Повернення бракованого товару постачальнику: оформлення та облік

  1. Основні положення про повернення товару
  2. Відображення повернення в бухгалтерському обліку
  3. Відображення повернення після прийняття на облік

Кожній організації хоча б раз доводилося стикатися з поставками неякісної продукції, яку доводилося повертати продавцю. Оформлення та облік повернення бракованого товару постачальнику має відбуватися відповідно до встановлених правил, щоб в подальшому уникнути претензій контролюючих органів. Складнощі виникають, якщо дата повернення припадає на інший податковий період: необхідно враховувати ПДВ. Можливі й інші проблемні ситуації.

Основні положення про повернення товару

Якщо виникло питання, як оформити повернення шлюбу постачальнику, спочатку треба визначити основні складові цієї операції.

По суті, повернення являє собою зворотну реалізацію товару продавцю, тому таку угоду можна відобразити у звітності як продаж. Однак це тільки один з варіантів занесення повернення товару в звітність. Його використовують, якщо спочатку товар був якісним, проте з якихось причин він не підійшов покупцеві.

Його використовують, якщо спочатку товар був якісним, проте з якихось причин він не підійшов покупцеві

Якщо ж товар виявився бракованим, його повернення не є окремою угодою, положення про це зафіксовано в Цивільному Кодексі. У главі 30 докладно описані підстави, за якими покупець має право відмовитися від неякісної покупки і зажадати від продавця повернення коштів.

Також див. « Як написати лист на повернення товару постачальнику: зразок ».

Відображення повернення в бухгалтерському обліку

Відображення повернення шлюбу постачальнику, ПДВ, документи і проводки, відповідні цієї операції, залежать від того, коли було виявлено дефект - відразу при отриманні товару або після прийняття його на облік.

У першому випадку документацію оформлюють таким чином:

  1. Оскільки товар не був прийнятий на облік покупцем, його власником продовжує вважатися продавець. І покупець повідомляє йому, що умови договору купівлі-продажу були порушені.
  2. Товар покупець приймає на відповідальне зберігання, дані про неї повинні бути внесені на позабалансовий рахунок 002.
  3. Товар повертають постачальнику, після чого його вартість списують з обліку простим записом по кредиту рахунку 002.

Також проводять окрему операцію з отримання грошей від постачальника по виставленої претензії.

Також див. « Повернення грошей покупцеві за безготівковим розрахунком ».

Таким чином, облік повернення товару, якщо він не був прийнятий на облік, проводять умовно в 3 дії: це реєстрація накладних на надходження і списання бракованої продукції, а також відображення виписки банку на перерахування грошей.

Відображення повернення після прийняття на облік

Якщо дефект був виявлений вже після того, як товар прийнято на облік, покупець повинен направити постачальнику претензію. Її розмір відповідає вартості бракованого товару.

Також див. « Зразок претензії на повернення товару ».

Розрахунки за фінансовими претензіями слід фіксувати на рахунку 76.6.

Бухгалтер відображає в обліку оплату товару, відрахування ПДВ, приймає товари до обліку, показує вхідний ПДВ, реєструє рахунок-фактуру постачальника.

В обліку фіксують повернення товару постачальнику з урахуванням ПДВ та повернення грошових коштів за актом звірки. Зразок акту на повернення бракованого товару постачальнику на нашому сайті можна знайти за цим посиланням:

Також див. « Зразок акту повернення товару постачальнику ».

Заповнення документації дещо відрізняється, якщо покупка і повернення товару здійснені в різних податкових періодах. Так, при поверненні бракованого товару договір купівлі-продажу визнають розірваним. Тобто право власності не переходить до покупця.

Зменшення виручки в поточному звітному році через повернення визнають збитком. Уточнення в бухзвітність минулого року вносити не потрібно. Інформацію про це можна знайти в 80-му пункті Положення, затвердженого наказом Мінфіну від 29 липня 1998 № 34н.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.