Отримання грошових коштів за повернення товару, сплаченого з картки

Законом України від 12.05.91 р № 1023-XII "Про захист прав споживачів" (далі - Закон № 1023) визначено порядок обміну і повернення неякісних товарів і обміну товарів належної якості.

У разі повернення неякісних товарів розрахунки із споживачем повинні проводитися негайно або за домовленістю, але не пізніше 7 днів з моменту розірвання договору (п. 8 ст. 8 Закону № 1023).

Згідно ст. 9 Закону № 1023 покупець має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний ним за призначенням. Обміняти товар належної якості споживач може тільки протягом 14 днів, не рахуючи дня придбання (див. Також лист Держспоживстандарту від 26.06.2007 р № 5372-6-11 / 18). Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право розірвати договір і отримати назад кошти в розмірі вартості повернутого товару. Грошові кошти, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути їх в день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше 7 днів.

Вимоги споживача щодо неякісного товару (обмін товару належної якості) розглядаються після пред'явлення останнім розрахункового документа, виданого йому разом з проданим товаром.

Таким чином, для повернення грошових коштів за якісний (неякісний) товар покупцю необхідно пред'явити розрахунковий документ, а самі кошти підлягають видачі протягом 7 днів після повернення товару.

При цьому чинне законодавство не містить вимог щодо того, що якщо розрахунок за придбаний товар здійснювався за допомогою спеціального платіжного засобу, то і повернення грошових коштів повинен здійснюватися таким же чином. Тобто це питання вирішується за домовленістю сторін. Якщо продавець може повернути плату за повернення товар готівковими коштами, а покупець не заперечує, то видаються готівкові грошові кошти з оформленням відповідного документа.

Такої ж думки дотримується НБУ в листі від 12.10.2016 р № 57-0002 / 84778.

Додатково зазначимо, що під розрахунковим документом в Законі № 1023 розуміються квитанція, товарний або касовий чек, квиток, талон або інший документ (п. 7 ст. 1). При цьому розрахунковий документ повинен відповідати вимогам, визначеним Законом про РРО та іншими нормативними актами. Квитанція платіжного термінала в даному випадку не є розрахунковим документом, оскільки підтверджує тільки факт перерахування певної суми коштів з рахунку покупця на рахунок продавця. Тобто квитанція платіжного термінала не є обов'язковим документом для повернення товару покупцеві.

Крім того, права споживача в разі укладення договору поза торговельними або офісними приміщеннями регулюються окремо ст. 12 Закону № 1023. Пункт 6 цієї статті говорить, що в разі ненадання документа (електронного документа), що засвідчує факт здійснення правочину поза торговельними або офісними приміщеннями чи підтвердження інформації споживач повідомляє продавця (виконавця) про недійсність договору. Продавець (виконавець) протягом тридцяти днів з моменту одержання повідомлення повинен повернути споживачеві одержані кошти та відшкодувати витрати, понесені споживачем у зв'язку з поверненням продукції.

Якщо протягом установлених строків продавець (виконавець) здійснює повернення сплаченої суми грошей за продукцію у разі розірвання договору, споживачеві виплачується неустойка в розмірі одного відсотка вартості продукції за кожний день затримки повернення грошей (п. 9 ст. 12 Закону № 1023).

12 Закону № 1023)

текст документа

Лист національного банку України від 12.10.2016 р. № 57-0002 / 84778

Розглянувші листи від 06.09.2016 р. № 218 / 8в та від 16.09.2016 р. № 231 / 8в относительно! Застосування положень Правил бухгалтерського обліку операцій з використаних платіжніх карток у банках Україні1, в части повернення торговців вартості товару, Який БУВ Придбаний з Використання Платіжної картки, повідомляємо.

____________

1 Затверджено постановив правления НБУ від 08.04.2005 р. № 123 (далі - Правила).

Правила визначаються порядок обліку банками України операцій з використаних платіжніх карток и не регулюють порядок Здійснення суб'єктами господарювання розрахунків з використаних платіжніх карток.

Отношения между Споживачем и суб'єктом господарювання у сфері торгівлі регулюються Законом України "Про захист прав споживачів" (далі - Закон).

Стаття 9 Закону визначили, что гроші, Сплачені за товар, повертаються спожівачеві у день Розірвання договору, а в разі неможлівості повернути гроші у день Розірвання договору - в Інший рядків за домовленістю сторон, но НЕ пізніше, чем в течение семи днів.

У разі реализации продукции поза торговельно або офісними пріміщеннямі (зокрема, через ятір Інтернет) продавець (виконавець) повинен, відповідно до статті 12 Закону, повернути Сплачені гроші без затримки НЕ пізніше тридцяти днів з моменту ПОВІДОМЛЕННЯ Споживачем про Розірвання договору. Споживач має право не повертаті продукцію або результати роботи чи послуги до моменту повернення Йому сплаченої ним суми грошей.

ВРАХОВУЮЧИ, что Законом не визначили способу повернення коштів за повернені товар, Який БУВ Придбаний з Використання Платіжної картки, то, на нашу мнение, повернення коштів может здійснюватіся як у безготівковій, так и в готівковій форме.

Директор Департаменту платіжніх систем та інноваційного розвитку С. Шацький