. 2 ст. 475, п. 3 ст. 503 Цивільного кодексу Російської Федерації, абз. 8 п. 1 ст. 18 Закону Російської Федерації від 07.02.1992 N 2300-1 «Про захист прав споживачів» я заявляю про відмову від виконання Договору прошу повернути сплачену суму в розмірі 100,00 рублів.

додатки:

 1. копія Договору
 2. Документи, що підтверджують оплату товару і його передачу покупцеві.
 3. Документи, що підтверджують порушення вимог до якості товару.
 4. Інші документи, на яких заявник обгрунтовує свої доводи

Наші юристи із захисту прав споживача знають, як повернути смартфон і будь-яку іншу техніку, якість якої не влаштовує покупця, як скласти заяву на обмін товару неналежної якості . Тому якщо ви не стикалися з подібними ситуаціями, залучіть фахівців, тим більше що вартість послуг є невисокою.

При необхідності проводиться експертиза мобільного пристрою, яка офіційно підтверджує наявність того чи іншого дефекту. Відзначимо, що повернення телефону - це досить складна процедура, але якщо вам буде допомагати наш юрист, ви спростите завдання. Останнім часом наші юристи із захисту прав споживачів часто стикаються з питаннями повернення смартфонів, і мають великий досвід у вирішенні даних проблем.

Читайте ще про консультації юриста по захисту прав споживачів:

З нами повернення м'яких меблів неналежної якості вчасно

Дізнайтеся Ваше право повернення косметики за посиланням

PS: якщо Ви не знайшли відповідь - напишіть нашому адвокату і ми постараємося вирішити Ваше питання:

При яких випадках ви маєте право повернути смартфон?
Як зробити повернення телефону?
При яких випадках ви маєте право повернути смартфон?
Куди подавати претензію?
Що необхідно вказати в претензії?
Що просити в претензії?